W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona

Najnowsza odsłona ,,W objęciach magii" - książki, która w doskonały sposób łączy w sobie romans, fantazję i humor!

Zaciekła księżniczka i mężczyzna, który w tajemniczy sposób potrafi zmienić się w orła, muszą wyruszyć w epicką podróż, aby odkryć kto zagraża ich światu. Ale nawet w przebraniu nie da się ukryć wzajemnego pożądania, a nowe podstępne zagrożenie, wystawia na próbę kolejne pokolenie... Księżniczka Eviana potrzebuje ucieczki. Posiadła niefortunny i niezwykły dar, którego zakazano jej używać. Teraz jej nadopiekuńczy rodzice chcą, aby wyszła za mąż. Pałac zapełnia się odrażającymi szlachcicami, do czasu, gdy enigmatyczny Quentin namawia kilku nieodpowiednich zalotników, by wyjawili przed sądem swoje najbardziej zawstydzające sekrety. Eviana ma pretekst by się uwolnić! Quentin wie jednak, że mimo zauroczenia musi trzymać się od księżniczki z daleka, dla własnego dobra. Jednak po serii podejrzanych zgonów wie, że razem mogą ujawnić czyhające niebezpieczeństwo...

Informacje dodatkowe o W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona:

W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona - opinie o książce

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-03-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Kolejny raz zaznaczę, jak bardzo lubię, kiedy okładki serii idealnie ze sobą współgrają.

Nie inaczej jest i tym razem.

Małe zaskoczenie - spodziewałam się losów kolejnej z sióstr a tu się okazuje, że mamy już następne pokolenie.

Niegodny i nieopierzona to kolejne romantasy z cyklu W objęciach magii, które dostarczyło mi przyjemnych wrażeń i radości z czytania.

Tym razem było zdecydowanie mniej e**tyzmu niż w poprzednich tomach, co zupełnie mi nie przeszkadzało.

Ciekawa fabuła, wspólne dla całej serii wątki i postacie dodają smaczku i zachęcają do czytania.

Eviana ma bardzo nietypowy dar, który się stara chronić ze wszystkich sił.

Nawet się go boi, tymczasem dar okazuje się pomocny i ma swoje luki w działaniu, które księżniczka może wykorzystać na swoją obronę.

Ma ona adoratora, który uważa, że na nią nie zasłużył tylko dlatego, że jest z innej klasy społecznej.

Wstydzi się przyznać do swoich uczuć, jednakże pewna doradczyni królowej ma dar, który wydobywa najgłębiej skrywane sekrety i Quentin w końcu musi przyznać, że kocha księżniczkę.

Jakże się cieszę, że Eviana i Leo nie patrzą na konwenanse a prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.

Tym razem wydarzenia umiejscowione są około dwudziestu lat po zlikwidowaniu Kręgu Pięciorga.

Nad królestwem wisi widmo nowego - czy na pewno? - zagrożenia a Eviana zrobi wszystko, by ocalić swoją rodzinę i swój lud

Nawet poświęci siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Quentin jest zmiennokształtnym orłem, który zaskakuje intelektem, poczuciem humoru, wielkim sercem i niesamowitą odwagą.

Nie brakowało napięcia, humoru, przygód, intryg i miłości w każdej jej postaci.

Z przyjemnością czytałam od początku do końca i z radością poznawałam losy bohaterów.

Zabawna była ich nieśmiałość a nawet wydawali się ślepi na to, co się wokół nich dzieje.

Czy uda się zlikwidować zagrożenie?

Kto stoi za zagadkowymi m***erstwami?

Nie mogę się doczekać, żeby poznać kolejne książki z serii i mam nadzieję, że się pojawią a okładki nadal będą takie piękne i pasujące do siebie.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

💜Trzeci tom z serii „w objęciach magii” przenosi ponownie czytelnika do magicznej krainy w której magia miesza się z nadprzyrodzonymi zdolnościami.Połączenie fantastyki,dobrego humoru oraz romansu sprawią,że zapominamy o rzeczywistości.
Znakomite opisy krainy i przeżyć bohaterów powodują,że miałam wrażenie jakbym przeżywała razem z postaciami niebezpieczeństwo będące bardzo blisko nich.

💜Zakazane uczucie powoduje wiele emocji i obawy przed odrzucenie uczucia.To daje niepewnośći przed realizacją planów na przyszłość.Dodatkowo dynamiczna akcja sprawia,że wszystko dzieje się szybko i bez zbędnego przeciągania wydarzeń w czasie.

💜Historia bardzo mi się podobała.Jest to za sprawą pomieszania gatunków oraz opisów,które sprawiają,że z łatwością możemy wyobrazić sobie krainę.
Nie tylko możemy wznieść się w przestworza z Quentin’em,jak również poczuć się księżniczką,która pragnie normalności i miłości.

🔥Koniecznie sięgnijcie po książkę i przenieście sie do magicznej krainy.
Goraco polecam

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2024-04-03, Ocena: 5, Przeczytałam,

"W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona" to już trzecia część serii wydanej w Polsce. Niestety seria wydawana jest od czwartego tomu, więc w kolejności ta jest szósta. Dziwnie. Jednak pozostanę przy numeracji przetłumaczonych książek. Pierwsza część bardzo mi się podobała, druga, cóż, trochę mnie zawiodła, na szczęście ten tytuł jest świetny. Zdecydowanie lepszy od drugiego tomu!

Książka wciąga od pierwszej strony, trudno się od niej oderwać. Pojawiają się tu znane nam już postacie, ale akcja toczy się jakiś czas później. Teraz to dzieci są głównymi bohaterami, oczywiście wyrośli i dojrzali. Znajdziemy tutaj trochę nawiązań do poprzednich części.

Jest to romantasy z pewną dawką humoru. Do tego znajdziemy tutaj zagadki i tajemnice. Quentin odkrywa serię podejrzanych zgonów Objętych, do tego nad królestwami wisi mroczna przepowiednia królowej Maeve. Czy skończą się czasy pokoju?

Świetnie się bawiłam podczas lektury, bohaterowie są ciekawi i polubiłam ich. Z ciekawością śledziłam ich losy.

Jeśli lubicie lekkie historie powinniście sięgnąć po ten tytuł, a raczej po całą tą serię!

Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2024-03-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2024,

Wszystkim Objętym znowu zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Ktoś zaczyna czyhać na ich życie. To zagrożenie uwidacznia się jeszcze bardziej, gdy ktoś próbuje porwać księżniczkę Evianę. Łaknąca wolności księżniczka postanawia pomóc odnaleźć winnych niepokojących wydarzeń, które od niedawna zaczęły przetaczać się przez królestwo rządzone przez jej rodziców. Eviana nie spodziewa się, że uda się im odkryć spisek i zbliżyć się do ukochanego.
Nie sięgnęłam po tę książkę ze względu na przywiązanie do bohaterów. Nie mogę też powiedzieć by cykl rzucił mnie na kolana i sprawił, że z zapartym tchem śledziłam losy głównych bohaterów. Aczkolwiek muszę przyznać, że byłam ciekawa, co tym razem przygotowała autorka dla młodych Objętych. Tak z czystej ciekawości...
Szczerze powiedziawszy w trakcie lektury Niegodnej i nieopierzonego raz za razem zastanawiałam się, dla jakiej grupy wiekowej jest zadedykowany cykl W objęciach magii... Dorosłych? Młodzieży? Do tej pory nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to pytanie... Czasami wydawało się, że dedykowana jest dla młodych ludzi. Innym razem dla dorosłych.  Nie. Nie jestem książką rozczarowana. Mniej więcej byłam świadoma, na co się pisze, gdy po nią sięgałam. Autorka nie zaskoczyła mnie tym, że główni bohaterowie a mianowicie Eviana i Quentin byli na siebie przez całą fabułę napaleni, co zazwyczaj kwitowałam ironicznym uśmiechem. Fabuła nie rozłożyła mnie na łopatki. Nie zaskoczyła mnie. Jednak nie mogę narzekać na pióro autorki. Było w miarę poprawne. I chciałabym dowiedzieć się czy w końcu Objęci będą mogli żyć spokojnie i nie będzie groziło im niebezpieczeństwo ze strony tajemniczych grup. Czy żałuję, że ją przeczytałam? Raczej nie.

Wampiry wolą szatynki
Kerrelyn Sparks0
Okładka ksiązki - Wampiry wolą szatynki

Dobry wampir to martwy wampir. To motto nieustraszonej pogromczyni wampirów – do czasu gdy spotka najbardziej seksownego nieumarłego w swojej...

Anioły i wampiry
Kerrelyn Sparks0
Okładka ksiązki - Anioły i wampiry

Seria z list bestsellerów „New York Timesa”, tłumaczona na 13 języków. Pełne humoru i wdzięku powieści Kerrelyn Sparks, pomimo...