Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 8 do 14 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-08 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień sierpnia 2022 zapowiada się wyśmienicie, po nieco spokojniejszym okresie, nadciąga siedem wypełnionych hitami dni, w trakcie których będziemy mogli delektować się znakomitymi występami aktorskimi, niezwykłymi opowieściami oraz niespodziankami. Bez dwóch zdań, będziecie tym razem skazani do dzielenia swojej uwagi, aby niczego nie przegapić! Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 8 do 14 sierpnia 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Vlad Man z Pixabay

  • Od 8 do 14 sierpnia 2022 r. możemy liczyć na istny, filmowy zalew hitów, z którymi zdecydowanie warto będzie spędzić nieco czasu!
  • Już od poniedziałku i wtorku, możemy liczyć na szereg hitów oraz prawdziwych perełek.
  • Przed lekturą poniższego wpisu, zapraszamy Was także do tego wpisu: Co nowego na Netflix? Premiery od 7 do 14 sierpnia 2022 roku.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 8 do 14 sierpnia 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 8 sierpnia 22 r.?

Już w poniedziałek największe stacje telewizyjne zaleją nas wręcz mocnymi propozycjami z przeszłości, włączając w to szeroki zakres gatunkowy, oferując niespodzianki czy hity z wielu miejsc na całym świecie.

 

Co trafi na ekrany TV we wtorek 9 sierpnia 2022?

Wtorek nie będzie gorszy od poniedziałku, oferując jednocześnie widzom telewizyjnym, szereg super produkcji niekiedy wprost z Hollywood, oferując zarówno klasyki, jak i niedawno wydane produkcje, z zaskakującą formą czy wymiarem.

 

W najbliższą środę 10 sierpnia w telewizji zobaczymy...

Najbliższa środa będzie naprawdę spokojna, jednakże nie poskąpi nam interesujących, filmowych opowieści. W ten sposób możemy się zapoznać z Franticiem w reżyserii słynnego Romana Polańskiego, thrillera opowiadającego o kardiochirurgu, który napotka na największe wyzwanie w swoim życiu podczas wyjazdu do Francji. Tego samego dnia na antenach Telewizji Polskiej wyemitowana zostanie komedia Podróż na sto stóp, zabawna i orientalna historia o miłości oraz gotowaniu.

 

Co warto zobaczyć w telewizji w następny czwartek, 11 sierpnia?

Co prawda czwartek, 11 sierpnia nie zapowiada się aż tak imponująco, jednakże z czasem dostrzec możemy kilka mocnych czy chwytających za serce opowieści o miłości, związkach i poszukiwaniu szczęścia.

 

Jakie filmy ujrzymy w telewizji w piątek, 12 sierpnia 2022 roku?

12 sierpnia w piątek będziemy mogli nieco odpocząć, ponieważ najważniejsze stacje oferują nam nieco spokojniejszy wieczór, w trakcie którego w telewizji ponownie będziemy mogli zobaczyć Szpiega, który mnie kochał z Rogerem Moorem w roli głównej. Napięcie i akcje podniosą Szybcy i wściekli VI, opowieść o Hobbsie zgłaszającym się do ekipy z... propozycją nie do odrzucenia! Wielbiciele spokojnych komedii będą mogli ujrzeć Steve'a Carrella w Ja cię kocham, a ty z nim z trudnym losem mężczyzny samodzielnie wychowującego dzieci.

 

Sobota, 13 sierpnia 2022 r. zostanie wypełniona hitami!

Sobota będzie ostatnim dniem tego tygodnia, gdy w telewizji ujrzeć będzie można aż 5 niezłych filmów, które na głównych antenach będą oferować nam przyjemną oraz chwiltami zachwycającą zabawę z wieloma niespodziankami i zapadającymi w pamięci chwilami.

 

Jak filmowo zakończy tydzień od 8 do 14 sierpnia 2022 r. w telewizji?

W najbliższą niedzielę, bedziemy mogli zobaczyć Łowcę i Królową Lodu, drugi rozdział niezwykle efektownie stylizowanej serii, luźno opartej o baśnie braci Grimm. Dwayne'a Johnsona ponownie w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć, tym razem w roli legendarnego Herkulesa. Na TVN-ie ponownie pojawi się Jumper, niezwykła opowieść o młodym chłopaku z umiejętnościami teleportowania się, które towarzyszyć będzie Weekend ostatniej szansy, poruszający komediodramat o doświadczonej parze, która przeżywa kryzys małżeński. Dusze filozofa oraz nauczycielki, wymagać będą wiele pracy, aby odnaleźć ponownie to gorące uczucie do siebie.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje