Jesteś tylko zleceniem

Scarlett Davies urodziła się w bogatej i wpływowej rodzinie. Pewnego dnia zostaje porwana, lecz szybko się okazuje, że nie chodzi o okup. Co tak naprawdę grozi dziewczynie i komu zależy na jej porwaniu? By zdobyć te informacje i rozwikłać zagadkę, Scarlett próbuje przeciągnąć na swoją stronę pilnującego jej płatnego zabójcę.

Zimny nie jest jednak wylewny ani skory do rozmów?

Żeby osiągnąć swój cel, dziewczyna musi znaleźć sposób na roztopienie w nim lodu. Tylko jak to zrobić, gdy mężczyzna twierdzi, że panna Davies jest dla niego tylko zleceniem?

Informacje dodatkowe o Jesteś tylko zleceniem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-05-15

Kup książkę Jesteś tylko zleceniem

Jesteś tylko zleceniem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Jesteś tylko zleceniem

Scarlett Davies jest dwudziestoośmioletnią kobietą o czerwonych włosach. Miała ona takie szczęście albo nieszczęście, że urodziła się w bogatej i wpływowej rodzinie. Pewnego dnia zostaje porwana. Kto i dlaczego ja porywa? 🤔 Czy chcą okup? 🤔  Czy jej coś grozi? 🤔
Kobieta bardzo chce rozwikłać tą zagadkę i za wszelką cenę próbuje przeciągnąć na swoją stronę pilnującego jej płatnego zabójcę. Czy jej się to uda? 🤔
Czy Pan zimny jak skała ulegnie? 🤔
Mężczyzna dostał zlecenie i zamierza się z tego wywiązać ale czy mu się uda dostarczyć towar nietknięty? 🤔

Kobieta zamairza osiągnąć swój cel, nawet jak będzie musi znaleźć sposób na roztopienie w lodu w Liamie. Czy jej się to uda? 🤔 Czy on będzie miał serce? 🤔 Czy dla niego Scarlett jest tylko zleceniem jak mówi? 🤔
Na te pytania wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Zacznę od tego, że ta powieść jest debiutem i to bardzo udanym.
Dla mnie cała historia była rewelacyjna 😁.
Uśmiałam się podczas czytania ale też czasem było mi żal głównych bohaterów. Musieli sporo przejść w życiu, każdy miał o nich swoje wyrobione zdanie.
Autorka w tą książkę widać, że włożyła całe serce, jest dopracowana. Bohaterowie, dialogi, okładka widać w tym serce ♥. Historia tej dwójki zastanie że mną na długo. Z niecierpliwością będę czekała na inne powieści autorki. A wiem że już niebawem się ukaże nastepna.

Polecam Wam przeogromnie ❤️.

Gratuluję autorce jeszcze raz i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Scarlett Davies jest zamożna. I właśnie rodzinna fortuna pewnego dnia staje się jej największym zmartwieniem. Kobieta zostaje porwana ale o dziwo nie chodzi o okup. A ona zrobi wszystko by rozwikłać zagadkę, chociażby przeciągając porywacza na swoją stronę.
    Zimny jest dobry w tym, co robi. Jest skutecznym duchem, który wymierza sprawiedliwość na odpowiednią stawkę. Jego serce jest skute lodem, co nie jest przeszkodą dla temperamentnej i odważnej kobiety.
    Czy ona dla Zimnego jest tylko zleceniem? Co zrobi kobieta, gdy odkryje brutalną prawdę?

Debiut, po który tym razem sięgnęłam bardzo mocno mnie zaskoczył. I to jak najbardziej pozytywnie. A to dobrze rokuje dla kolejnych powieści.
    Przede wszystkim ogromnym zaskoczeniem była fabuła. Majstersztyk prowadzenia wydarzeń i dokładania wątków, by pobudzić jeszcze bardziej ciekawość, wzmóc zaintrygowanie i nie pozwolić wedrzeć się nudzie.
   Autorka bardzo dobrze przemyślała przebieg wydarzeń. Utkała misterną intrygę, która spowodowała, że włos się jeżył na wieść o całej prawdzie, która dosłownie wbiła w fotel.
   Nie zabrakło zwrotów akcji i dynamiki. Elementów zaskoczenia i trzymania w niepewności. Wszystkiego spójnie do siebie się zgrało. Naturalnie wręcz przeplatało.
   Świetna kreacja bohaterów. Zarówno zadziornej Scarlett, jak i Zimnego. Ona dosłownie przy pierwszym spotkaniu z porywaczem zszokowała mnie. Ta odważna kobieta nie bała się. Ba, zaryzykowała i postanowiła się do niego zbliżyć. Ale w zupełności inny sposób, niż dotąd było dane mi czytać. Zimny nie dawał się, ale któż by nie podniósł rzuconej mu rękawicy?
   Czarny humor i testowanie granic swojej cierpliwości bawiły do łez. Buzia sama się śmiała. Dwie silne i charakerne osobowości stanęły naprzeciw siebie i było baaardzo gorąco.
   Sceny uniesień rozpalały do czerwoności. Pełne pasji i namiętności. Zmysłowe i gorące. Sensualne.
   Książkę czytało mi się bardzo dobrze. I bardzo szybko - wręcz za szybko. Chciałam spowolnić ale się nie dało - tak mnie wciągnęła ta niesamowita historia. Autorka ma przyjemny i lekki styl. Zdecydowanie czaruje na kartach powieści. Jestem ogromnie ciekawa kolejnej lektury, którą koniecznie będę chciała przeczytać.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Black Rose

#recenzja

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-06-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

" Tak nagle znalazłaś się w moim życiu i to najgorsze, co mogło mnie spotkać. A jednocześnie najlepsze. I dlatego Cię nie znoszę. Jesteś grzechem. Pięknym i słodkim, ale nadal grzechem… "

Scarlett od jakiegoś czasu gra inną osobę niż w rzeczywistości jest. Z pozoru rozpieszczona i bogata dziedziczka skrywa swoją prawdziwą twarz. Do momentu, aż kobieta zostaje porwana. Płatny zabójca na zlecenie ma za zadanie ją chronić. Czy to nie brzmi irracjonalnie? Morderca działający na zlecenie powinien zabijać, a nie sprawować rolę ochroniarza.

Jaki cel skrywa się za mniemanym porwaniem? Czy Scarlett odkryje tajemnicę?

Bardzo czekałam na papierową wersję tej historii. Od pierwszej chwili zauroczyła mnie i wciągnęła w swój emocjonujący i nieprzewidywalny świat.

Niebanalna fabuła to coś, czego szukałam ostatnimi czasy. Tutaj to otrzymałam, do tego dodajmy wartą uwagi akcje oraz wyśmienitą kreację bohaterów a otrzymany prawdziwą perełkę. Jestem zachwycona. Aż trudno uwierzyć, że to debiut autorki.

Bohaterzy, tacy jak Scarlett i Zimny nie trafiają się często, jak już ich znajdziecie, to nie pozwólcie im wyślizgnąć się z rąk. Od pierwszych stron pokochacie ich. A dialogi będziecie cytować bez końca.

"-Diabeł w skórze dżentelmena. - Wyminęłam go z wysoko uniesioną głową, czym wywołałam u niego rozbawienie.

-Do usług, Królowo płomieni. Tron w piekle obok mnie czeka właśnie na ciebie."

Scarlett nie jest zwykłą, szarą myszką to charakterna i wyrazista postać. Liam nie miał z nią łatwej przeprawy, podziwiam go za jego cierpliwość do niej. Wyczekiwałam tylko momentu, aż w końcu cierpliwość się skończy i co się stanie.

A Zimny cóż, mogę Wam powiedzieć. To idealny płatny zabójca, najlepszy w swoim fachu. Nie chciałabym, aby dostał na mnie zlecenie, chyba że w roli ochroniarza.

" Wyprostował się przepełniony wściekłością. Kroczył powoli ku mnie w rytm mojego oszalałego z gniewu i ze strachu serca. Lewa, prawa. Lewa, prawa. Teraz naprawdę wyglądał jak śmierć, która po mnie idzie. "

Kasia ma tak przyjemny i lekki styl pisania, że nie jesteś w stanie oderwać się od lektury. Podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji, przede wszystkim był to śmiech wywołany słownymi potyczkami bohaterów.🤣🤣

Już wiem, że autorka tą jedną historią złapała mnie w swoje sidła. Z niecierpliwością wyczekuje kolejnych dzieł. To będą moje pozycje obowiązkowe.😍😍

Polecam ogromnie ❤️❤️

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-06-02, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Lubicie czytać debiuty?
Jeśli tak to przeczytajcie "Jesteś tylko zleceniem" Katarzyny Kasmat - Łyskaniuk @kas_mat_wattpad
zachwyci Was już od pierwszej strony!

Scarlett Davies pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny. Pewnego dnia zostaje porwana przez płatnego zabójcę. Liam nie jest zbyt wylewnym mężczyzną i ciężko coś z niego wyciągnąć.
Czy charakterna kobieta przeciągnie go na swoją stronę i dowie się, kto jest zleceniodawcą? Jaką cenę będzie musiała ponieść za uratowanie życia?
O co w tym wszystkim chodzi?
Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?

Takie debiuty to ja mogę czytać! Wspaniały powiew świeżości. Romans, który rozpala zmysły. Autorka potrafi grać na emocjach czytelnika i pobudzić wyobraźnię. Świetnie wykreowani bohaterowie. Ona charakterna, pyskata i zadziorna. On tajemniczy i niebezpieczny. W powietrzu czuć pożądanie i iskry między bohaterami. Z ogromną ciekawością śledziłam ich losy, aby przekonać się jak rozwinie się ich relacja. Zabawne dialogi zapewniły mi rozrywkę. Cięte riposty i przepychanki słowne sprawiły, że nie mogłam oderwać się od tej książki. Tajemnice, sekrety rodzinne, skomplikowane relacje rodzinne, zdrada, kłamstwa, niebezpieczne sytuacje, intrygi, namiętne i ogniste sceny erotyczne. Czuć niepewność, co jeszcze wydarzy się na następnych stronach powieści. Autorka umiejętnie trzyma czytelnika w napięciu. Rozwiązanie zagadki okaże się przerażające i totalnie nieprzewidywalne. Nie będziecie nudzić się ani przez chwilę. Lekkie pióro autorki sprawiło, że przeczytałam tę książkę z zapartym tchem w błyskawicznym tempie. Bawiłam się znakomicie.
Historia godna polecenia.
Zachęcam Was do przeczytania.

BRUNETTE BOOKS

AUTOR: KATARZYNA KASMAT- ŁYSKANIUK

WYDAWNICTWO: Black Rose

POSŁALI JĄ DO DIABŁA.
WRÓCIŁA, TRZYMAJĄC GO POD RĘKĘ

"Igrałam z ogniem, pogrywając z płatnym zabójcą, ale skoro śmierć czekała za rogiem, mogłam wjechać w zakręt z piskiem opon."

Jesteś Tylko Zleceniem to świetny debiut autorki. Historia Scarlett niebezpiecznie wciągnęła mnie już od pierwszej strony i zaciekawia. Gwarantuję, że nie odłożysz książki, gdy nie zobaczysz ostatniej kropki.
Książka ma przepiękną szatę graficzną, niebanalną fabułę, która została bardzo dobrze rozplanowana, dynamicznie poprowadzona i dopracowana w każdym szczególe, tutaj nic nie jest przekoloryzowane.
Niebanalna, pełna emocji,  przepełniona dużą dawką niebezpieczeństw, intryg, tajemnic, szantaży, dostaniemy sporą dawkę sensacji,
nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciętych ripost, świetnych dialogów a wszystko okraszone szczyptą humoru. Nie zabraknie pikantnych chwil pełnych uniesień. Do samego końca nie wiadomo jak potoczy się historia.

Autorka pokazuje, jak dużą wartość mają rzeczy, których nie da się kupić, zdobyć władzą czy oszustwem. Bezcenne są momenty, w których człowiek daje część siebie drugiemu.

Książka napisana jest z perspektywy głównej bohaterki Scarlett, dzięki czemu możemy poznać ją tak naprawdę, kim jest,  co myśli, zobaczyć jej emocje, z czym przyszło jej się zmierzyć.  Również wplecione są rozdziały z perspektywy Liama. Dzięki temu poznajemy, jego historię kim jest tak naprawdę, jakie kłębią się w nim emocje.

Bohaterowie świetnie wykreowani, charakterni, uparci, barwni, intrygują od samego początku.

Gdy wejdziemy, do ich świata zobaczymy, że pomimo różnic są, sobie bliżsi niż myśleli. To samotność pośród ludzi bardzo zbliża ich do siebie. Oboje z dużym bagażem doświadczeń.
Bardzo dobrze przedstawione są relacje między postaciami.

Scarlett urodziła się w bogatej rodzinie, nie mając na to żadnego wpływu. Uzbrojona w sto masek, które przywdziewa. Bardzo samotna,  pomimo wielu ludzi dookoła wokół siebie. Nikomu nie zależało na niej, jak tego potrzebowała. Dla nikogo nie była ważna.

Liam jest płatnym zabójcą, morduję dla pieniędzy, zimny bezlitosny, porusza się niczym cień. Nik go nie zna, nikt nie zna jego twarzy, jest jak duch. Potrafi grać jak mało kto, zakłada maski według własnych potrzeb.
Pomimo tego kim był, polubiłam go.

"- Hej promyczku... Nie możesz się teraz poddać. Nie odpuszczaj. Jesteś jak ogień, a przygaszasz...
-Bo oblewają mnie zimną wodą.....
-To nie woda, to benzyna....."

Scarlett Davies zostaje porwana i przyjdzie jej się zmierzyć i podjąć walkę o własne życie.
Nie wie, na czym stoi i co jej tak naprawdę grozi i kto stoi za jej porwaniem. Niby porywacz twierdzi, że ją uratował i pilnie, aby nie stała się jej krzywda, ale skąd ma być tego pewna. Stała się zleceniem. Wie, że nadejdzie dzień, w którym upomni się o nią ten, który za nią zapłacił.
Postanawia zbliżyć się do porywacza i przejąć stery i zrobić po swojemu i uwieść go. Tylko nie zdaje sobie sprawy, w co się pakuje.
Między czasie wychodzą nowe fakty, które okażą się być dla Scarlett szokujące. Jaką cenę będzie musiała ponieść za uratowanie życia.
Czy odgadnie, o co w tym wszystkim chodzi?

-Kto zlecił porwanie Scarlett i dlatego?
-Czy na pewno była tylko zleceniem dla mężczyzny?
-Czy nadejdzie dzień, w którym Scarlett zda sobie sprawę, jak niedorzeczne było zbliżenie się do Liama?
-Czy zlecenie, które przyjął, zimny było błędem, przez który straci wszystko?
-Czy przeciągnie na swoją stronę płatnego zabójcę?
-Czy mając szansę na ucieczkę, skorzysta z okazji.

Dziękuję bardzo wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-05-24, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Wydawnictwo Black Rose weszło z przytupem na rynek wydawniczy, by zaskakiwać czytelników. Dziś przychodzę do Was z recenzją majowego debiutu Katarzyny Kasmat – Łyskaniuk, który ukazał się nakładem tego właśnie wydawcy.

Scarlett Davies można pozazdrościć wszystkiego – bogactwa, pozycji wpływów i rodziny, która rozdaje karty. Gdy zostaje porwana, okazuje się, że ceną za wolność nie będzie okup. Wszystko wskazuje na to, że płatny morderca, który stoi za jej uwięzieniem, nie jest jedynym zagrożeniem. Czy Scarlett uda się zbliżyć do Zimnego na tyle aby przeciągnąć go na swoją stronę, aby ocalić życie? Czy mężczyzna, który jest widmem, zaryzykuje swoje życie i karierę dla kobiety, która jest dla niego tylko kolejnym zleceniem?

Trafiają się debiuty, po których ma się poczucie, że było dobre, ale kolejna książka autora czy autorki będzie lepsza, bardziej dopracowana. Jest też " Jesteś tylko zleceniem", po którym ma się myśl, że to nie może być debiut. Pióro autorki jest lekkie, język doszlifowany, dialogi i akcja tętnią życiem a postacie są rewelacyjnie wykreowane. Całość jest doskonale dopracowana i przemyślana w najmniejszym nawet szczególe, a zwroty akcji zaskakują. Świetnie poprowadzona relacja głównych bohaterów, która aż iskrzy i rozgrzewa serce i rumieniec na policzku. Jednak to postacie zimnego i Scarlet są tym, bez czego nie byłoby tej książki. Maski, które przywdziewają - on dlatego, że wymaga tego od niego profesja, ona dlatego,że zmusza ją do tego otoczenie. Z pozoru oziębła, nie liczącą się z nikim bogata dziedziczka fortuny, która pod powłoka zimnej s… skrywa wrażliwą i pełną empatii kobietę. On morderca, potrafiący być kim tylko chce, by dotrzeć do ofiary. Oboje połączyło nietypowe zlecenie. Czy między panienką z dobrego domu, a człowiekiem, którego ukształtowały morderstwa może wytworzyć się silniejsze uczucie?

Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po tę pozycję, która zapewni Wam rozrywkę, poprawi humor, ale i podniesie poziom adrenaliny a namiętność rozgrzeje atmosferę. Koniecznie dowiedzcie się, kim jest Zimny? Kto zlecił porwanie kobiety? Kto pragnie jej śmierci?  i sięgnijcie po tę książkę. Dziękuję autorce za zaufanie. Objęcie patronatem tej pozycji było zaszczytem, którego sama sobie zazdroszczę. Już czekam na kolejną książkę autorstwa Kasi.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-06-20, Ocena: 6, Przeczytałem,

" Posłali ja do diabła, wróciła, trzymając go pod rękę ".

Gdy Scarlett Davies zostaje porwana nie zdaje sobie sprawy jak bardzo skomplikuje się jej życie. Dziewczyna jest pewna że została uprowadzona dla okupu. Przecież urodziła się w bogatej i wpływowej rodzinie.

Nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo się myliła.

Nie znając prawdziwego powodu dla którego zostaje przetrzymywana, postanawia użyć swojego wdzięku aby wymusić prawdę na płatnym zabójcy który stoi za tym porwaniem.

Czy dziewczyna naprawdę chce znać prawdę?

Co tak naprawdę jej grozi i kto stoi za zleceniem?

Czy Scarlett okaże się " Tylko zleceniem"?

Matko i córko co to było? zacznę od końca no takiego zakończenia to ja się nie spodziewałam, już byłam przygotowana, łzy w oczach a tu taka niespodzianka?

"Jesteś tylko zleceniem" to książka która potrafi zaskoczyć, niespodziewane zwroty akcji przyprawiają o szybsze bicie serca. Fabuła przemyślana, autorka wie jak rozkochać czytelnika w swoim piórze..

Bohaterowie ci to dopiero potrafią namieszać. Ona gorąca pyskata i nieznająca słowa Nie. On musiał mieć stalowe nerwy bo "płomyczek" potrafiła go doprowadzić do białej gorączki.?

Nie wiem co Wam tu napisać, bo co za dużo to niezdrowo i mogłabym coś chlapnąć i zdradzić za wiele. Powiem Wam tak kupujcie czytajcie bo Warto. Emocje sięgają zenitu, uczucia to istny rollercoaster raz płaczesz, raz się śmiejesz a za chwilę łapiesz wkur* bo jak to tak.

Dla mnie to jedna z lepszych książek jaką czytałam w tym roku i mam nadzieję że będę miała okazję przeczytać kolejna książkę autorki.

Polecaaaammmmm z całego serca ?

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-05-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

??? RECENZJA ???

"Tak nagle znalazłaś się w moim życiu i to najgorsze, co mogło mnie spotkać. A jednocześnie najlepsze. I dlatego cię nie znoszę. Jesteś grzechem pięknym i słodkim, ale nadal grzechem..."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_blackrose

Duże wpływy, niewyobrażalny majątek, życie w piekle. Scarlett choć wydawały by się powinna być szczęśliwa, nie była taka. Wychowana w bogactwie, nie doświadczyła przyjaźni, miłości i wsparcia, choć sama posiadała ogromne serducho. Dla wielu była rozpieszczoną damą, błędem życia, zerami na koncie, nikt nie chciał poznać jej prawdziwej osobowości, nikt nie odważył się przełamać granic, wielu chciało ją tylko wykorzystać dla korzyści. Doszło do jej porwania, a porywacz, mimo iż powinna go nienawidzić, staje się najbliższą jej osobą. Choć Zimny był profesjonalistą, ta dziewczyna jak nikt inny potrafiła dotrzeć do jego wnętrza, dlatego postanowił jej pomóc na ile potrafił. Czeka ich skomplikowana zagadka do rozwiązania, która pochłonie wiele czasu, energii i sił. Bez niego nie poradziła by sobie, a on nie dostrzegł by jak wiele zła ją otacza, jak wiele dla niego będzie znaczyła. W jak bardzo paskudnym świecie przyszło jej żyć wśród bezlitosnych żmij i podstępnych kreatur potrafiących ukrywać się za pięknymi maskami, nawet rodzinne więzi były mało znaczące w tym świecie. Maskarada, tak powinno nazywać się jej dotychczasowe życie.

Choć dużo dobrego czytałam o tej książce nim zagłębiłam się w treść, nie spodziewałam się takiego fenomenalnego wnętrza. Dużo razy już czytając opinie cudowne, sama przeżywałam zawód. Z tą książka jest zupełnie inaczej. Jest to bardzo przykra historia życia Scarlett, którą mimo już i tak przeżytych traum, ktoś postanowił jeszcze porwać. Nie wie kto zlecił jej porwanie, natomiast sam porywacz zaczyna się zmieniać z czasem jaki razem spędzają. Zimny, choć taka była jego ksywa, taki właśnie był, tylko Scarlett udało odnaleźć się drogę do jego duszy. Swoją prawdą, byciem szczerą, delikatną osobowością, nikogo nie udawała i nikogo nie próbowała oszukać. Nawet największe pieniądze jakie mu ofiarowano, nie przyćmiły mu zdrowego umysłu. Próbował wykonać zlecenie do końca, ale także chciał się dowiedzieć, czym dziewczyna zasłużyła sobie na taką nienawiść i zło jakie ją spotkało. Historia miłości porywacza z celem zlecenia, który zmienił się w najcenniejszy skarb i postanowił chronić go całym sobą. Piękna, brutalna, bezlitosna, bolesna, i pełna traumatycznych zdarzeń i brutalnych wydarzeń opowieść, o miłości, która nigdy nie powinna się była przydarzyć. Życie, które powinno być idealne, nie było takie a pieniądze, które powinny wiele ułatwić, były największym przekleństwem jakie mogło jej się przydarzyć. Musiała uważać na każdego, tylko nieliczni byli naprawdę sobą, najbliższe osoby, które powinny stanowić oparcie i nieść pomoc, zadawały najboleśniejsze ciosy, takie które Scarlet zapamięta na zawsze. Choć powierzyła swoje życie w ręce Zimnego, trwała przy jego boku, ciężko pracowała, ze wszystkich sił pomagała i odgrywała role, byle by w końcu stać się wolną, mimo iż wielokrotnie cierpiała. Wspaniała książka, którą z bólem serca odkładałam, by wykonać domowe obowiązki. Historia Scarlett chwytająca za serce, miłość, która nie powinna się przydarzyć, a jednak. Rewelacyjny debiut, który zajmie zasłużone wysokie miejsce w moim rankingu. Romans, który was porwie i nie pozwoli się odłożyć, dopóki nie dojdziecie do końca. Wspaniała okładka, pięknie dopracowana w najmniejszych szczegółach i te cudowne czarne strony rozdziałów. Kasia dobra robota. Polecam. Ogień.