Potwór z Arktyki. Audiobook

ODKRYCIE STULECIA! TYLKO U NAS!
Osobliwy stwór znaleziony w Arktyce!

Do Londynu przybywa tajemniczy zwierz uwięziony w bryle lodu. Dziesięcioletnia Elcia, sierota żyjąca na ulicach miasta, jest tak samo zainteresowana włochatym zwierzem, jak angielscy naukowcy, i tak samo jak oni postanawia dowiedzieć się więcej. Przypadek losu sprawi, że spotka się z mamutem włochatym oko w oko i tym samym wyruszy w najdłuższą podróż w swoim życiu, przez morza i oceany aż na biegun północny!

Posłuchajcie o bohaterach w najróżniejszych kształtach i rozmiarach w największej powieści przygodowej Davida Walliamsa!

Informacje dodatkowe o Potwór z Arktyki. Audiobook:

Potwór z Arktyki. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookwmkesie
bookwmkesie
Przeczytane:2021-11-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

Zapraszam do Londynu, czyli miejsca, w którym niemożliwe staje się możliwe. Przez książkę przeszliśmy błyskawicznie, a to za sprawą ilustracji jakie towarzyszyły nam wieczorami przed snem. Niektóre śmieszne inne bardzo ciekawe. Niech was nie zwiedzie 496 stron książki, ponieważ mnóstwo ilustracji, ale i prześmiesznych napisów OHÓW, AHÓW, OJEJÓW itd. co dodawało śmieszności w danym momencie ( tak określiła moja córka)

Książka idealna dla każdej grupy wiekowej za co Helenka (8 lat) i ja (tu napisze +18) potwierdzamy i podpisujemy się. Książka pełna wzruszających momentów, ale i takich w których ważyły się losy naszej kochanej Elci która żyje na ulicach Londynu. Dziewczynka nie ma lekko, ale uśmiech i pozytywne myślenie jej nie opuszcza. Ma pełno przyjaciół którym opowiada ciekawe bajki. Z czasem do miasta przyjeżdża niesamowite znalezisko, które interesuje nie tylko świat, ale całe miasto naukowców i tutaj zaczynają się właśnie przygody Elci która z czasem pozna prześmieszną i mocno zakręconą Dorkę, Szeregowego Tomasza i innych którzy nie mają nic z bycia dobrym, ale więcej nie chce zdradzać. Najbardziej lubiany przez moją córkę jest gang lepkich paluszków.

Będą pościgi, ale i podróż na biegun północny, poznacie, jak rodzi się miłość i przyjaźń człowieka z włochatym znaleziskiem jakim był przeogromny mamut, który został uwięziony od przez dziesiątki tysięcy lat w bryle lodu. Jak się odnajdzie we współczesnym Świecie?

Za swój egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Mała Kurka. Mnóstwo zabawy będą mieli wszyscy czytelniczy. Zbliżają się mikołajki, Święta więc macie czas, aby nabyć ten egzemplarz i podarować go waszym pociechom.

Avatar użytkownika - margoth86
margoth86
Przeczytane:2021-03-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

Przecudna książka. Trudna historia o przyjaźni i samotności, opowiedziana w sposób ciepły, radosny, dowcipny.
Elcia jest ciepłą, rezolutną dziewczynką, która mimo wielu przeciwności losu idzie przed siebie i szuka szczęścia. I wreszcie po wielu bojach czyżby je znalazła??? :)
Dodatkowo historii towarzyszą piękne ilustracje.

Mały miliarder
David Walliams0
Okładka ksiązki - Mały miliarder

Przetłumaczona na 41 języków! Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy! Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać...

Chłopak w sukience
David Walliams0
Okładka ksiązki - Chłopak w sukience

Masz szlaban. Siedzisz w domu, a reprezentacja szkoły właśnie przegrywa najważniejszy mecz. Dlaczego? Bo dyrektor wyrzucił najlepszego napastnika...