3 życia, 3 próby

Powiem wam, że takiej odsłony pani Justyny nie znałam.Wydawało mi się, że to konkretna kobieta pisząca konkretne pikantne, aż ociekające seksapilem książki, a tu taka powieść! Książka pełna współczucia i miłości. Okrutności losu aż zapierały mi dech w piersi. Cierpiałam razem z kobietą z książki, która przez pokolenia zakochiwała się w tym samym mężczyźnie. Za każdym razem los z niej drwił brodząc w kałużach łez i smutku.
Powiem wam, że ja sama wierzę w siłę przeznaczenia. Wiem, że gdzieś los naszej miłości jest szczelnie zapisany w kartach naszego życia, a błędy, które popełniamy, mamy szansę naprawić w kolejnych wcieleniach.
Ta książka to opowieść o bezkresnej miłości, której dane się było odrodzić aż trzy razy. Okrutni bohaterowie, którzy niszczą szczęście, są okropnymi postaciami. Po krzywdzących przeżyciach nasza bohaterka opada na dno. Ten moment bardzo dobrze odzwierciedla nasze prawdziwe życie.  Ileż z nas próbuje zatopić swoje smutki w alkoholu. Zatracamy się w niebyciu, aż czasem nie ma już co zbierać. Książka ukazała nam fakty, które tuż przed osiągnięciem dna powinny zwrócić naszą uwagę. Podbudowuje nasze myśli i ukazuje, że z każdej sytuacji możemy znaleźć wyjście. Nie pozwólmy nikomu sobą pomiatać i pamiętajmy, że nasze klęski powinny otworzyć nam oczy. Chowanie przed światem nic nam nie da. Dopiero stawienie mu czoła oznaczać będzie prawdziwą przemianę.
Czytając myśli bohaterów całkowicie ich rozumiemy. Mamy też odrobinę pikantnych scenerii, które zdobią tą powieść jak łańcuchy na choince. Zdecydowanie polecam, by to właśnie od niej rozpocząć przygodę z powieściami autorki. Wyczułam tutaj bowiem pewne wprowadzenie do dalszego klimatu książek pani Nowak. Każda kolejna rozpala nasze zmysły coraz bardziej, aż boję się pomyśleć co mnie czeka przy drugiej części ,, Zlecenia 999", która swoją premierę będzie miała już ósmego lutego przyszłego roku. Mam to szczęście, że będę mu patronowała:-)
Prawdziwy sztos! Polecam tylko pełnoletnim czytelnikom. Po tej książce uwierzycie w magię:-)

Informacje dodatkowe o 3 życia, 3 próby:

Wydawnictwo: Manufaktura Słów
Data wydania: 2020-10-12
ISBN: 978-83-66695-04-7
Dodał/a opinię: Ewelina Przespolewska

Tagi: wcielenia życie po życiu

Zobacz opinie o książce 3 życia, 3 próby

Kup książkę 3 życia, 3 próby

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

„Zlecenie 999” przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu...

Blood Man
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Blood Man

Blood Man to kryjący się pod tym pseudonimem Jarema Krewski, płatny zabójca. Od kilku lat toczący nieugiętą walkę z samym sobą. Jego instynkt zabójcy...