3 część "365 dni" sprzedana w ponad 12 tys. egzemplarzy, a to dopiero początek!

Data: 2019-04-18 08:40:56 Autor: pobarski
News - 3 część

Niedawno pisaliśmy o tym, że na rynku pojawiła się kolejna część z erotycznej serii powieści Blanki Lipińskiej. Nowy tom, Kolejne 365 dni, właśnie sprzedał się w rekordowej liczbie egzemplarzy.

Jak poinformowała autorka, a wydawnictwo tę informację potwierdzilo, już w ciągu pierwszej doby od pojawienia się książki w przedsprzedaży tytuł zakupiono w niesamowicie dużej liczbie egzemplarzy. W ciągu 24 godzin sprzedać miało się bowiem aż 12 tysięcy sztuk Kolejnych 365 dni. Książkę zamówić można w księgarni empik.com!

Czytaj także: Zrobiliśmy to za Was. 7 cytatów z „365 dni”, które streszczą Wam tę książkę.

Jak się dowiadujemy, w szczytowym momencie sprzedawano około 40 egzemplarzy tytułu na minutę. To wynik, który naprawdę robi wrażenie!

Kolejne 365 dni przedstawi dalszą historię Laury i Massima. Tym razem ciężarna Laura Biel trafia do szpitala, została bowiem postrzelona. Życie jej i jej dziecka jest zagrożone, a don Massimo musi podejmować teraz najtrudniejsze decyzje w swoim życiu – kto jest tak naprawdę najważniejszy? Czy mężczyzna będzie umiał poradzić sobie w samotnym wychowaniu dziecka, gdyby nie udało się uratować Laury…?

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej uroczystości rozdania Bestsellerów Empiku wśród nominowanych znaleźli się między innymi Blanka Lipińska, Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda. Popularni polscy twórcy nie otrzymali jednak statuetek – wynikiem sprzedażowym przegoniła ich bowiem Katarzyna Nosowska z książką A ja żem jej powiedziała.

Czytaj także: Blanka Lipińska z nowym wydawcą. To Agora!

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Blanka Lipińska zmienia wydawcę. Dotychczasowe dwie książki publikowała w wydawnictwie Edipresse Książki. Nowy, trzeci tom pojawi się zaś nakładem Wydawnictwa Agora. Jak podkreślała sama autorka, jest to związane z jej rozwojem i planami zekranizowania pierwszej części z erotycznej serii.

Co o tym sądzicie? Kupiliście tę książkę?

Fot. Bestsellery empiku 2018 13.02.2019, Teodor Klepczyński / mat. prasowe Empik

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska2
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Pokaż wszystkie recenzje