Blanka Lipińska wydaje czwartą książkę! To poradnik!

Data: 2019-07-10 18:27:53 Autor: pobarski

Blanka Lipińska podbiła rynek książki w Polsce swoimi powieściami erotycznymi. W ubiegłym roku wydała pierwszy tom swojej erotycznej serii, a od tego czasu sprzedała miliony swoich książek. Teraz zapowiada kolejną z nich.

Blanka lipińska

We wtorek Blanka Lipińska wzięła udział w specjalnym nagraniu na żywo dla programu Dzień Dobry TVN, gdzie w sieci – wraz z dziennikarką Barbarą Pasek – odpowiadała na pytania widzów i zdradzała informacje o tym, co dalej.

Czytaj także: Zrobiliśmy to za Was. Cytaty z „365 dni”, które wyjaśniają, o co tak naprawdę chodzi w tej książce. 

Jak się okazuje, Blanka Lipińska nie spoczywa na laurach. W maju tego roku wydała trzecią część swojej erotycznej serii – zatytułowaną Kolejne 365 dni. Była też obecna na tegorocznych Warszawskich Targach Książki, gdzie wielu czytelników czekało na podpis autorki. Teraz kobieta zapowiada, że chce wydać… poradnik.

Jak przyznaje w nagraniu dla TVN-u, najnowsza publikacja nie będzie dotyczyć seksu, o którym tyle pisała w poprzednich powieściach. W nowej publikacji będzie doradzać, jak… schudnąć i walczyć z cellulitem. Jak bowiem przyznała Lipińska, sama schudła 30 kilogramów i za pomocą swojego poradnika zdradzi ten sekret swoim czytelniczkom.

To będzie zlepek porad o detoksie, zdrowej diecie, walce z cellulitem – mówiła w rozmowie z Pasek Blanka Lipińska.

Jednocześnie pisarka przyznaje, że chociaż jej plany wobec tytułu są dość skonkretyzowane, to w sprawie tej książki wciąż rozmawia z wydawcą. Data premiery, ani nawet jej faktyczne wydanie, nie zostało więc w stu procentach potwierdzone. Dodatkowo, autorka w trakcie transmisji sugeruje, że być może pojawi się kolejna książki z jej erotycznej serii.

Będzie jakaś czwarta książka. Wczoraj powiedziałam o tym, że przymierzam się też do poradnika [...] - mówiła podczas transmisji live Lipińska.

Czytaj także: Będzie ekranizacja „365 dni”!

Lipińska zadebiutowała w ubiegłym roku powieścią 365 dni wydaną nakładem Edipresse Książki. Niedługo później pojawiła się kontynuacja, Ten dzień, a w tym roku część trzecia – Kolejne 365 dni. Ostatnia książka wydana została przez Wydawnictwo Agora, autorka zapowiedziała także, że jej erotyk zostanie zekranizowany.

Prawdopodobnie ekranizację polskiego odpowiednika Pięćdziesięciu twarzy Greya w kinach zobaczymy w przyszłoroczne walentynki. Podobno zdjęcia do filmu ruszyć mają już w te wakacje, a w roli głównego bohatera zaangażowany ma zostać raczej mało znany, pochodzący z Włoch aktor.

Czytaliście poprzednie książki autorki? Macie zamiar kupić jej poradnik?

Najnowsza książka Kolejne 365 dni do kupienia tutaj:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
0
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Zawsze i na zawsze
Jenny Han
Zawsze i na zawsze
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Brytyjska monarchia od kuchni
Adrian Tinniswood
Brytyjska monarchia od kuchni
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
Pokaż wszystkie recenzje