Miłość ci nic nie wybaczy

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2020-02-12
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381772730
Liczba stron: 320

Ocena: 4.78 (9 głosów)

Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest... morderstwo?

Karolina, młoda mężatka, żyje w przekonaniu, że jej ukochany jest chodzącym ideałem. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że to tylko iluzja. Karolina łapie go na zdradzie, a rychło okazuje się, że jej partner jest nie tylko zdrajcą, ale i... potencjalnym mordercą. A przynajmniej tak podejrzewa policja.

Kiedy nad głową jej męża zbierają się czarne chmury, niewierząca w jego winę Karolina, z pomocą swojego szalonego brata, dwóch zwariowanych przyjaciółek i zaprzyjaźnionej autorki kryminałów Róży Krull próbuje zdobyć dowody jego niewinności. Nie będzie to jednak proste zadanie...

Miłość ci nic nie wybaczy to trzynasta książka autora zwanego Księciem Komedii Kryminalnej, znanego z łączenia intryg kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Miłość ci nic nie wybaczy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Miłość ci nic nie wybaczy

Avatar użytkownika - nata5551
nata5551
Przeczytane:2021-07-20, Ocena: 6, Przeczytałam,

Choć na wzmianki o samym autorze trafiłam już dawno temu, to jednak jakoś nie przyciągnęło mnie to do zapoznania się z jego twórczością. Jednak ostatnio na fb natrafiłam na przezabawne posty napisane przez Pana Aleka Rogozińskiego i spodobały mi się do tego stopnia, że postanowiłam sięgnąć po jedną z jego książek. I jak się spodziewałam, nie zawiodłam się, a wręcz byłam pozytywnie zaskoczona, że jest jeszcze lepsza niż tego oczekiwałam (a spodziewałam się, że będzie naprawdę rewelacyjna).
Książka jest przezabawna, tajemnicza i zawierająca wiele zaskakujących, niekiedy z lekka absurdalnych zdarzeń, które sprawiają, że jeszcze przyjemniej spędza się przy niej czas. Wszystkie te zagadki, niewiadome, tajemnice, intrygi oraz zdrady, potrafią zaciekawić czytelnika w taki sposób, że po skończeniu książki można poczuć ogromny niedosyt i chęć sięgnięcia po więcej i więcej. Niekiedy wydarzenia opisane w książce były tak pozytywnie zaskakujące - śmieszne, że aż miałam ochotę tarzać się ze śmiechu.
Choć z początku miałam problem z połapaniem się kto jest kim, co prawdopodobnie jest efektem tego, że zapoznawałam się z książką w formie audiobooka. To książka jest napisana w taki sposób, że po naprawdę krótkim czasie ten problem zniknął. I choć do niedawna nie byłam fanką tej formy "czytania" książek , tak po tej stałam się tego fanką.
Książka jest naprawdę wspaniała i jak najbardziej ją polecam.
A sama jak tylko nadarzy się taka okazja z ogromną chęcią sięgnę po kolejne dzieła z pod pióra tego autora.

Link do opinii
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-10-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020, detektyw, kryminał, humor,
Inne książki autora
Nieboszczyk sam w domu
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Nieboszczyk sam w domu

Wśród nocnej ciszy... zbrodnia się rodzi... Mieszkańcy kamienicy w małym miasteczku Morderczo przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Mają...

Miasteczko morderców
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Miasteczko morderców

Popularna autorka powieści kryminalnych Róża Krull postanawia spełnić prośbę swojej gosposi i spróbować rozwiązać zagadkę morderstwa burmistrza...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

"Muszę nauczyć się kochać samą siebie. (...) Najpierw muszę pokochać siebie, żeby inni mogli mnie pokochać"


Więcej
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy