Wybór

" - To cud, że cię spotkałem (...) - Czyżby przypadek zamienił się w przeznaczenie? "

Katarzyna to świetna pani psycholog, która kocha dzieci.
Pewnego dnia w parku znajduje porzucone niemowlę. Kobieta postanawia zrobić wszystko, aby dziecko było bezpieczne. Pomaga jej w tym nieznajomy mężczyzna, który stara się odnaleźć rodziców dziecka i wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Stanisław to doświadczony policjant z zasadami. Mimo, iż wiele przeszedł postanawia się 'otworzyć'.

Co zrobi Kasia, gdy odnajdzie sie matka dziecka?
Jak bardzo mała Amelka zbliży kobietę ze Stanisławem?
Czy uda się tej dwójce dojść do porozumienia i stworzą związek z miłości, a nie z poczucia obowiązku?

Historia jest jak najbardziej realna i za to mega plus. Przepełniona emocjami życia codziennego.
Strach, smutek, żal, pożądanie, zazdrość oraz miłość.

Po tą książkę planowałam sięgnąć już od dawna. Udało mi się ją przeczytać w #booktour u @potrafieczytac 💚
Jest to jedna z lepszych książek jakie miałam możliwość przeczytać w ostatnim czasie

Niestety nie spodziewałam się takiego zakończenia.. Jedyne co mogę powiedzieć to.. Ja chcę więcej..! 😊
Czekam na dalszą historię 💚

Kup książkę Wybór

Kochając Ciebie
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Kochając Ciebie

Wielki finał bestsellerowej trylogii! Czy doktor Wysocki i Lena Piasecka odnajdą upragnione szczęście?  Ona przestała wierzyć. On uważa wszystko za żart...

Zawsze byłem twój
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Zawsze byłem twój

Ona właśnie rozstała się z facetem i postanawia wszystko rzucić na jedną kartę decydując się zamieszkać w odziedziczonym po dziadkach domu na wsi. On...