Uzdrawiająca moc miłości. Spotkanie z Magdaleną Kordel 

Data: 2021-09-20 09:53:45 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Magdalena Kordel, ulubiona pisarka Polek, autorka bestsellerów Anioł do wynajęcia, W blasku słońca, a także serii Malownicze, Uroczysko, Wilczy dwór i Miasteczko w czasie piątkowego spotkania na mediach społecznościowych serwisu Granice.pl opowiedział o swojej najnowszej powieści – Ty albo żadna.  Zachęcamy do zobaczenia nagrania ze spotkania online. 

Ty albo żadna to część serii Tajemnice, rozpoczętej książką Zanim wyznasz mi miłość. To także niezwykłe połączenie mrocznych sekretów, wibrujących emocji i odrobiny magii z prawdziwym życiem. Magdalena Kordel po raz kolejny udowadnia, że jak nikt potrafi opowiadać historie, które poruszają do głębi serca. 

W nowej powieści autorka powraca do domu babki Adeli, nad którym gromadzą się czarne chmury. To pewnie sprawka nietoperza, którego pojawienie się zawsze zwiastuje kłopoty. Halina, do tej pory przez wszystkich uważana za zmarłą, niespodziewanie staje w drzwiach i jak się okazuje, nie zamierza opuścić miasta. Ewelina nie może znaleźć odpowiedniego momentu, by podzielić się z rodziną tym, co leży jej na sercu. Jagna czuje się oszukana przez Mateusza, Rutę i cały świat. 

Adela zaczyna rozumieć, że nadszedł czas zmierzyć się z przeszłością i wyjawić skrywaną przez pokolenia rodzinną tajemnicę. Czy opowie, co zdarzyło się we dworze, którego atmosferę tak bardzo pragnie odtworzyć? Przed czym tak naprawdę usiłował uchronić swoje wnuczki dziadek Konstanty? I czy mu się to udało?

Książkę Ty albo żadna kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ty albo żadna
Magdalena Kordel6
Okładka książki - Ty albo żadna

Nad domem babki Adeli gromadzą się czarne chmury. To pewnie sprawka nietoperza, którego pojawienie się zawsze zwiastuje kłopoty. Halina, do tej pory przez...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo