Błąd

John "Logan" i Grace spotykają się przypadkiem. Czy ta jedna pomyłka wpłynie na nich? Czy pomogą swojemu losowi?

Tym razem poznajemy historię przyjaciela Garrett'a - Logana, który również jest hokeistą. Przeprowadza on nas przez swoją przeszłość, która wiele nam wyjaśnia, ale również zaburza przyszłość bohatera. Dzięki Grace zaczyna wierzyć w siebie.

Książka ta ukazuje wiele uczuć, które idealnie ze sobą współgrają. Czuć tutaj miłość pełną pasji i pożądania oraz smutek i strach przed zrobieniem kroku w przyszłość.

Według mnie historia ta jest pełna inspirującej relacji pomiędzy wszystkimi bohaterami. Pokazuje, że w tak wielu, różnych momentach można liczyć na przyjaciół.

Jak dla mnie książka idealna i zabawna, a do tego napisana łatwym stylem oraz mocno wciągająca. Opowieść ta na pewno skradnie wiele serc, zarówno nastolatek, jak i starszych Pań. "Błąd" to książka idealna na chłodne wieczory, dlatego polecam ją wszystkim.

Moja ocena: 9,5/10

Kup książkę Błąd

Ryzyko
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Ryzyko

Elle Kennedy powraca w wielkim stylu. Doskonałe połączenie humoru, uczuć i namiętności w historii o dziewczynie z zasadami, która trafia na zbyt...

Cel
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Cel

Ona wie jak osiągać swoje cele... Sabrina James ma zaplanowaną całą przyszłość: ukończyć college, dać z siebie wszystko na wydziale prawa i dostać dobrze...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;