reklama

Powstanie drugi sezon serialu „Szadź" na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Co wiadomo o produkcji?

Data: 2020-06-01 11:51:41 Autor: Piotr Piekarski

Stacja TVN potwierdziła, że zrealizuje 2 sezon serialu Szadź na podstawie powieści Igora Brejdyganta, który wydał także 3 inne książki – UkładRysę oraz nawiązujący do innego popularnego serialu Paradoks

Obrazek w treści

Serial Szadź oglądać możemy od kilku tygodni na platformie player.pl Nowe odcinki pojawiają się w każdy czwartek. Produkcja doczekała się ciepłego przyjęcia przez widzów, również krytycy doceniają jej walory – potwierdza to recenzja serialu Szadź, opublikowana na naszych łamach. 

Szadź – opis serialu

 Serial Szadź opisuje pojedynek pomiędzy śledczą Polkowską a mordercą, który w perwersyjny sposób zabija nastolatki. Wszystko wskazuje, że zbrodnia ma podłoże religijne. Widz szybko dowiaduje się, że zabójcą jest lubiany wykładowca na uniwersytecie w Opolu. Główne pytanie dotyczy więc motywów mężczyzny. I tego, czy śledczym uda się go złapać. W tle poznajemy też historię alkoholizmu komisarz Polkowskiej oraz jej próby ułożenia sobie relacji z dorastającą córką, którą wychowuje jej rozwiedziony z naszą bohaterką ojciec.   

Szadź – czy będzie 2 sezon produkcji?

Stacja TVN potwierdziła właśnie, że scenarzyści pracują już nad 2 sezonem serialu Szadź. To ciekawa informacja, bo po emisji 5 odcinków wszystko wskazuje na to, że wydarzenia potocza się w nim identycznie jak w książce i zagadka zostanie ostatecznie rozwiązania.

Szadź – 2 sezon – o czym będzie?

Zapowiedzi TVN rodzą pytania o fabułę drugiego sezonu. Czy ostatecznie sprawcy zbrodni uda się ujść sprawiedliwości? A może w nowym sezonie obejrzymy kolejne śledztwo prowadzone przez komisarz Polskowską? O tym przekonamy się już wkrótce.

Szadź – 2 sezon – kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że 2 sezon serialu Szadź będzie można obejrzeć już wiosną 2021 roku na platformie player.pl Po emisji 1 sezonu serial trafi do jesiennej ramówki TVN. Polityka stacji wskazuje na to, że podobnie będzie z drugim sezonem, który w TVN zobaczymy jesienią 2021 roku.     

Szadź – gdzie obejrzeć?

Serial Szadź obejrzeć można w serwisie player.pl Od września/października 2020 serial emitowany będzie na antenie TVN. Drugi sezon na platformę player.pl powinien trafić wiosną 2021 roku, a do TVN – jesienią przyszłego roku. 

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem, której autorem jest Igor Brejdygant – scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz. Autor współtworzył także scenariusze kilku odcinków produkcji. Prawdopodobnie będzie tak również w przypadku drugiego sezonu.

Książkę Szadź kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant0
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje