Droga dusz

Wydawnictwo: We need YA
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży

Tom 4 cyklu Żniwiarz

Dołacz do walki z demonami i ocal swiat przed zagłada!

Ciemnosc zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nia nowe demony. Feliks ma wrazenie, ze w tym rozdaniu dostał od losu najgorsze karty. Odkrywa, ze ludzie moga byc rownie nieobliczalni i zadni krwi, co nawi. Magda w pogoni za Nija znajduje sie tak daleko od rodzinnego miasteczka jak jeszcze nigdy. Czy uda jej sie odkryc, kim tak naprawde jest, zanim bedzie za pozno? I czy droga dusz zaprowadzi ja z powrotem do domu?

Po epoce wiedzminow przyszedł czas na zniwiarzy. Paulina Hendel stworzyła serie, ktora az prosi sie o film. Bohaterowie funduja nam niezapomniane przygody, ktorych akcja rozgrywa sie w swiecie pełnym słowianskich demonow. Daj sie porwac! Choc niekoniecznie jakiejs strzydze

Kup książkę Droga dusz

Opinie o książce - Droga dusz

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-12-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 2019, 52 książki 2019, Mam, Dla młodzieży, Fantasy,

Wraz z trzynastą pełnią nadeszły nowe demony. Feliks odkrywa, że ludzie mogą być równie nieobliczalni i żądni krwi, jak nawi które zabija, żeby ich ochronić. Czy Magdzie uda się odkryć, kim tak właściwie jest zanim będzie na to za późno? Czy droga dusz zaprowadzi ją z powrotem do domu?

"Żniwiarz. Droga dusz" jest czwartą częścią należącą do niesamowitej serii "Żniwiarz" Pauliny Hendel.

Zdecydowanie pierwsze, co zwróciło moją uwagę to cudowna okładka. Jest po prostu niesamowita, jednak treść bynajmniej nie jest ani trochę gorsza. Całość stanowi cudowne dopełnienie.

Książka jest w głównej mierze oparta na mitach słowiańskich, co mi się strasznie podoba. Zawsze uwielbiałam mity.

Z przyjemnością wróciłam do lektury o dalszych przygodach Magdy i Feliksa. Z niecierpliwością będę czekała na 5 tom fantastycznej serii "Żniwiarz. Czarny świt".

Paulina Hendel pisze przyjemnym językiem, który dobrze się czyta. Zdania są skonstruowane zrozumiale, więc nie musiała spędzać dodatkoych chwil na przeanalizowaniu, co autorka miała na myśli. Dzięki czemu pochłonęłam powieść w zaledwie dwa wieczory.

Książka ma niecałe pięćset stron.

Muszę przyznać, że w niektórych momentach byłam zaskoczona rozwijającą się fabułą. Jednak nie jestem pewna czym to było spowodowane talentem autorki czy raczej dużym odstępem między lekturą poprzedniej części, czyli "Trzynastego księżyca".

Książka należy do literatury fantastycznej jak i młodzieżowej. Polecam ją każdemu miłośnikowi tej literatury i liczę na to, że każdemu się spodoba tak samo jak mi.

Avatar użytkownika - ewaki
ewaki
Przeczytane:2020-05-06, Przeczytałem, 52 książki 2020,

Nadeszła trzynasta pełnia, a wraz z nią demony. Wiatrołom ogarnął haos, nie ma prądu, jest dużo niewyjaśnionych morderstw, mieszkańcy szukają winnego... Magda ląduje w dziwnym miejscu, na odludziu, błąka się kilka dni, przymiera głodem, potem spotyka Żywię, która jej pomaga. Kolejna część jest jeszcze lepsza, niż poprzednie. Nie mogę się doczekać kontynuacji...

Avatar użytkownika - klaud
klaud
Przeczytane:2019-12-05, Przeczytałam,
Droga dusz
Hendel Paulina0
Okładka ksiązki - Droga dusz

Dołacz do walki z demonami i ocal swiat przed zagłada! Ciemnosc zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nia nowe demony. Feliks ma wrazenie...

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś