Hollywoodzki zakład

Sam Mitchel, odnoszący sukcesy reżyser i aktor, bryluje wśród sław czerwonego dywanu. Pomimo osiągnięć i spełnionych marzeń ma już dość zepsucia i kłamstwa, w których musi się obracać. Narwany charakter i celne, chociaż nieprzemyślane ciosy budują wizerunek skandalisty i dają mu rozgłos, który jest idealną reklamą brawurowego przedsięwzięcia: zakładu będącego zwieńczeniem jego kariery.

Pełnometrażowy film, który ma być stworzony w zaledwie trzy miesiące – wyzwanie godne niepokornego Sama Mitchela.

Sam nie spodziewa się, że trudniejszym zadaniem będzie wytrzymanie w obecności tajemniczej i pełnej kokieterii kaskaderki, której umiejętności są równie spektakularne co jej odwaga i... pragnienie pozostania anonimową.

Czy zakład, który połączył ich ścieżki w życiowym scenariuszu, przyniesie im upragniony spokój?

Informacje dodatkowe o Hollywoodzki zakład :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-02-10
ISBN: .
Tytuł oryginału: Hollywoodzki zakład
Tłumaczenie: polskie

Kup książkę Hollywoodzki zakład

Hollywoodzki zakład - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-02-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

🎬🎬🎬🎬 Recenzja 🎬🎬🎬🎬

Klaudia Max " Hollywoodzki zakład "
@mklaudiamax

Wydarzenia : Żywioł
@wydawnictwo.Zywiol

📽️🎬📽️🎬📽️🎬📽️🎬📽️🎬📽️🎬

" Cass patrzy na mnie jak na wariata, którym niewątpliwie jestem.
Nie potrafię przestać obserwować tej zjawiskowej postaci.
Oszalałem. Doszczętnie mnie pogięło. Nigdy więcej samotnych urlopów, bo ostatni taki wypad najwyraźniej poprzestawiał mi w głowie... "

"Hollywoodzki zakład" to pełna przygód historia o sławie, tajemnicach i poszukiwaniu prawdziwego szczęścia..

Stylk autorki jest niesamowicie wciągający i emocjonujący.. Pisze w sposób, który trzyma cię w napięciu i sprawia, że chcesz czytać dalej..

Autorka umiejętnie balansuje między opisem sukcesów i marzeń bohatera, a trudnościami, z jakimi się boryka.. Dodaje również element tajemnicy, który sprawia, że cała historia staje się jeszcze bardziej intrygująca..

Jej sposób opisywania scen i dialogów sprawia, że czujesz się, jakbyś był tam obok bohaterów, oglądając wszystko na własne oczy..

Autorka potrafi przekazać emocje bohaterów w sposób bardzo intensywny, dzięki czemu czytelnik może naprawdę wczuć się w ich historię..
Czytając ich przygody, można odczuć ich radość, smutek, złość i wszystkie inne emocje, które przeżywają..

Bohaterowie są dobrze wykreowani i mają swoje unikalne cechy i osobowości, co sprawia, że są realistyczni, że czujesz się blisko niech i jesteś zainteresowany ich historią..

Opisuje bohatera, Sama Mitchela, jako osobę sukcesu, która błyszczy na czerwonym dywanie.. Podoba mi się, jak autorka przedstawia jego osiągnięcia i spełnione marzenia, ale jednocześnie pokazuje, że życie w świecie show-biznesu może być pełne fałszu i kłamstw.. Opisuje Sama jako narwanego i skandalistycznego, co nadaje mu pewien urok i przyciąga uwagę mediów..

Cassandra Lopez to jedna z najbardziej fascynujących bohaterek, jakie można sobie wyobrazić.. Jest piękna, tajemnicza i odważna.. Jej umiejętności jako kaskaderki są równie spektakularne co jej odwaga..
Ale to, co ją wyróżnia, to jej pragnienie pozostania anonimową.. To dodaje jeszcze więcej intrygi i tajemnicy do jej postaci i histori..

Bardzo interesujące jest również wyzwanie, jakim jest stworzenie filmu w tak krótkim czasie.. Jednak najbardziej intrygujący jest wątek tajemniczej kaskaderki, która pojawia się na drodze Sama..

" Tatuaże nie ukryją twojej przeszłości, Sam, a za każdą blizną na naszym ciele kryje się historia, która może otwierać je wciąż i wciąż na nowo, jeżeli nie stawimy jej czoła... "

Sam Mitchell, utalentowany reżyser i aktor, jest gwiazdą na czerwonym dywanie.. Mimo sukcesów i spełnionych marzeń, czuje się przytłoczony przez zepsucie i kłamstwa panujące w showbiznesie.. Jego kontrowersyjne zachowanie i narwany charakter tylko wzmacniają jego wizerunek skandalisty, ale teraz stoi przed ogromnym wyzwaniem..

Sam postanawia stworzyć pełnometrażowy film w zaledwie trzy miesiące.. To prawdziwe wyzwanie dla niego, ale nie spodziewa się, że najtrudniejsze będzie utrzymanie równowagi w obecności tajemniczej Casandry, kaskaderki o niesamowitych umiejętnościach.. Cassandra ma odwagę i pragnienie pozostania anonimową..

Ich drogi krzyżują się w tym życiowym scenariuszu, a zakład, który ich połączył, może przynieść im upragniony spokój.. To naprawdę emocjonująca historia o dwóch niezwykłych osobach, które muszą stawić czoła swoim demonom i znaleźć równowagę między sławą a prawdziwym szczęściem..

Nie znałam twórczości Klaudii, to mój debiut. Zaintrygowała mnie opisem i okładką. A kiedy dostałam od niej wiadomość, że mnie wybrała, moja radość nie miała skali!!! Podskórnie czułam, że ta książka to będzie hit! Nie pomyliłam się! Ale po kolei, napiszę o tym za chwilę. W takim razie o czym jest ta książka? To historia o miłości, o oddaniu i bezgranicznym zaufaniu.

Sam jest przystojnym aktorem i reżyserem filmowym, który nie boi się wyzwań. Swój wolny czas spędza na imprezach z kobietami i alkoholem w roli głównej. Pewnego dnia dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ma możliwość sporo zarobić i wybić się na trampolinie kariery. Musi jedynie nagrać film w trzy miesiące! To nie jest proste zadanie, bo trzeba wszystko załatwić właściwie na wczoraj! Mimo to Sam zgadza się. Problem pojawia się, kiedy poznaje nazwisko jego filmowej partnerki. Żąda kaskaderki, która w wielu ujęciach ma zastąpić niechcianą aktorkę.

W taki właśnie sposób w jego powiedzmy poukładane życie wkracza Cassandra. Piękna, wysportowana kobieta, która nie boi się praktycznie niczego. W chwili kiedy ta dwójka spojrzy sobie w oczy, rozumieją, że nic już nie będzie takie samo. Ich życie ulegnie zmianie w każdej dziedzinie.

Najpierw wybucha między nimi fascynacja i zauroczenie, które z czasem zamienia się w przywiązanie, oddanie i miłość. Ale ich droga do szczęścia będzie bardzo kręta i z licznymi wybojami, ponieważ na horyzoncie pojawia się niebezpieczna przeszłość Cass, która bardzo namiesza w sielankowej wizji przyszłości naszych bohaterów.

Czy Cass i Sam będą mieli szansę być razem? Czy szczęście tym dwojgu ludziom jest dane? Co musiała przeżyć Cass w przeszłości, że ta tak bardzo zagraża jej przyszłości?

Wow! Co to była za historia! To było tak dobre, że jeszcze niedawno ubolewałam nad faktem, że ta książka nie będzie wydana w wersji papierowej. A tu jednak wydawnictwo zrobiło nam cudowną niespodziankę. ,,Hollywoodzki zakład" będzie wydany w wersji papierowej! To będzie nieduży nakład, ale ta książka jest tego warta.

Klaudia napisała cudowną historię opowiedzianą z perspektywy mężczyzny. Powiem Wam że wyszło jej to perfekcyjnie! Książka od pierwszych stron mnie porwała, potem akcja przyspieszała, by zakończyć ją jak klasyczne romansidło. Nie martwcie się, to nie jest romansidło. To romans, owszem, ale mamy tu odrobinę sensacji. Ten wątek wciągnął mnie bez reszty, a książka bardzo dużo zyskała dzięki niemu.

Klaudia stworzyła silnych bohaterów. Sam początkowo jawił się jako klasyczny samiec alfa. Wszyscy i wszystko musiało być podporządkowane jemu. Miał sznurek kobiet gotowych w każdej chwili wskoczyć mu do łóżka. Powiem Wam, że mnie wkurzał i już pomyślałam, że się nie polubimy. Wtedy pojawiła się Cass. Sam poczuł strzałę amora. Zaczął stopniowo zmieniać swoje zachowanie, wszystko podporządkował nowym i nieznanym mu do tej pory uczuciom względem Cass. Tego Sama polubiłam, po drodze dowiadujemy się dlaczego wcześniej był takim dupkiem. Co miałam robić? No wybaczyłam mu jaki był na początku.

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Klaudii i muszę Wam powiedzieć, że bardzo udane. Ona pisze tak, że chce się to czytać bez końca. Jej lekkie pióro sprawia, że strony uciekają, a przez książke po prostu się płynie. Oczywiście w książce nie brak scen erotycznych, jednak nie są one nachalne i nie przytłaczają fabuły. Są jej dopełnieniem, co bardzo cenię w tego typu książkach.

Ja mam jeszcze kilka książek Klaudii do nadrobienia, ale tą mogę Wam szczerze polecić.

Oczywiście bardzo dziękuję za możliwość poznania tej historii i objęcia jej swoim patronatem.

Polecam

Recenzja

Hollywoodzki zakład

Klaudia Max

18+

Romans z akcją

Ebook

#współpracarecenzencka

Co myślicie o połączeniu Hollywood z zakładem i tykająca akcją, która czeka,aby porwać i wycisnąć co najlepsze, jednocześnie pozostawiając z niczym głównych bohaterów?

To wszystko możecie poznać i przeżyć wraz z Samem oraz Cass. Zapraszają was na ten spektakl i obiecują niezapomniane chwile.

Po przeczytaniu opisu książki, wiedziałam, że chciałabym ją przeczytać, a przy okazji zrecenzować. I się udało.

Poznałam Sama najbardziej z tych wszystkich przedstawionych postaci, gdyż to on bierze na siebie narrację, ale znajdziecie również odrobinkę perspektywy Cass.

Moja perspektywa nie była niczym kierowana, kierowałam się ciekawością, gdyż to było pierwsze moje spotkanie z Klaudią Max. I jak będę czytać kolejną, to moje oczekiwania będą oj duże.... Obawiałam się, że to będzie kolejne spotkanie z tymi samymi motywami, ale nawet nie wiecie jak bardzo się cieszyłam, gdy okazało się, że akcja jest poprowadzona w tak niespodziewany sposób i angażujący.

W pewnym momencie nabrałam ochoty na obejrzenie mojego ulubionego filmu, ale byłby to spoiler, więc dziś będę oglądać.

Ale końcówka to ?? "ciąg dalszy nastąpi" to jak tak można?! Ja chcę kontynuację na wczoraj!

Przeczytałam ją w dwa dni i nie żałuję tego. Przyjemny sposób pisania, angażujący od pierwszych stron, a jakie napięcie wywołuje......

Najlepiej jest sie przekonać samemu ???.

Polecam jakby się jeszcze ktoś nie domyślił ???.

Mrok duszy. Część 2
Klaudia Max0
Okładka ksiązki - Mrok duszy. Część 2

,,To jest szalone, ale wokół nas żyją postacie, o których istnieniu większość z nas nie ma pojęcia. To, co brałam za objawy schizofrenii, było czymś zupełnie...

Mrok duszy
Klaudia Max0
Okładka ksiązki - Mrok duszy

Pożądała zemsty. I modliła się, by ta przyniosła jej ukojenie. Pragnęła cofnąć czas. Potrzebowała znaleźć się w ramionach Dawida. Marzyła o śmierci....