Układ

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2019-06-05
Dodał/a opinię: Dagus93

Układ to idealny tytuł dla tej książki! Dzieje się w niej tak dużo, tak szybko i wszystko jest tak ze sobą tak połączone i skomplikowane, że podczas jej czytania na pewno nie będziecie się nudzili.
Po pierwsze spotykamy komisarz Monikę i to głównie jej śladami będziemy kroczyli w tym kryminale. Obecnie jest ona na bezterminowym urlopie po tym, jak zabiła swojego własnego męża. Przeszłość cały czas mocno na niej ciąży, nie potrafi sobie z nią sama poradzić i wraca do ciężkiego nałogu. Powoli stacza się, bierze coraz więcej, a przy tym wszystkim wraca do pracy i prowadzi jedną z najważniejszych spraw w kraju. Czy uda jej się to wszystko ułożyć i czy rozwiążę tę sprawę w odpowiednim czasie? Wokoło ginie coraz więcej osób, wszyscy są zagrożeni i w ciągłym stresie i niebezpieczeństwie.
"Układ" jest to tak naprawdę druga część,i w "Rysie" znajdziemy początek tej historii. Ja jej nie czytałam i powiem Wam, że nie miałam żadnego problemu, żeby odnaleźć się w tej powieści! Autor wszystko tłumaczy, nawiązuje do poprzedniej książki i spokojnie możecie po nią sięgnąć, mimo że nie czytaliście poprzedniej.
Ja z komisarz Moniką bardzo się polubiłam! I całą książkę jej kibicowałam i w miłości, i w życiu, i w pracy! Nie zdradzę Wam, jak kończy się ta książka, ale fakty które wychodzą pod koniec, wbijają w fotel! Wtedy jeszcze bardziej polubiłam jej postać i jeszcze mocniej trzymałam za nią kciuki!
Thriller nawet przez moment nie zwalnia! Cały czas napięcie rośnie, cały czas bardzo dużo się dzieje. Na pewno nie będziecie rozczarowani!

Kup książkę Układ

Zobacz opinie o książce Układ
Rysa
Igor Brejdygant0
Okładka ksiązki - Rysa

Policjantka, za którą ciągną się stare grzechy. Współczesna Warszawa. Ginie bezdomny alkoholik. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska...

Paradoks
Igor Brejdygant0
Okładka ksiązki - Paradoks

Niepokorny i kierujący się własnymi zasadami inspektor Marek Kaszowski żyje w cieniu mrocznej przeszłości, samotnie, obwiniając się za wypadek samochodowy...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski