Miłość po sąsiedzku

Tom 2 cyklu Friend-Zoned

Asher „Duch” Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc. Noc, o której oboje nie potrafią zapomnieć.
W takim razie dlaczego tak trudno jest im przebywać w swoim towarzystwie?
Nie ma szans na to, że dojdą do porozumienia, więc postanawiają iść każde swoją drogą. I jakimś cudem kończą bliżej siebie niż kiedykolwiek wcześniej.
Czy przyjaźń wystarczy tej dwójce?

źródło opisu:

Informacje dodatkowe o Miłość po sąsiedzku:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2019-05-15
Tytuł oryginału: Love Thy Neighbour
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Kup książkę Miłość po sąsiedzku

Miłość po sąsiedzku - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-16, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Obyczajowe, Romans,

Aurora Bella stworzyła niesamowitą historię o miłości. Pokazuje siłę przeznaczenia.
Asher "Duch Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc o której żadne z nich nie może zapomnieć. Dlaczego więc tak trudno przebywać im w swoim towarzystwie ? Nie ma szans żeby doszli do porozumienia. Każda postanawia iść swoją drogą. Jednak kończą bliżej siebie niż kiedykolwiek. Jednakże czy przyjaźń wystarczy tej dwójce?
Powieść zawiera takie motywy jak przyjaźń, miłość,zaufanie,przemoc,zazdrość,przeznaczenie,zrozumienie,zmaganie się z własnymi demonami.
Książka należy do literatury obyczajowej jak i romansu.
Aurora Bella stworzyła historię godną przeczytania. Między tą dwójką nic nie jest łatwe. Najpierw muszą dojść do porozumienia i przyjaźni.
Całość dopełnia się dealnie. A ja wprost pokochałam bohaterów tej książki. Tacy przyjaciele to skarb..
Jest to więc historia o miłości, przyjaźni, przywiązaniu, pożądaniu, współczuciu i zrozumieniu.
Pokazuje jak czasem dwójce ludzi ciężko jest się do siebie zbliżyć.

Fajna historia opisana z humorem i dużą dawką seksu. Jednak mam wrażenie że mogła być trochę krótsza. W pewnym komey czułam że akcja toczy się bez sensu. Można było tych kilka stron napisać mniej bo zaczynałam się lekko nudzić. Przeczytam do końca i oczywiście cała powieść jest jak najbardziej na plus. Pierwsza część bardziej mi się podobała ale przeczytam jeszcze trzecią by mieć pełen obraz na tę serię.

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2019-07-09, Ocena: 4, Przeczytałam, Legimi, 2019 ,
RAW: REBIRTH
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - RAW: REBIRTH

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw! Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić...

Dirty
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Dirty

Julius nie ustanawia prawa.On jest prawem. Jej małżeństwo wydawało się idealne.Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem.Pragnęli być panią Alejandra...