Powstanie drugi sezon serialu „Szadź" na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Co wiadomo o produkcji?

Data: 2020-06-01 11:51:41 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Stacja TVN potwierdziła, że zrealizuje 2 sezon serialu Szadź na podstawie powieści Igora Brejdyganta, który wydał także 3 inne książki – UkładRysę oraz nawiązujący do innego popularnego serialu Paradoks

Obrazek w treści Powstanie drugi sezon serialu „Szadź" na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Co wiadomo o produkcji? [jpg]

Serial Szadź oglądać możemy od kilku tygodni na platformie player.pl Nowe odcinki pojawiają się w każdy czwartek. Produkcja doczekała się ciepłego przyjęcia przez widzów, również krytycy doceniają jej walory – potwierdza to recenzja serialu Szadź, opublikowana na naszych łamach. 

Szadź – opis serialu

 Serial Szadź opisuje pojedynek pomiędzy śledczą Polkowską a mordercą, który w perwersyjny sposób zabija nastolatki. Wszystko wskazuje, że zbrodnia ma podłoże religijne. Widz szybko dowiaduje się, że zabójcą jest lubiany wykładowca na uniwersytecie w Opolu. Główne pytanie dotyczy więc motywów mężczyzny. I tego, czy śledczym uda się go złapać. W tle poznajemy też historię alkoholizmu komisarz Polkowskiej oraz jej próby ułożenia sobie relacji z dorastającą córką, którą wychowuje jej rozwiedziony z naszą bohaterką ojciec.   

Szadź – czy będzie 2 sezon produkcji?

Stacja TVN potwierdziła właśnie, że scenarzyści pracują już nad 2 sezonem serialu Szadź. To ciekawa informacja, bo po emisji 5 odcinków wszystko wskazuje na to, że wydarzenia potocza się w nim identycznie jak w książce i zagadka zostanie ostatecznie rozwiązania.

Szadź – 2 sezon – o czym będzie?

Zapowiedzi TVN rodzą pytania o fabułę drugiego sezonu. Czy ostatecznie sprawcy zbrodni uda się ujść sprawiedliwości? A może w nowym sezonie obejrzymy kolejne śledztwo prowadzone przez komisarz Polskowską? O tym przekonamy się już wkrótce.

Szadź – 2 sezon – kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że 2 sezon serialu Szadź będzie można obejrzeć już wiosną 2021 roku na platformie player.pl Po emisji 1 sezonu serial trafi do jesiennej ramówki TVN. Polityka stacji wskazuje na to, że podobnie będzie z drugim sezonem, który w TVN zobaczymy jesienią 2021 roku.     

Szadź – gdzie obejrzeć?

Serial Szadź obejrzeć można w serwisie player.pl Od września/października 2020 serial emitowany będzie na antenie TVN. Drugi sezon na platformę player.pl powinien trafić wiosną 2021 roku, a do TVN – jesienią przyszłego roku. 

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem, której autorem jest Igor Brejdygant – scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz. Autor współtworzył także scenariusze kilku odcinków produkcji. Prawdopodobnie będzie tak również w przypadku drugiego sezonu.

Książkę Szadź kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Pokaż wszystkie recenzje