Stulecie Winnych, odcinek 23, 24 i 25, sezon 2. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Data: 2021-03-04 10:45:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Stulecie Winnych doczekało się reemisji serialu na antenie TVP 2, co ma przygotować widzów do zbliżającego się trzeciego sezonu. Tenże w marcu ma zagościć na kanałach Telewizji Polskiej. Co się działo w ciągu drugiego sezonu? Co się zdarzy w odcinkach 23, 24 i 25 serialu Stulecie Winnych?

Czytaj także: Stulecie Winnych – sezon 2 – wszystkie informacje

Obrazek w treści fot. materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych to polski serial telewizyjny z 2019 roku stanowiący adaptację bestsellerowej sagi o tym samym tytule. Ałbena Grabowska, za jego sprawą prezentuje historię tytułowego rodu, mierzącego się z trudnym poprzednim stuleciem dla Polaków z różnych pokoleń.

Czytaj także: Stulecie Winnych - serial powraca z trzecim sezonem z początkiem marca 

Stulecie Winnych, sezon 2 – opis 23 odc

Do czego dojdzie w 23 epizodzie Stulecie Winnych? Michał zamieszkuje wspólnie z Anią u Ignacego, kobieta rozwija się i rozkwita u jego boku. Kazimierz jednak zaczyna dręczyć i znęcać się na żonie za jej decyzję. Ania stara się odszukać Tarasiewicza, ukrywającego się pod nazwiskiem Wolski. Śniegocki także został zdegradowany, a Mania i Ryszard wciąż nie odnajdują dla siebie miłosnej relacji.

Czytaj także: 2. sezon „Stulecia Winnych” już w telewizji! Co wiadomo o produkcji?

Mania nie ma sił czekać na powrót Pawła, niczym w przeszłości Bronia na Antoniego. Jasiek znów traci głowę dla Łucji. Dziewczyna chce go wykorzystać do pomocy w odzyskaniu majątku Wieruszków.

Stulecie Winnych, sezon 2 – gdzie obejrzeć 23 odc?

Gdzie można zobaczyć 23 odcinek Stulecie Winnych? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można czwartek, 4 marca na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Doktor Bogumił – nowa książka autorki Stulecia Winnych!

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Stulecie Winnych, sezon 2 – opis 24 odc

Co stanie się w 24 odc Stulecie Winnych? Przygotowania do ślubu w Brwinowie trwają, tymczasem Mania pogodziła się z rzeczywistością oraz całkowitym odejściem Pawła. Chce całe uczucia oddać Ryszardowi. winni nie wiedzą, że Paweł Bartosiewicz należy do grona niepodległościowego podziemia. W zasadzie w tym samym czasie był przesłuchiwany oraz poddawany torturom.

W więzieniu pojawia się  Łucja, która musi sobie poradzić sama, gdyż na Jaśka nie ma co liczyć. Wchodzi w udawany romans z Walczakiem, chce pozwolić jej odzyskać wolność. Michał chce poślubić Anię, ale ta uparcie go zbywa.

Czytaj także: Stulecie Winnych, odcinek 21, 22 i 23, sezon 2. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Śniegocki może otrzymać awans na kierownika robót na budowie Pałacu Kultury. Przy wyższej pensji i prestiżu pojawia się jednak pojedynczy warunek. Ania nie zna jego motywacji, nie rozumie ich, oboje ranią się nawzajem w trakcie rozmowy.

Stulecie Winnych, sezon 2 – gdzie obejrzeć 24 odc?

Gdzie można zobaczyć 24 odcinek Stulecie Winnych? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 4 marca na antenie kanału drugiego TVP od godziny 22:45.

Czytaj także: Stulecie Winnych, odcinek 19, 20 i 21, sezon 2. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Po reemisji odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na vod.tvp.pl.

Stulecie Winnych, sezon 2 – opis 25 odc

Co się wydarzy w 25 odcinku Stulecie Winnych? Ryszard utracił nadzieję na to, że będzie mógł spędzić życie z Manią, zamyka swój rozdział w Brwinowie oraz wyjeżdża na Ziemie Zachodnie. Ania ponownie odwiedza swojego męża, zarzucając mu brak wywiązania się z obietnicy względem Pawła. Michał ze wszystkich sił chce aby przestrzegano prawa pracy. Śniegocki blokuje budowę odcinku ze względu na niebezpieczeństwo.

Czytaj także: "Czas na miłość" – co można zrobić dla prawdziwego uczucia?

Po kłótni z kierownikiem dochodzi do wznowienia prac, a w dodatku narzucona zostaje konieczność nadrobienia przestoju. Łucja zabiega o względy Walczaka, marzy także o wolności. Komuniści tymczasem świętują, ba Wanda Wasilewska pojawia się w Warszawie. Bronia naciska na Stanisława, by ten w końcu odnalazł kobietę, w której się zakocha i z którą założy szczęśliwy dom. Nestorka prosi o wezwanie Ignacego, chce dokonać ostatniej spowiedzi....

Stulecie Winnych, sezon 2 – gdzie obejrzeć 25 odc?

Gdzie można zobaczyć 25 odcinek Stulecie Winnych? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można piątek, 5 marca 2021 roku na antenie TVP 2 od godziny 22:45.

Czytaj także: Siostrzana miłość. Recenzja filmu "Bez mojej zgody"

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Stulecie Winnych. Ci którzy walczyli – książka

Wiele osób zwraca uwagę na to, że serial Stulecie Winnych miejscami dość mocno odbiega od treści książek Ałbeny Grabowskiej. Pierwszy sezon bazuje na powieści Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli, oferując nam jednak nieco inną historię. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z oryginalną powieścią Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli
Ałbena Grabowska21
Okładka książki - Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli

Poruszająca opowieść o rodzinie Winnych z  podwarszawskiego Brwinowa rozpoczyna się tuż przed  wybuchem I wojny światowej, a kończy po stu latach...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje