Tom 3 cyklu Niespodzianki przeznaczenia

Ostatni tom bestsellerowego cyklu mafijnego!

Bella brutalnie zderzyła się z mafijną rzeczywistością, lecz na tym nie koniec. Emilio ruszy ukochanej z pomocą, ale czy ich miłość wyjdzie zwycięsko ze starcia z bezlitosnym światem i nieodpuszczającymi niespodziankami losu, które czyhają na ich szczęście? Z pewnością będą potrzebować sporej dawki determinacji, by ocalić swoje uczucie.

Czy wśród tego chaosu Belli uda się odnaleźć w półświatku, w którym jej ukochany żyje od urodzenia? A może to kontrowersyjne środowisko potrzebuje właśnie diabelskiego duetu Belli i Delii, by w końcu zrewidować swoje przestarzałe poglądy? Z pewnością będzie się działo, a oprócz wrogów również przeszłość upomni się o uwagę i zasieje niemały zamęt…

Rossi i Montreo będą musieli ponieść konsekwencje swoich wyborów, a także zawalczyć o siebie i udowodnić, że ich miłość jest warta każdego ryzyka.

Informacje dodatkowe o Niespodzianki przeznaczenia:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-10-26

Kup książkę Niespodzianki przeznaczenia

Niespodzianki przeznaczenia - opinie o książce

Avatar użytkownika - booksitsmypassio

Wydawnictwo WasPos

Data premiery : 26 październik 2023

#współpracareklamowa z wydawnictwem @waspos

Opis książki :

Ostatni tom bestsellerowego cyklu mafijnego!

" Razem zaryzykowaliśmy i mimo nieprzewidzianych niespodzianek losu staliśmy się silniejsi. Połączyła nas miłość, która nadała sens naszemu przeznaczeniu. Oddałem jej serce tak samo, jak ona mi swoje."

To już trzeci i ostani tom NIESPODZIANEK PRZEZNACZENIA, a autorka nie zwalnia tempa.

Co jeszcze bezwzględny los ma w zanadrzu? Czy Emilio i Bella pokonają wszystkie niespodzianki przeznaczenia?

Akcja, intrygi, tajemnice, zazdrość, mafijne porachunki - to wszystko i wiele więcej znajdziemy w tej historii.

Autorka wykreowała silnych bohaterów, którzy muszą cały czas walczyć o siebie i swoje uczucie, ponieważ bezlitosny los cały czas ma coś w zanadrzu.

Czy ich uczucie jest na tyle silne aby przejść przez piekło, które zgotuje im los?

Czy wyjdą z tego cało?

Czy jest im pisany happy end?

Ja już to wiem. ❤️

Dziękuję wydawnictwu i autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

Wiem, że spóźniłam się z recenzją 🙈

Ale zganiam teraz wszystko na męża, przez ślub, nie mogę się teraz odkopać z zaległości. 🙈

Gorąco polecam wam tę historię jak i całą serię. 💜

Cykl " PRZEZNACZENIE"

Kaprysy przeznaczenia. Tom I

Kaprysy przeznaczenia. Tom II

Niespodzianki przeznaczenia. Tom I

Niespodzianki przeznaczenia. Tom II

Niespodzianki przeznaczenia. Tom III

#książkoweimpresje

"Bez niej nie miałbym tego wszystkiego, bo to ona jest moim więcej."

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-11-07, Ocena: 6, Przeczytałam,

Finałowy tom „Niespodzianek przeznaczenia”
📖Związek Emilio i Belli jest wystawione na próbę…
Bella przekona się,że świat mafijny jest pozbawiony skrupułów.
Czy uda im się przezwyciężyć niespodzianki przeznaczenia,by ich miłość wygrała?

💥Autorka ani na chwile nie zwalnia tempa w historii naszych bohaterów.Emocje wchodzą na wyższy-pełen niebezpieczeństwa stopień.Wkraczajà do gry wrogowie realizując plan zniszczenia rodziny mafijnej Rossi.Wtedy nie przewidzimy co przyniesie kolejny dzień.W środku całego zamieszania znajduje się Bella,która znajduje się pod ostrzałem nieprzyjaciół Emilio.

Otrzymałam w bardzo wiarygodny obraz działań mafijnych na które liczyłam.Przenosząc się do świata w którym władza jest priorytetem.
W tej historii Rossi i Accardi grają do jednej bramki osiągając swoj cel.I to mi sie bardzo podobało.Autorka nie zapomniała Iwo i Dellę z „Kaprysów przeznaczenia”Są oni istotnymi postaciami w tej powieści wyrażając swoje zdanie oraz pomagając.
A pomiędzy działaniami mafijnymi odnajdujemy walkę o miłość,która dostarcza niezapomnianych chwil o którą warto walczyć.

Dla fanów romansów mafijnych jest to idealna lektura.Dostarcza mnóstwa niezapomnianych emocji móc spędzić z książka niezwykle chwile.
Nie możecie przejść obojętnie obok tej histori💥

Z całego serca polecam książkę jak również cała serię

K.G .Lewis0
Okładka ksiązki - Niespodzianki przeznaczenia

Emilio i Bella postanowili wspólnie zaryzykować, a ich raczkujący związek zmierzył się już z pierwszą burzą, lecz była to zaledwie zapowiedź tego, jak...

K.G .Lewis0
Okładka ksiązki - Niespodzianki przeznaczenia

Emilio Rossi - bezwzględny zastępca capo, a do tego lekkoduch i największy kobieciarz, jakiego widziały Włochy. Jego wybujałe ego ledwie mieści się w granicach...