"Chyłka – Inwigilacja" od lutego w Player.pl 

Data: 2021-01-29 10:42:59 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Grupa TVN zapowiedziała, że już w lutym na platformie Player.pl pojawi się 4 sezon serialu Chyłka. Nowy sezon serialu o warszawskiej adwokat będzie adaptacją powieści „Immunitet” Remigiusza Mroza.

Obrazek w treściKadr z serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN

W czwartek, 28 stycznia, TVN oficjalnie poinformowało o tym, że już w najbliższym miesiącu zobaczymy najnowszy sezon popularnego serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Tym razem chodzi o adaptację powieści Immunitet

„Chyłka – Inwigilacja” – premiera w lutym 

O tym, że stacja TVN realizuje kolejny sezon serialu z udziałem Magdaleny Cieleckiej oraz Filipa Pławiaka pisaliśmy już kilka tygodni temu. Dotychczasowe sezonu opowieści o niepokornej mecenas Chyłce cieszyły się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się kontynuować produkcję serialu. 

Czytaj także: Recenzja serialu „Chyłka – Rewizja”. Kordian kontra Chyłka.

Ku zaskoczeniu części fanów, na nowy sezon nie trzeba będzie jednak czekać zbyt długo. Pierwsze odcinki nowej części Chyłki mają zostać wyemitowana już w lutym 2021 r. Na platformie Player.pl serial pojawić ma si 22 lutego br. 

Więcej na temat nowego sezonu serialu znajdziecie w naszym poprzednim artykule: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki.

„Chyłka – Inwigilacja” – czy nowy sezon podzieli sukces ostatniej transzy? 

Najnowszy sezon serialu Chyłka liczyć ma około 6 odcinków i przedstawi kolejną sprawę, którą zająć będzie musiała się mecenas Joanna Chyłka. Tym razem kobieta musi obronić młodego mężczyznę, Przemka, który przed laty uznany został za zaginionego, a teraz, gdy powrócił, podejrzewany jest o planowanie zamachu terrorystycznego. 

Czytaj także: "Chyłka-Rewizja" na TVN. Kiedy zobaczymy 3 sezon Chyłki w telewizji? 

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie – Chyłce – Rewizji – przedstawiona została sprawa Roma Bukano, który oskarżony został o brutalne zabójstwo swojej żony oraz córki. Kiedy okazało się, że w sprawie Bukano palce mieszał Langer, cały czas wodząc Chyłkę za nos, kobieta postanawia odciąć się i wyjechać z kraju. W ostatnim momencie otrzymuje jednak niepokojącego esemesa zawierającego zdjęcie Langera oraz Darii, swojej siostrzenicy.

W 2021 roku Magdalena Cielecka, odtwórczyni głównej roli w serialu, została nominowana w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia w kategorii „Aktorka”.

Adaptacja kolejnej części „Chyłki” Remigiusza Mroza

Nowy sezon oparty został na wydanej przed laty powieści Inwigilacja. Jest to 5 tom z książkowego cyklu o Joannie Chyłce. Książka ukazała się na rynku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona i spotkała się ze stosunkowo pozytywnymi recenzjami blogerów książkowych. 

Czytaj także: "Chyłka – Rewizja" od 6 października

Realizując czwarty sezon serialu, twórcy kolejny raz zdecydowali się zmienić kolejność i zaburzyć chronologię pomiędzy wydarzeniami w serialu, a wydarzeniami w książkach. Zgodnie z książkową hierarchią, czwartą częścią historii o Chyłce była bowiem książka Immunitet

Książkę Inwigilacja kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Immunitet
Remigiusz Mróz15
Okładka książki - Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje