Znam twój sekret

Clare i Dan to małżeństwo po przejściach. Ona wie o zdradach, on zostaje dla dzieci. Ponoć doznał olśnienia i chce ratować rodzinę.
Wyjeżdżają na rodzinne wakacje do willi we Włoszech. Nie są sami, ale z jego rodzicami.
Dołącza do nich jego młodszy brat wraz z nowo poślubioną żoną, co jest dla całej rodziny ogromnym szokiem.
Elle jest młoda, piękna, olśniewająca. Zupełne przeciwieństwo Clare, a do tego zna jej sekret.
Nowa członkini rodziny jest niebywałe beszczelna, narzuca swoje zdanie, poglądy, a nawet styl żywienia .
Czy życie Clare wkoncu wyjdzie na prostą? Czy teraz jej sekret jest zagrożony?
Początek książki nie jest zbyt pasjonujący. Poznajemy historię jakich wiele. Jednak im dalej tym ciekawiej. Sama zagadka i tytułowy sekret bardzo ciągnie, aby czytać dalej. Jeśli chodzi o postaci wykreowane przez autorkę są one ciekawe, ale i dosyć irytujące. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś robił sobie zdjęcia z moimi dziećmi i wstawiał na insta jako swoje. Do tego nikt z rodziny nie widzi w tym problemu. Czy to, że osoba, którą dopiero co poznaje moja rodzina mówi mi co mam jeść?
Jest trochę takich dziwnych sytuacji i zachowań, które autorka nam serwuje.
Podobało mi się miejsce i czas trwania akcji. Wakacje czas relaksu, a tu duszno i parno od intryg i tajemnic.
Mimo minusików polecam, bo historia jest świetnie wymyślona, a zakończenie zakręcone jakich mało.

Informacje dodatkowe o Znam twój sekret:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-07-14
ISBN: 9788381955706
Tytuł oryginału: Sister-in-law
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Znam twój sekret

Kup książkę Znam twój sekret

Nowa żona
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Nowa żona

NIGDY NIE WIADOMO, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI... Mój najdroższy syn, Sam, żeni się ze swoją ukochaną z dzieciństwa, a ja nie mogłabym...

Nasze małe kłamstwa
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Nasze małe kłamstwa

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie? Życie Marianne...