reklama

"Chyłka – Inwigilacja" od lutego w Player.pl 

Data: 2021-01-29 10:42:59 Autor: Patryk Obarski

Grupa TVN zapowiedziała, że już w lutym na platformie Player.pl pojawi się 4 sezon serialu Chyłka. Nowy sezon serialu o warszawskiej adwokat będzie adaptacją powieści „Immunitet” Remigiusza Mroza.

Obrazek w treściKadr z serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN

W czwartek, 28 stycznia, TVN oficjalnie poinformowało o tym, że już w najbliższym miesiącu zobaczymy najnowszy sezon popularnego serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Tym razem chodzi o adaptację powieści Immunitet

„Chyłka – Inwigilacja” – premiera w lutym 

O tym, że stacja TVN realizuje kolejny sezon serialu z udziałem Magdaleny Cieleckiej oraz Filipa Pławiaka pisaliśmy już kilka tygodni temu. Dotychczasowe sezonu opowieści o niepokornej mecenas Chyłce cieszyły się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się kontynuować produkcję serialu. 

Czytaj także: Recenzja serialu „Chyłka – Rewizja”. Kordian kontra Chyłka.

Ku zaskoczeniu części fanów, na nowy sezon nie trzeba będzie jednak czekać zbyt długo. Pierwsze odcinki nowej części Chyłki mają zostać wyemitowana już w lutym 2021 r. Na platformie Player.pl serial pojawić ma si 22 lutego br. 

Więcej na temat nowego sezonu serialu znajdziecie w naszym poprzednim artykule: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki.

„Chyłka – Inwigilacja” – czy nowy sezon podzieli sukces ostatniej transzy? 

Najnowszy sezon serialu Chyłka liczyć ma około 6 odcinków i przedstawi kolejną sprawę, którą zająć będzie musiała się mecenas Joanna Chyłka. Tym razem kobieta musi obronić młodego mężczyznę, Przemka, który przed laty uznany został za zaginionego, a teraz, gdy powrócił, podejrzewany jest o planowanie zamachu terrorystycznego. 

Czytaj także: "Chyłka-Rewizja" na TVN. Kiedy zobaczymy 3 sezon Chyłki w telewizji? 

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie – Chyłce – Rewizji – przedstawiona została sprawa Roma Bukano, który oskarżony został o brutalne zabójstwo swojej żony oraz córki. Kiedy okazało się, że w sprawie Bukano palce mieszał Langer, cały czas wodząc Chyłkę za nos, kobieta postanawia odciąć się i wyjechać z kraju. W ostatnim momencie otrzymuje jednak niepokojącego esemesa zawierającego zdjęcie Langera oraz Darii, swojej siostrzenicy.

W 2021 roku Magdalena Cielecka, odtwórczyni głównej roli w serialu, została nominowana w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia w kategorii „Aktorka”.

Adaptacja kolejnej części „Chyłki” Remigiusza Mroza

Nowy sezon oparty został na wydanej przed laty powieści Inwigilacja. Jest to 5 tom z książkowego cyklu o Joannie Chyłce. Książka ukazała się na rynku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona i spotkała się ze stosunkowo pozytywnymi recenzjami blogerów książkowych. 

Czytaj także: "Chyłka – Rewizja" od 6 października

Realizując czwarty sezon serialu, twórcy kolejny raz zdecydowali się zmienić kolejność i zaburzyć chronologię pomiędzy wydarzeniami w serialu, a wydarzeniami w książkach. Zgodnie z książkową hierarchią, czwartą częścią historii o Chyłce była bowiem książka Immunitet

Książkę Inwigilacja kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Immunitet
Remigiusz Mróz15
Okładka książki - Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Czerwona księżniczka
Sofka Zinovieff
Czerwona księżniczka
Cóś
David Walliams
Cóś
Pokaż wszystkie recenzje