Chyłka – Inwigilacja – serial ponownie na kanale TVN

Data: 2021-09-12 11:15:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Od 6 września na kanale TVN możemy ponownie oglądać niezwykle popularny serial kryminalny Chyłka - Inwigilacja, bazujący na bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza – "Inwigilacja".

Obrazek w treści

Serial Chyłka – Inwigilacja wróciła do Telewizji, na kanał TVN-u, więc pora przypomnieć sobie o czym jest ta produkcja, kogo możemy w niej oglądać i na jakiej książce bazuje. 

Chyłka – Inwigilacja – opis serialu

O serialu Chyłka - Inwigilacja mieliśmy okazję już wspominać. Przypominamy zatem, że jest to serial bazujący na sensacyjnej powieści kryminalnej, czwarty już jej sezon, który miał swoją premierę najpierw na platformie Player.pl.

Czytaj również:  "Chyłka – Inwigilacja" od lutego w Player.pl

Jest to powrót w którym wracamy do pani adwokat, Joanny Chyłki, która będzie musiała zająć się sprawą młodego mężczyzny. Kiedyś został uznany za zaginionego, a teraz Przemek powraca. Tym razem w roli oskarżonego o planowanie zamachu, o bycie terrorystą. 

Chyłka – Inwigilacja - obsada serialu

Chyłka – Inwigilacja to produkcja polska, w której po raz kolejny w roli pani mecenas zobaczymy Magdalenę Cielecką, którą mogliśmy oglądać także w Chyłka - Rewizja czy Chyłka - Kasacja. A także w filmach: Zakochani, Ciemno, prawie noc, czy serialach Prokurator i Maga M

W serialach grają jeszcze: Filip Pławiak jako Kordian Oryński "Zordon", Jakub Gierszał jako Piotr Langer jr, Nikodem Rozbicki jako Fahad Al-Jassam, Szymon Bobrowski jako Artur Żelazny oraz Ireneusz Czop.

Czytaj również: „Chyłka – Inwigilacja” – co wydarzy się w pierwszych odcinkach nowego sezonu?

Reżyseriami seriali są Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel, zaś autorami scenariusza Justyna Stefaniak i Michał Wawrzecki

Chyłka - Inwigilacja – ile odcinków?

Serial Chyłka – Inwigilacja jest mini-serialową produkcją. Czwarty sezon polskiej produkcji kryminalnej liczy sobie 6 odcinków.

Emitowane są w telewizji co tydzień. 

Chyłka – Inwigilacja – kiedy premiera?

Serial ponownie trafił do polskiej Telewizji, Chyłka – Inwigilacja zadebiutował na kanale TVN 6 września 2021 roku. Jego kolejne odcinki pojawiać się będą na kanale co tydzień. Kolejny, drugi stacja TVN wyemituje w poniedziałek, 13 wrześnie 2021 roku. 

Czytaj również:  Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Można go także obejrzeć na platformie Player.pl

Chyłka – Inwigilacja – opinie o serialu

Opisywana serialowa produkcja to jeden z ulubionych seriali kryminalnych, które niezwykle chętnie oglądają widzowie. Serial spodoba się przede wszystkim tym, którzy widzieli poprzednie sezony, a także widzom, którzy lubią kryminały i przede wszystkim produkcje oparte na powieściach Remigiusza Mroza. 

Czytaj również: Remigiusz Mróz z prezentem na dzień kobiet. Zapowiada „Afekt”

Produkcja ma na swoim koncie nominację do filmowej nagrody - Orzeł - Najlepszy filmowy serial fabularny Marek Wróbel, Łukasz Palkowski

Chyłka – Inwigilacja – książki

Chyłka - Inwigilacja to serial oparty jest na bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza – Inwigilacja. To 5. tom z książkowej serii o Joannie Chyłce. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

Książkę „Inwigilacja” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inwigilacja
Remigiusz Mróz8
Okładka książki - Inwigilacja

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje