3 część "365 dni" sprzedana w ponad 12 tys. egzemplarzy, a to dopiero początek!

Data: 2019-04-18 08:40:56 Autor: pobarski
News - 3 część

Niedawno pisaliśmy o tym, że na rynku pojawiła się kolejna część z erotycznej serii powieści Blanki Lipińskiej. Nowy tom, Kolejne 365 dni, właśnie sprzedał się w rekordowej liczbie egzemplarzy.

Jak poinformowała autorka, a wydawnictwo tę informację potwierdzilo, już w ciągu pierwszej doby od pojawienia się książki w przedsprzedaży tytuł zakupiono w niesamowicie dużej liczbie egzemplarzy. W ciągu 24 godzin sprzedać miało się bowiem aż 12 tysięcy sztuk Kolejnych 365 dni. Książkę zamówić można w księgarni empik.com!

Czytaj także: Zrobiliśmy to za Was. 7 cytatów z „365 dni”, które streszczą Wam tę książkę.

Jak się dowiadujemy, w szczytowym momencie sprzedawano około 40 egzemplarzy tytułu na minutę. To wynik, który naprawdę robi wrażenie!

Kolejne 365 dni przedstawi dalszą historię Laury i Massima. Tym razem ciężarna Laura Biel trafia do szpitala, została bowiem postrzelona. Życie jej i jej dziecka jest zagrożone, a don Massimo musi podejmować teraz najtrudniejsze decyzje w swoim życiu – kto jest tak naprawdę najważniejszy? Czy mężczyzna będzie umiał poradzić sobie w samotnym wychowaniu dziecka, gdyby nie udało się uratować Laury…?

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej uroczystości rozdania Bestsellerów Empiku wśród nominowanych znaleźli się między innymi Blanka Lipińska, Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda. Popularni polscy twórcy nie otrzymali jednak statuetek – wynikiem sprzedażowym przegoniła ich bowiem Katarzyna Nosowska z książką A ja żem jej powiedziała.

Czytaj także: Blanka Lipińska z nowym wydawcą. To Agora!

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Blanka Lipińska zmienia wydawcę. Dotychczasowe dwie książki publikowała w wydawnictwie Edipresse Książki. Nowy, trzeci tom pojawi się zaś nakładem Wydawnictwa Agora. Jak podkreślała sama autorka, jest to związane z jej rozwojem i planami zekranizowania pierwszej części z erotycznej serii.

Co o tym sądzicie? Kupiliście tę książkę?

Fot. Bestsellery empiku 2018 13.02.2019, Teodor Klepczyński / mat. prasowe Empik

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
0
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje