Psi Patrol Gotowi do nauki! część 2

Każda część książki zawiera zadania i karty, które się uzupełniają i stanowią komplet - do nauki i zabawy!

Stałe miejsce w książce (po 4 strony) mają działy wprowadzające alfabet (32 litery) oraz liczby (od 1 do 20). W zależności od tematyki książki pojawiają się działy: Kolory, Kształty i figury, Przyroda. Pieski z Psiego Patrolu, ulubieni bohaterowie przedszkolaków, zachęcają dzieci do ćwiczeń manualnych (szlaczki, wzory), ćwiczenia spostrzegawczości (szukanie różnic), pisania i czytania liter, liczenia w zakresie od 1 do 20. Na końcu książki pojawia się zabawa, łącząca właśnie poznane przez dziecko tematy edukacyjne.

W każdym zestawie 16 kart znajduje się 6 kart edukacyjnych, które mają odniesienia do zadań w książce: 2 karty z literami i przynajmniej 1 karta z cyfrą. Pozostałe karty edukacyjne są związane z tematyką danej książki. Kolejnych 12-13 kart jest potrzebnych do różnorakich gier (Piotruś, memo, szukanie par, domino, gra zegarowa) oraz ułożenia obrazka - po zebraniu wszystkich 16 części kolekcji.

Informacje dodatkowe o Psi Patrol Gotowi do nauki! część 2:

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2019-09-10

Tagi: bóg Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące

Kup książkę Psi Patrol Gotowi do nauki! część 2

Psi Patrol Gotowi do nauki! część 2 - opinie o książce

Okładka ksiązki - Historia języka, dialektologia i onomastyka w nowych kontekstach interpretacyjnych

Niniejszy tom powstał dla uczczenia przypadającej w 2017 roku 40. rocznicy śmierci Profesora Mieczysława Karasia (1924-1977), wybitnego uczonego, językoznawcy...

Lilla Lou. Happy New Year
Okładka ksiązki - Lilla Lou. Happy New Year

Nowe zeszyty Lilla Lou! Nowe szkicowniki do bestsellerowej serii Lilla Lou. Tym razem w odsłonie zimowo-sylwestrowej. Wygodna oprawa (spirala) sprawi...