Wilczy Lord

Tom 3 cyklu Niepokorni

Udajmy się w podróż do pewnego przytułku dla dzieci, gdzie spotkamy jedną z jego wychowanek.

Charlotte Summer dorastała w tym miejscu. Teraz to ona zaopiekuje się dziećmi mieszkającymi w sierocińcu św. Barbary. Nie będzie łatwo, bowiem przyjdzie jej zmierzyć się z długami. Jednak dla dobra dzieci, Charlotte jest gotowa zrobić wszystko. Dlatego też zwróci się z prośbą o pomoc do człowieka, którym wręcz gardzi.

James Hamilton nie ma zbyt dobrej reputacji. Jest właścicielem klubu dla dżentelmenów. Uchodzi za rozpustnika, w dodatku bardzo zepsutego. Choć jest bogaty, do rozdawania swojego majątku się nie kwapi. Hamilton zwany jest także Wilczym Lordem. Czyżby dlatego, że bywa hmmm.... drapieżny?

A gdyby okazało się, że ów jegomość już od pewnego czasu ostrzy sobie ząbki na pannę Summer?

"Wilczy lord" to trzecia powieść z cyklu romansów historycznych "Niepokorni. Poprzednie to "Diabelski hrabia" oraz "W paszczy lwa". Od razu zaznaczę, że książek nie trzeba czytać w kolejności, gdyż w każdej z nich są inni główni bohaterowie. Ja przygodę z tym cyklem zaczęłam właśnie od "Wilczego lorda", ale jednego jestem pewna - poprzednie tomy nadrobię i to szybko! 😁

Poznamy dwa silne charaktery - Charlotte i Hamiltona. Między tą dwójką wznieca się prawdziwy ogień. Od nienawiści do... no właśnie! Co tam sie wydarzy?

Charlotte to młoda kobieta. Nie jest doświadczona jeśli chodzi o kontakty z mężczyznami. I gdy przyjdzie jej się zmierzyć z samym Wilkiem, będzie musiała sobie jakoś poradzić. Bo kto, jak nie ona? Przecież potrafi dać sobie radę w trudnych sytuacjach.

Z kolei Hamilton to mężczyzna, który wzbudza zarówno lęk, jak i fascynację.

Melisa Bel kolejny raz udowadnia, że jest mistrzynią w tworzeniu bohaterów swoich powieści. Robi to doskonałe. Charlotte i James zostali naprawdę świetnie wykreowani.

To zupełnie dwa różne światy, dwa różne charaktery, a każde ich starcie grozi wybuchem pożaru! Bowiem panna Summer i Wilczy lord nie szczędzą sobie dokuczliwych komentarzy, a każda ich słowna potyczką sprawiała, że dosłownie śmiałam się na głos. Język rownie cięty, co riposty 😉

Miałam okazję czytać już książki Melisy: "Bezczelna", "Ekscentryczka" oraz "Dżentelmen od święta". I muszę przyznać, że to właśnie romanse historyczne są konikiem Autorki. Gołym okiem można zauważyć, że w tym gatunku czuje się jak ryba w wodzie. A ja z chęcią wezmę w ciemno wszystko, co napisze! Tak bardzo polubiłam pióro Melisy Bel.

Książkę czyta się błyskawicznie! Nie sposób jej odłożyć choćby na pięć minut. Ja przeczytałam ją za jednym podejściem, bez wytchnienia i... zarwałam nockę! Zdarzyło mi się to po bodajże sześciu latach, aby siedzieć do rana z książką. Kobieto, coś Ty ze mną uczyniła! 😁

Warto wspomnieć o tym, jak "Wilczy lord" pięknie się prezentuje! Cały cykl został wspaniale wydany, jednak to właśnie okładka Wilka podoba mi się najbardziej! 😍

Nie pozostaje mi nic innego, jak z całego serca polecić Wam spotkanie z samym "Wilczym lordem". Może na Was też nasz Wilk już ostrzy sobie zęby?

Wspaniała historia!

Kup książkę Wilczy Lord

W paszczy lwa
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - W paszczy lwa

Catherine od dziecka żyje w cieniu olśniewającej siostry, do której nieustannie porównuje ją matka. Dziewczyna pokornie znosi jej reprymendy...

Detektyw i złodziejka
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Detektyw i złodziejka

Poppy Hart, młoda dziewczyna o wyglądzie niewinnego aniołka, ma niezwykłą zdolność do opróżniania ludzkich kieszeni. Chcąc zrobić pożytek ze swego talentu...