W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona

Kolejny raz zaznaczę, jak bardzo lubię, kiedy okładki serii idealnie ze sobą współgrają.

Nie inaczej jest i tym razem.

Małe zaskoczenie - spodziewałam się losów kolejnej z sióstr a tu się okazuje, że mamy już następne pokolenie.

Niegodny i nieopierzona to kolejne romantasy z cyklu W objęciach magii, które dostarczyło mi przyjemnych wrażeń i radości z czytania.

Tym razem było zdecydowanie mniej e**tyzmu niż w poprzednich tomach, co zupełnie mi nie przeszkadzało.

Ciekawa fabuła, wspólne dla całej serii wątki i postacie dodają smaczku i zachęcają do czytania.

Eviana ma bardzo nietypowy dar, który się stara chronić ze wszystkich sił.

Nawet się go boi, tymczasem dar okazuje się pomocny i ma swoje luki w działaniu, które księżniczka może wykorzystać na swoją obronę.

Ma ona adoratora, który uważa, że na nią nie zasłużył tylko dlatego, że jest z innej klasy społecznej.

Wstydzi się przyznać do swoich uczuć, jednakże pewna doradczyni królowej ma dar, który wydobywa najgłębiej skrywane sekrety i Quentin w końcu musi przyznać, że kocha księżniczkę.

Jakże się cieszę, że Eviana i Leo nie patrzą na konwenanse a prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.

Tym razem wydarzenia umiejscowione są około dwudziestu lat po zlikwidowaniu Kręgu Pięciorga.

Nad królestwem wisi widmo nowego - czy na pewno? - zagrożenia a Eviana zrobi wszystko, by ocalić swoją rodzinę i swój lud

Nawet poświęci siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Quentin jest zmiennokształtnym orłem, który zaskakuje intelektem, poczuciem humoru, wielkim sercem i niesamowitą odwagą.

Nie brakowało napięcia, humoru, przygód, intryg i miłości w każdej jej postaci.

Z przyjemnością czytałam od początku do końca i z radością poznawałam losy bohaterów.

Zabawna była ich nieśmiałość a nawet wydawali się ślepi na to, co się wokół nich dzieje.

Czy uda się zlikwidować zagrożenie?

Kto stoi za zagadkowymi m***erstwami?

Nie mogę się doczekać, żeby poznać kolejne książki z serii i mam nadzieję, że się pojawią a okładki nadal będą takie piękne i pasujące do siebie.

Informacje dodatkowe o W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona:

Kup książkę W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona

Wampiry wolą szatynki
Kerrelyn Sparks0
Okładka ksiązki - Wampiry wolą szatynki

Dobry wampir to martwy wampir. To motto nieustraszonej pogromczyni wampirów – do czasu gdy spotka najbardziej seksownego nieumarłego w swojej...

Wampir z tatuażem
Kerrelyn Sparks0
Okładka ksiązki - Wampir z tatuażem

Ona przypomina mu jego dawną miłość. On nie może stracić zimnej krwi… Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;