Nowa produkcja na podstawie scenariusza Wojciecha Chmielarza! To słuchowisko "Wyrwa. Historia Ułana"

Data: 2020-04-29 17:23:12 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Wyrwa to najnowsza książka Wojciecha Chmielarza, która niebawem będzie miała swoją premierę. Tymczasem już wczoraj pisarz poinformował, że fani jego twórczości mają okazję zapoznać się z kolejnym projektem – nietypowym słuchowiskiem będącym prologiem jego nowej książki.

Obrazek w treści

Od 28 kwietnia w aplikacji Empik Go dostępna jest nowa produkcja – serial audio z udziałem znanych polskich aktorów. Co jednak ciekawe, nowe słuchowisko związane jest z książką Wyrwa Wojciecha Chmielarza, która już w maju ukaże się na rynku.

Czytaj także: Wojciech Chmielarz z nową książką! O czym jest "Wyrwa"?

Nagrania dostępne w Empik Go nie są typową adaptacją nadchodzącej powieści, a raczej – przedsmakiem tego, co czeka czytelników w kolejnej książce autora. Wyrwa. Historia Ułana to bowiem prolog niepublikowany w książce.

Wyrwa. Historia Ułana – o czym jest?

Nowe słuchowisko stworzone na podstawie scenariusza Wojciecha Chmielarza to nowa historia, która może być przez czytelników uznana za kompletne, samodzielne dzieło lub wstęp do nowej książki pisarza.

Produkcja przedstawia ludzi, których losy na zawsze splątane zostają przez nieszczęśliwy wypadek, który dzieje się w jednej z mazurskich miejscowości. W miasteczku ginie Mirek, zwykły mężczyzna i głowa rodziny, którego zagadka śmierci szybko zostaje rozwiązana przez śledczych, a teczka wrzucona do policyjnego archiwum. Jednak rodzina skrywa wiele tajemnic, a wraz z dorastaniem świadków tragicznych wydarzeń – w tym Pawła, nazywanego Ułanem – kolejne sekrety zaczną wychodzić na jaw.

Wyrwa. Historia Ułana – kto występuje w słuchowisku?

W serialu audio udział wzięło wiele gwiazd znanych z polskich seriali – m.in. Adam Woronowicz, Katarzyna Warnke, Nikodem Rozbicki oraz Jacek Beler. Za reżyserię słuchowiska odpowiada Krzysztof Czeczot, a realizacją zajęło się Virtualo.

Wyrwa. Historia Ułana – gdzie posłuchać?

Aby móc odtworzyć słuchowisko, należy przede wszystkim posiadać aktywne konto Premium na Empik.com lub jeden z pakietów abonamentowych Empik Go. Oprócz tego serial należy odtwarzać w aplikacji Empik Go, dostępnej na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

Serial audio można odsłuchać również w ramach darmowego dostępu do Empik Premium, które firma Empik udostępniła swoim klientom w ramach prezentu związanego z kwarantanną i epidemią wirusa. Aby otrzymać dostęp na 60 dni za darmo w aplikacji Empik Go, wystarczy skorzystać z tego linku.

Wyrwa – książka

Już 6 maja premierę mieć będzie także nowa książka Wojciecha Chmielarza – Wyrwa. Książka ukaże się na rynku nakładem Wydawnictwa Marginesy. Wśród dotychczas wydanych powieści autora wyróżnić można także m.in. wydaną w ubiegłym roku książkę pt. Rana oraz niedawno zaadaptowaną na serial powieść Żmijowisko.

Nieoficjalnie mówiło się także, że świetnie przyjęte Żmijowisko doczeka się serialowej kontynuacji w postaci drugiego sezonu.

Najnowszej książkę pt. Wyrwa kupić można w przedsprzedaży w dobrej cenie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wyrwa
Wojciech Chmielarz31
Okładka książki - Wyrwa

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje