ODDECH W PSYCHOTERAPII

Prawidłowe oddychanie jest bardzo ważne dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. W ciągu doby wykonujemy około 20 tysięcy wdechów i wydechów, warto więc oddychać świadomie. Stella Weller pokazuje, jak wykorzystać ćwiczenia oddechowe dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Proponowane przez nią techniki można stosować w procesie terapii i w leczeniu, a także włączać je do codziennych zajęć – wszystkie można modyfikować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Ucząc się efektywnego oddychania, możesz wydatnie poprawić jakość swojego życia. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się, jak dzięki temu: - zredukować stres, - radzić sobie z lękiem i paniką, - poprawić zdolność koncentracji, - pokonać zmęczenie i dodać sobie energii, sięgnij po tę książkę. Od dobrego samopoczucia dzieli cię tylko jeden oddech!

Informacje dodatkowe o ODDECH W PSYCHOTERAPII:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2012-03-16
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 978-83-7489-381-7

Kup książkę ODDECH W PSYCHOTERAPII

ODDECH W PSYCHOTERAPII - opinie o książce

Stella Weller0
Okładka ksiązki - Oddech, który leczy. 20 Sposobów na Odetchnięcie od Stresu, Napięcia i Zmęczenia

Poradnik ten wyjaśnia, jak uświadomienie sobie własnego stylu oddychania może w istotny sposób wpłynąć na poprawę stanu fizycznego i psychicznego...

Stella Weller0
Okładka ksiązki - Zaburzenia okresu dzieciństwa i adolescencji. Techniki terapeutyczne dla profesjonalistów i rodziców

Znakomity podręcznik dla praktyków i dla rodziców! Autor omawia współczesne modele wyjaśniające powstawanie zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz