reklama

Powstanie drugi sezon serialu „Szadź" na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Co wiadomo o produkcji?

Data: 2020-06-01 11:51:41 Autor: Piotr Piekarski

Stacja TVN potwierdziła, że zrealizuje 2 sezon serialu Szadź na podstawie powieści Igora Brejdyganta, który wydał także 3 inne książki – UkładRysę oraz nawiązujący do innego popularnego serialu Paradoks

Obrazek w treści

Serial Szadź oglądać możemy od kilku tygodni na platformie player.pl Nowe odcinki pojawiają się w każdy czwartek. Produkcja doczekała się ciepłego przyjęcia przez widzów, również krytycy doceniają jej walory – potwierdza to recenzja serialu Szadź, opublikowana na naszych łamach. 

Szadź – opis serialu

 Serial Szadź opisuje pojedynek pomiędzy śledczą Polkowską a mordercą, który w perwersyjny sposób zabija nastolatki. Wszystko wskazuje, że zbrodnia ma podłoże religijne. Widz szybko dowiaduje się, że zabójcą jest lubiany wykładowca na uniwersytecie w Opolu. Główne pytanie dotyczy więc motywów mężczyzny. I tego, czy śledczym uda się go złapać. W tle poznajemy też historię alkoholizmu komisarz Polkowskiej oraz jej próby ułożenia sobie relacji z dorastającą córką, którą wychowuje jej rozwiedziony z naszą bohaterką ojciec.   

Szadź – czy będzie 2 sezon produkcji?

Stacja TVN potwierdziła właśnie, że scenarzyści pracują już nad 2 sezonem serialu Szadź. To ciekawa informacja, bo po emisji 5 odcinków wszystko wskazuje na to, że wydarzenia potocza się w nim identycznie jak w książce i zagadka zostanie ostatecznie rozwiązania.

Szadź – 2 sezon – o czym będzie?

Zapowiedzi TVN rodzą pytania o fabułę drugiego sezonu. Czy ostatecznie sprawcy zbrodni uda się ujść sprawiedliwości? A może w nowym sezonie obejrzymy kolejne śledztwo prowadzone przez komisarz Polskowską? O tym przekonamy się już wkrótce.

Szadź – 2 sezon – kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że 2 sezon serialu Szadź będzie można obejrzeć już wiosną 2021 roku na platformie player.pl Po emisji 1 sezonu serial trafi do jesiennej ramówki TVN. Polityka stacji wskazuje na to, że podobnie będzie z drugim sezonem, który w TVN zobaczymy jesienią 2021 roku.     

Szadź – gdzie obejrzeć?

Serial Szadź obejrzeć można w serwisie player.pl Od września/października 2020 serial emitowany będzie na antenie TVN. Drugi sezon na platformę player.pl powinien trafić wiosną 2021 roku, a do TVN – jesienią przyszłego roku. 

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem, której autorem jest Igor Brejdygant – scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz. Autor współtworzył także scenariusze kilku odcinków produkcji. Prawdopodobnie będzie tak również w przypadku drugiego sezonu.

Książkę Szadź kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant0
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje