Rozmowy NieWyGodne – dziś premiera programu Mariusza Szczygła na TVP Info

Data: 2024-02-17 11:10:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od 17 lutego na antenie kanału informacyjnego publicznego nadawcy rusza nowy program publicystyczny, który poprowadzi Mariusz Szczygieł – wydawca, reportażysta i dziennikarz. O której godzinie zobaczyć będzie można premierowy odcinek programu? 

Mariusz Szczygieł prowadzi program Rozmowy NieWyGodnefot. mat. prasowe / TVP Info

Choć jeszcze do niedawna wydawało się, że Mariusz Szczygieł karierę w mediach ma już za sobą, to ostatnie zmiany w Telewizji Polskiej sprawiły, że założyciel Instytutu R zrewidował swoje dotychczasowe decyzje. Od dziś wraca do telewizji i będzie prowadził nowy program – Rozmowy NieWyGodne.

Rozmowy NieWyGodne – o czym będzie program? 

Na temat nowego programu Rozmowy NieWyGodne przed jego emisją nie było wiadome zbyt wiele. Wiadomo, że nowy format realizowany jest przez Telewizję Polską dla TVP Info i będzie rodzajem programu publicystycznego. 

Czytaj także: Mariusz Szczygieł wraca do telewizji? Pojawił się w siedzibie TVP

Mariusz Szczygieł rozmawiać ma w swoim programie ze znanymi osobami ze świata sztuki oraz kultury. To będzie też przedmiot rozmów Szczygła z gośćmi, choć Rozmowy NieWyGodne nie mają być jednak jedynie poklepywaniem po ramieniu – prowadzący ma zadawać czasem trudne, prowokujące pytania i oczekiwać na nie odpowiedzi. Jak donosi Dorota Szymborska na łamach „Gazety Wyborczej”, za dobór gości odpowiadać ma sam prowadzący, a w poszczególnych wydaniach programu pojawić mają się Artur Andrus, Jerzy Stuhr, Magdalena Grzebałkowska i Katarzyna Nosowska

Co ciekawe, program nagrywany będzie nie w studiach Telewizji Polskiej na Woronicza czy w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, a w księgarnio-kawiarni „Wrzenie Świata”.

Rozmowy NieWyGodne – kiedy emisja? 

Pierwszy odcinek Rozmów NieWyGodnych wyemitowany ma zostać na antenie TVP Info w sobotę, 17 lutego 2024 roku o godz. 17:30. Powtórka premierowego wydania programu ma mieć miejsce w niedzielę po godzinie 1:00. 

Czytaj także: Najpopularniejsze książki stycznia 2024. Znamy bestsellery księgarń nowego roku

Program prawdopodobnie będzie można zobaczyć również w sieci – na platformie TVP VOD w formie live-streama kanału TVP Info oraz archiwalnego zapisu programu autora Nie ma. Program trwać ma około 40 minut. 

Przeczytaj także:


 

Wydanie programu ma odbywać się co dwa tygodnie – można zatem zakładać, że 2 odcinek Rozmów NieWyGodnych pojawi się na TVP Info 2 marca 2024 r.

 
Tagi: literatura, programy publicystyczne, Rozmowy NieWyGodne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nie ma
Mariusz Szczygieł2
Okładka książki - Nie ma

Nie ma kogoś. Nie ma czegoś. Nie ma przeszłości. Nie ma pamięci. Nie ma widelców do sera. Nie ma miłości. Nie ma życia. Nie ma fikcji. Nie ma właściwego...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje