Wojciech Chmielarz z nową książką! O czym jest "Wyrwa"?

Data: 2020-04-12 14:23:02 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

W 2019 roku prawdziwym hitem okazało się Żmijowisko Wojciecha Chmielarza za sprawą serialowej adaptacji stworzonej przez Canal+, w maju ubiegłego roku premierę miała także nowa książka autora – Rana. Teraz zaś wydawca pisarza zapowiedział kolejną powieść!

Obrazek w treściNa fotografii: Wojciech Chmielarz / fot. mat. prasowe Canal+ / Przemek Pączkowski

Chociaż zaledwie rok temu, w czasie majowych Targów Książki w Warszawie Wojciech Chmielarz zapowiedział nową książkę – Ranę, już teraz wiadomo, że pisarz niebawem wyda kolejną powieść. I ta będzie nową historią, którą czytać można niezależnie od pozostałych kryminałów stworzonych przez pisarza.

Wyrwa – opis

O czym będzie Wyrwa? Jest to nowy thriller psychologiczny, który opowie przedstawi losy Maćka Tomskiego, mężczyzny, któremu w jednej chwili cały świat wali się na głowę. Dowiaduje się bowiem, że jego żona Janina miała wypadek samochodowy, w którym tragicznie zginęła. Mężczyzna musi poradzić sobie z żałobą i nową sytuacją – samotnym wychowaniem dwóch córek. Nie ma też pojęcia, jak wytłumaczyć swoim teściom, że ich ukochana córka nie żyje.

Czytaj także: "Żmijowisko" - wszystkie informacje o serialu. Ile ma odcinków?

Śmierć Janiny przynosi jednak wiele znaków zapytania – co kobieta robiła pod Mrągowem, skoro w tym czasie znajdować powinna się w okolicach Krakowa, gdzie pojechała na delegację? Kim jest tajemniczy mężczyzna, który przybył na pogrzeb żony Macieja? Jakie sekrety ukrywała przed mężem zmarła?

Niebawem Maciej wyjedzie na mazury, gdzie zda sobie sprawę, że kobieta, z którą żył przez ostatnie dwanaście lat, skrywała przed nim znacznie więcej sekretów, niż mogło mu się do tej pory wydawać.

Wyrwa – kiedy premiera

Pierwsze informacje na temat nowej książki pojawiły się na profilu wydawcy Wojciecha ChmielarzaWydawnictwa Marginesy – już na początku kwietnia. Premiera książki planowana jest jednak nieco później. Wyrwa na rynku pojawić ma się dokładnie 6 maja, jednak już teraz tytuł ten nabyć można w przedsprzedaży niektórych księgarń internetowych.

Czytaj także: TYLKO U NAS! Będzie 2 sezon „Żmijowiska”? To prawdopodobne! 

Nowa książka Wojciecha Chmielarza mieć będzie nieco ponad 380 stron, a jej cena detaliczna wynosić będzie 39,90 zł, choć już teraz w sieci kupić można ją znacznie taniej. Na ten moment nie wiadomo, czy tytuł będzie dostępny w wersji elektronicznej, można się jednak spodziewać, że już wkrótce kupić będzie można Wyrwę w postaci pdf, mobi lub epub.

Książkę w dobrej cenie kupić można w wielu popularnych księgarniach:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wyrwa
Wojciech Chmielarz31
Okładka książki - Wyrwa

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Jesień zapomnianych
Anna Kańtoch
Jesień zapomnianych
Pokaż wszystkie recenzje