Już dziś kolejny odcinek serialu „Wotum nieufności”! Co wydarzy się w 3 i 4 epizodzie?

Data: 2022-10-28 09:09:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć kolejny odcinek kryminalno-sensacyjnego serialu bazującego na prozie Remigiusza Mroza. Co wydarzy się w 3 i 4 epizodzie Wotum nieufności

Obrazek w treści Już dziś kolejny odcinek serialu „Wotum nieufności”! Co wydarzy się w 3 i 4 epizodzie? [jpg]fot. Polsat.pl

Wotum nieufności to kolejna produkcja adaptująca cykl Mroza. Serial został wyprodukowany przez Polsat. Reżyserią zajął się Łukasz PalkowskiW zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć jak Daria Seyda radzi sobie z obowiązkami prezydenta. W nadchodzących tygodniach polityczkę czeka jeszcze sporo wyzwań!

Wotum nieufności – co się wydarzy w 3 odcinku?

W 3 odcinku serialu Wotum nieufności Daria Seyda będzie musiała się skonfrontować z premierem. Kobieta, bez jego pozwolenia, zgodziła się przekazać Rosji polskiego dziennikarza – Igora Ziarnika. Polityczka ma także inne problemy na głowie. Ostatnio w jej życiu wydarzyło się zbyt dużo zbiegów okoliczności, kto więc mógł maczać w tym palce? 

Czytaj również: Już dziś kolejny odcinek serialu „Wotum nieufności”! Co wydarzy się w 4 i 5 epizodzie?

Sprawy rodzinne również nie układają się po myśli Darii Seydy. Zarówno jej mąż jak i córka nie mają zamiaru przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego. Hauer nadal pragnie zdobyć stołek prezydenta. Chce więc wznowić komisję śledczą. Małgorzata Bukowska krzyżuje jego plany. Kobieta jest lewicową kandydatką na prezydenta. Dodatkowo Hauer ma też kontakt z Igorem Ziarnikiem. Informacje, które posiada dziennikarz mogą być naprawdę cenne! 

Wotum nieufności – gdzie i kiedy obejrzeć 3 odcinek serialu?

Trzeci odcinek serialu Wotum nieufności właśnie dzisiaj, czyli 28 października 2022 roku, ma swoją premierę. Będzie można go obejrzeć za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Box Go. Premiera w telewizji odbędzie się w poniedziałek, 13 marca 2023 roku o godzinie 21:05 na Polsacie.

Czytaj również: Trwają Targi Książki w Krakowie! Jakie spotkanie i autorzy czekają na czytelników

Epizod, który miał dzisiaj premierę jest już dostępny na platformie streamingowej. Prawdopodobnie niedługo serial zostanie puszczony w telewizji. Na ten moment jednak nie jest znana data premiery. 

Który serial Remigiusza Mroza wolisz?

Który z seriali na podstawie twórczości Remigiusza Mroza wolisz? Opowieść o Joannie Chyłce, czy może pełną napięcia historię ze świata wielkiej polityki? 

Wotum nieufności – opis 4 odcinka serialu

W czwartym odcinku będziemy świadkami pierwszej debaty prezydenckiej. Ziarnik zmarł, a jego przyjaciele obawiają się, że będą kolejnymi ofiarami. Krzysztof chciałby odbudować relację z Darią. Kobieta jednak aktualnie poświęca się kampanii. 

Czytaj również: „Skazana" sezon 2 – już wkrótce na Playerze. Alicja wróci do więzienia?

Media zaczynają straszyć Darię Seydę. Podobno mają na nią jakieś haki. Możliwe, że chodzi o sprawę uprowadzenia polityczki i jej utraty pamięci. Nikt jednak nie wie jaką sensacje tym razem wymyślą dziennikarze. 

Wotum nieufności – gdzie i kiedy można obejrzeć 4 odcinek serialu?

Czwarty odcinek serialu pojawi się na platformie streamignowej Polsat Box Go dokładnie za tydzień. Jego premiera została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku. Premiera telewizyjna ma mieć miejsce w poniedziałek, 20 marca 2023 roku o godzinie 21:05 na Polsacie.

Czytaj również: „Z pierwszej piłki" – nowa książka Remigiusza Mroza już wkrótce w księgarniach

Trafi on na serwis Polsatu w godzinach porannych. Na platformie streamingowej cały czas można też oglądać poprzednie epizody produkcji.

Wotum nieufności – książki

Wotum nieufności to serial, bazujący na książce o tym samym tytule autorstwa Remigiusza Mroza. Powieść jest pierwszym tomem cyklu W kręgach władzy. Kolejne części zostały zatytułowane: Większość bezwzględna i Władza absolutna. Możliwe, że twórcy także zdecydują się je zekranizować, jednak jeszcze nie wiadomo kiedy to się wydarzy. 

Powieść Wotum nieufności możecie kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

Tagi: wotum nieufności, ekranizacje, adaptacje, seriale polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wotum nieufności
Remigiusz Mróz0
Okładka książki - Wotum nieufności

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje