Wirtualne Targi Książki. Galeria Gagatków czyli „Najgorsze dzieci świata 2" Davida Walliamsa

Data: 2020-05-21 13:47:16 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Trwają Wirtualne Targi Książki, do których dołączył właśnie Dom Wydawniczy Mała Kurka, zapowiadając swą czerwcową premierę. Najgorsze dzieci świata 2 to książka, która może zabić... osoby pozbawione poczucia humoru. Juror brytyjskiego Mam talent, David Walliams, prezentuje w niej czytelnikom kolejną dziesiątkę gagatków, których nigdy nie chcielibyście spotkać na swej drodze. Ich dokonania budzą prawdziwą grozę... i mnóstwo śmiechu! Ale trzeba nie lada odwagi, by się z nimi zmierzyć. 

Obrazek w treści

Najgorsze dzieci świata 2 – o czym jest nowa książka Davida Walliamsa?

Pięć koszmarnych dziewcząt i pięciu potwornych chłopców. Grześ Głodomor, który pożera wszystkie zapasy. Odrażająca Olga, trzęsąca całym otoczeniem za sprawą swej kolekcji obrzydliwych robali. A to tylko dwoje potwornych gagatków, których spotkasz na stronach tej książki. Poznasz ich jeszcze lepiej za sprawą znakomitych, barwnych rysunków Tony'ego Rossa. Ale czy jesteś na to gotowy?

Najgorsze dzieci świata 2 – druga odsłona galerii gagatków

Najgorsze dzieci świata 2 to kontynuacja cyklu Najgorsze dzieci świata. Pierwszą dziesiątkę inspirujących gagatków poznasz za sprawą książki Najgorsze dzieci świata. Sięgnij po nią koniecznie – to lektura wyjątkowo inspirująca!

Odrażająca Olga – bohaterka książki Najgorsze dzieci świata 2:

Jedną z bohaterek książki Najgorsze dzieci świata 2 jest Odrażająca Olga, właścicielka koszmarnej kolekcji robali. Poznajcie ją bliżej: 

Książkę Najgorsze dzieci świata 2 zamówicie w popularnych księgarniach internetowych: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams1
Okładka książki - Najgorsze dzieci świata 2

Odważysz się stanąć oko w oko z najgorszymi dziećmi świata? W tej książce znajdziesz dziesięć nowych opowiadań o pięciu upiornych dziewczynach i pięciu...

dodaj do biblioteczki
Reklamy