Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Tom 2 cyklu Zlecenie 999

Kontynuacja serii pt. „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym i tajemniczym Eduardem Mendozą.
W czasie jej trwania, życie Klary zmienia się diametralnie.
Poznaj ciąg dalszy tej szalonej, pełnej intryg i pożądania historii...

Informacje dodatkowe o Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia:

Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-02-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Druga część Zlecenia 999 niesie nam ogrom niespodzianek. Niestety nie dla wszystkich bohaterów okażą się one dobre. Klara, choć zjawiskowo piękna, to mam wrażenie, że przyciąga problemy jak magnez. Poprzez swój związek z Eduardem podpadła wielu osobom. Niestety w ich świecie istnieje tylko jeden rodzaj wymiaru sprawiedliwości i jest nim przemoc, ewentualnie śmierć. Zagląda do świata w którym ludzie obracają milionami i nie mają czasu się rozwodzić nad czyjąś lojalnością. Tutaj albo się współpracuje, albo wącha kwiatki od strony korzenia.Los nie oszczędza Klary. Poprzez swoją urodę zawraca w głowie kilku mężczyznom, który na każdym kroku próbują okazać jej swoje uczucia. Są gotowi oddać za nią swoje życie, choć nie ukrywają, że lepszą opcją jest dla nich związek z nią po tej części świata.Klara jest osobom o wielkim sercu. Nad wszystko kocha swoją rodzinę o którą nieustępliwie się martwi. Okazuje się również, że uczucie, jakim darzy Eduarda wciąż mocno kwitnie, choć nieraz ją mocno przeraża. W momencie, kiedy ginie wybawca jej serca, Klara jest mocno załamana. Są osoby, które jej współczują i takie, którym wciąż się marzy wskoczenie do jej łóżka. Ludzi rządnych zemsty nie brakuje, a tych czyhających na jej życie jest coraz więcej. Miała być chroniona i kochana. Gdzie natomiast podziewają się wszyscy, kiedy ktoś usiłuje ją porwać? Czy można wierzyć wszystkiemu co się zobaczyło i usłyszało? Ile warta jest obietnica bandziora, który bez skrupułów potrafi zabić? Ile warte są uczucia, kiedy w grę wchodzą wielkie pieniądze?Znakomita powieść autorki, która potrafi nas zaskakiwać. Nieraz by się zdawało, że można przewidzieć dalszy ciąg, a tu nagle coś, na co się nie pisaliśmy. Nagły zwrot akcji i przestajemy wierzyć bohaterom. Chwilami miałam wrażenie, że nie tylko siebie, ale i nas starali się oszukać. Jak widać wyszło im to aż nazbyt dobrze:-) Polecam powieść wszystkim, którzy uwielbiają książki akcji bez rozdrabniania na czynniki pierwsze. Po jej przeczytaniu, będzie chcieli już tylko więcej...

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

" Kiedy kobieta kocha, jest w stanie poświęcić się bezgranicznie, ale czy w codziennym świecie zła i ciągłej gonitwy za pieniędzmi i władzą taka miłość na sens i prawo istnieć? "

#rozliczenie_sumienia to kontynuacja serii Zlecenie 999. Akcja rozpoczyna się w momencie zakończenia pierwszej części, na którą czekałam z niecierpliwością. Eduardowi udaje się uratować ukochaną.. Niestety idą za tym inne konsekwencje. Klara zostaje wciągnięta w świat mafii.

W tej części dziewczyna dowiaduje się trochę na temat wcześniejszego życia ukochanego.
Czy będzie to miało wpływ na ich dalszą relacje?

Dodatkowo do rywalizacji o dziewczynę wkracza ten trzeci.

Książka mimo, iż jest krótka to dzieje się w niej dużo. Mamy tutaj takie emocje jak : zazdrość, tęsknota, pożądanie, namiętność, strach, rywalizacja.. Czyta się ją szybko i przyjemnie.

Kim okaże się przystojny policjant?
Jakie niebezpieczeństwo spadnie na Klarę i jej najbliższe osoby?
Czy będzie na tyle silna psychicznie żeby się nie poddać?
Jak daleko mogą posunąć się ludzie mafii?

Zachęcam do przeczytania serii Zlecenie 999 💚

Szczęśliwa miłość nie musi od razu oznaczać życia z drugim człowiekiem, który będzie istotą bezgrzeszną i stosującą się do litery prawa. Takie bajki w życiu codziennym zdarzają się dość rzadko, natomiast częściej każdy ma coś na sumieniu, ale to nie przekreśla prawdziwości danych uczuć. Czasem ludzie żyjący na krawędzi potrafią być jednocześnie troskliwi i obdarzać drugą osobę miłością jakiej jeszcze nikt nie widział.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Klarę, która właśnie wraca do swoich bliskich po tym, jak została porwana. Dziewczyna w głębi serca zakochana jest w Eduardo, który jest synem Diega Mendozy, jednego z głównych handlarzy bronią. Wokół niej kręci się jeszcze dwóch innych adoratorów, a mianowicie Przemek – były porywacz – i Daniel – syn innego bossa, pana Z. (Zenobiusza). Jednakże dziewczyna podjęła już decyzję kogo zechce poślubić i tamci dwaj nie mają szans. Istniejący konflikt interesów między dwoma bossami, musiał zostać zażegnany, a jego dwoma głównym warunkami były: współpraca podczas przemytu i handlu bronią oraz na życzenie Daniela, wciągnięcie w to całe bagno Klary. Jakie zadania czekają Klarę? Jakie wydarzenia spotkają młodych, zakochanych bohaterów? Czy ich miłość przetrwa? O tym w książce „Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia” autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej.

Uczucia

Zaprezentowana miłość Klary do Eduarda, ukazuje niewiarygodną siłę uczucia, bowiem tolerowanie drugiego człowieka słynącego z porywczości, brutalności i egoizmu jest to nie lada wyczyn dla kobiety, która wcześniej nie była związana ze światem przestępczym. Myślę, że odnalazła w jego sercu prawdziwe uczucia skryte pod tym płaszczykiem arogancji, który musiał nosić, bo inaczej nie miałby poważania w takim brudnym i niebezpiecznym świecie, który go otaczał. Miłość, którą odczuwa bohaterka będzie wystawiona na pewną próbę, która ukaże jej prawdziwość i głębię. Takie uczucia powstają między ludźmi dosyć rzadko, być może część przypadków nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, gdyż nie są Ci ludzie wystawieni na jakieś niebezpieczne do pokonania próby. Przykład opisany w książce niezbicie dowodzi, iż nieważne skąd pochodzimy, jakie mamy rodziny i czym się zajmujemy, bo miłość może każdego dotyczyć, tylko pytanie, czy tego naprawdę chcemy i czy w pełni dojrzeliśmy do tego, by udźwignąć wszelkie konsekwencje za tym idące, bo nie zawsze tak jest, a dodatkowo niektórzy są jeszcze nieszczerzy i wchodzą w związek, by załatwić pewne interesy.

Podsumowanie

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, a mnogość emocji targających czytelnika, dodatkowo zachęca i wciąga do dalszej lektury. Okładka, jak najbardziej pasuje do treści i od razu przykuwa wzrok czytelnika. Pozycja jest dość cienka, dzięki czemu możemy ją pochłonąć na jeden raz i tu mamy przykład wyboru przed jakim staje autor/autorka, a mianowicie nad czym się będzie twórca skupiać: nad jakością, czy ilością. W tym przypadku jakość wiedzie prym, gdyż czasem lepiej napisać cieńszą książkę, która będzie emocjonująca i wciągająca, tak jak było w tym przypadku, niż grube tomiszcze, które miejscami będzie niesamowicie nudzić i zamazywać obraz całej akcji. W książce pojawiają się sceny erotyczne, kryminalne lub, jak kto woli mafijne, dzięki czemu otrzymujemy wywołane w nas napięcie i dreszczyk emocji. Książkę można czytać nie po kolei, choć, jak wiadomo najlepiej robić to chronologicznie. Gorąco polecam pozycję wszystkim fanom romansów mafijnych opierających się na głębokiej miłości i wciągającej akcji.

Avatar użytkownika - uwielbiam_czytac
uwielbiam_czytac
Przeczytane:2021-02-07,

Recenzja przedpremierowa patronacka

Na wstępie dziękuję Justynie - autorce tej książki za zaufanie, za możliwość objęcia jej książki Patronatem Medialnym. Pierwszą część recenzowałam a drugą już patronuję - cudowne uczucie.

Jeśli czytaliście pierwszy tom to doskonale znacie Klarę i Eduardo. Ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tych bohaterów, to szybciutko wam trochę napiszę.
Klara w pierwszej części potrzebuje gotówki dla swojej siostry która choruje. Podejmuje się kolejnej pracy i czeka na swoje pierwsze zlecenie, które przychodzi bardzo szybko i kobieta zgadza się od razu na Zlecenie 999 w którym ma zostać narzeczoną przystojnego Eduardo na niby.
Eduardo jest mafiozem z krwi i kości, więc Klara zdaje sobie sprawę w co się wpakowała.
A drugi tom muszę przyznać że jest lepszy.
W drugim tomie Klara coraz bardziej poznaje świat Eduardo. Bo jak już się domyślacie nie są już narzeczonymi na niby, a tworzą związek, pytanie czy stały? Czy Klara da rade unieść ten ciężar ? W przeszłości kochali tę samą kobietę.. Czy będzie to powtórka z rozrywki?

W książce dzieje się tak wiele, że sama nie wiem co mam napisać by nie zdradzić wam fabuły za bardzo. Wszyscy zapewne już wiecie że autorka nie pisze grubych książek, ale uwierzcie mi w tym przypadku wybaczycie. Bo książka jest świetnie i odważnie napisana. Justyna nie wacha się i wie że czytelnicy to zaakceptują i polubią.
Zawsze sobie obiecywałam że każda moja recenzja będzie szczera. Czy to patronacka czy zwykła recenzencka. I nawet jeśli podpisuję się swoim logo na okładce to piszę szczerze i ta recenzja również taka jest. Fakt jest taki mnie samej te strony to było mało. Za mało Eduardo, za mało Klary i reszty bohaterów, ale uwierzcie mi że najlepsze przed wami w tym drugim tomie i w pozostałych oczywiście.
W książce akcja pędzi szybko dzięki czemu nie nudzimy się i nie jesteśmy zbytnio zniecierpliwieniu w oczekiwaniu na...? No właśnie na co? Na buum którym nas uraczyła Justyna w drugim tomie. Przyznaje się bez bicia, uroniłam nie jedną łzę. Mafia w Polsce to jedna z moich ulubionych fabuł, dlatego walczyłam o to by móc objąć patronatem ten tytuł i nie żałuje. Jestem dumna z tego że mogę się podpisać pod tą książką i to właśnie robię, swoim logo i swoją recenzją.
Moim faworytem w tej książce jest oczywiście Eduardo. Nie nie dlatego że jest bogaty i przystojny, no może trochę.. Ale dlatego że potrafi pokazać uczucia, potrafi chociaż na chwilę z surowego Pana i Władcy zamienić się w romantyka, powiecie że to dziwne, że to nie pasuje do tego obrazu no i właśnie dlatego Justyna tak napisała, żeby przełamać "idealnego" mafioza. Jak dla mnie bomba. Klarę uwielbiam od pierwszego tomu, mimo swoich humorów i zawahań to świetna dziewczyna.
Autorka ma świetne lekki pióro. Sceny erotycznie po raz kolejny napisane namiętnie i gorąco. Spędziłam po raz kolejny przyjemnie czas z książką. Polecam każdemu z was, kto lubi mafię, romans, i pikantne i konkretne sceny i konkretną fabułę bez niepotrzebnych opisów. A ja mam wielka nadzieję że autorka da mi możliwość objęcia patronatem kolejnej części Zlecenia 999.

Przedpremierowa Recenzja Patronacka

,, (..) Czy to wszystko się kiedyś skończy? Czy w końcu będę szczęśliwa jak kiedyś? Dużo pracowałam ,ale byłam Panią swego życia, nikt za mnie nie decydował , a teraz jestem na łasce tych bandziorów i muszę wypełniać ich chore polecenia.''

,, Zlecenie 999 #rozliczenie umienia'' to książka , przy której nie będziecie się nudzić. Zaprowadzi czytelnika do najgłębszych zakamarków świata mafii, okrutnych porachunków i namiętnych chwil uniesienia.

W pierwszym tomie poznaliśmy Klarę i Eduardo, ich znajomość była bardzo specyficzna i z zaskakującym finałem. Drugi tom to kontynuacja ich losów, gdzie tempo akcji nie zwalnia ani na chwilę, a tych dwoje dostarcza nam sporej dawki emocji!

Eduardo, musi zmierzyć się z największymi w mafii. Korzenie jakie posiada nie pozwalają mu na odcięcie się od środowiska w którym został wychowany , ale obecnie zmieniły się jego priorytety i marzenia! Serce oddał kobiecie i jej bezpieczeństwo jest głównym zadaniem jakie sobie postawił! Czy podoła?

Klara, to zaradna kobieta, która w swym życiu pracy się nie bała. Niespodziewanie , bez ostrzeżenia została wplątana w życie które nie było jej wyborem. Każdy w swym życiu staje na rozwidleniu drogi życiowej , ma wybór którą drogą podąży przez resztę życia, jednak w przypadku Klary na jednej z jej dróg został postawiony znak STOP! Ona nie miała wyboru, decyzja co do jej drogi została podjęta przez MAFIĘ!

Czy związek Edwardo i Klary ma szansę przetrwać? A może to Klara będzie kręgosłupem w ich związku i stanie się Królową mafii? Zapraszam Was po odpowiedzi do książki!

Bardzo czekałam na kontynuację losów tej pary i się nie zawiodłam!! Lubię, gdy książka jest konkretna, bez zbędnych opisów a akcja się nie zatrzymuje i w tym tomie po raz kolejny autorka mi to dostarczyła! Justyna Nowak - Wysocka napisała świetną historię, którą czyta się na jednym wdechu! Pochłonęłam ją w jeden wieczór i mi mało ! Czekam na kolejne książki z które wyjdą z pod pióra Justyny Nowak-Wysockiej!

Na zakończenie , chciałabym podziękować autorce za możliwość patronowania drugiego tomu ,, Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia'' to wielki zaszczyt, tym bardzie , że seria ,, Zlecenie 999'' skradła me serducho! Dziękuję !

🤍Przedpremierowa Recenzja Patronacka 🤍
Premiera : 8 luty 2021

„...Byłam sobie zwykłą
studentką, a teraz wezmę udział w handlu bronią. Gdyby moja mama to wiedziała...Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jej reakcji, na to wszystko, najpierw ta szalona umowa, potem porwanie, a teraz handel bronią...”

W drugiej części „Zlecenia 999#rozliczenie sumienia”, wszyscy bohaterowie przechodzą swoistą metamorfozę.
Porwanie Klary, okazuje się mieć , drugie, a nawet trzecie dno. Edurado pod wpływem widma utraty ukochanej, staje się jeszcze bardziej zaborczy, natomiast trudny do rozgryzanie Przemek, jest wciąż jedną wielką zagadką. Do gry wchodzi nagle, jeszcze jeden gracz, który także ( oczywiście czysto platonicznie ), podoba się Klarze.
Sytuacja komplikuje się, gdy stary Mendoza, postanawia przekazać stery synowi i w ten sposób wrzuca dziewczynę, w otchłań mafijnych interesów. Ani on, ani Przemek, ani nowy gracz w tej grze, nie są w stanie uchronić Klary, przed wejście i to dosłownie w niebezpieczne negocjacje mafijne, które mogą nieodwracalnie doprowadzić do niejednej tragedii. Pytanie, czy Klara jest na tyle silna, by w imię miłości do Eduardo, wejść do gniazda żmij, a także jak wydarzenia związane z tą sytuacją, mogą wpłynąć, na poszczególnych graczy w tej nielegalnej grze i w końcu najważniejsze pytanie : kto wygra i kto przetrwa, a komu się niestety nie uda....

O tak w tej części Klata stanowczo przestaje być szarą myszką i ta jej ostra i bojowa postawa, bardzo mi się podoba.
Faceci natomiast...cóż wydaje mi się, że każdy dosłownie każdy z nich topnieje pod jej wpływem.
No i ku mojej uciesze, mamy tu więcej gorących i pikantnych scen, niż w części pierwszej!

Zanim zabierzecie się za drugi tom, koniecznie najpierw przeczytajcie pierwszy🤍

Jest to 2 część serii "Zlecenie 999". Również czyta się błyskawicznie, a wręcz połyka się w całości. Autorka w tej części zapewniła nam wiele wrażeń i emocji. Jest sporo smutku, łez, cierpienia ale również są momenty szczęśliwe i pełne uniesień.

W tej części poznajemy dalsze losy Klary, Eduarda oraz ich rodzin. Wreszcie relacje zakochanych zaczynają się układać, choć ich szczęście jest okupione dużą dawką niebezpieczeństw, strachu oraz niedomówień. Klara przy boku Mendosy staje się bardzo pewną siebie kobietą, twardo stąpającą po ziemi. Musi zacząć podejmować decyzje, których się nie spodziewała. A jej życie i zachowanie staje się zupełnie inne niż przed poznaniem Eduarda. Ta część to kolejne intrygi, nielegalne interesy, wzajemne walki między wspólnikami i kolejny adorator na drodze do serca Klary.... Ponadto dzieją się wydarzenia, które całkowicie zmieniają życie bohaterów i pewne sprawy już na zawsze mogą pozostać nierozwiązane do końca... Czy jednak na pewno? Co przyniesie bohaterom los? Czy będzie im dane żyć długo i szczęśliwie? Czy szansa na prawdziwą miłość zostanie zaprzepaszczona raz na zawsze? Jak wydarzenia, które będą miały miejsce wpłyną na życie bohaterów? Co okaże się prawdą a co potworną mistyfikacją? Tyle pytań a wszystkie odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej części ;)

Przyznam, że ta część poszła mi jeszcze szybciej, niż tom 1. Choć objętościowo są mniej więcej takie same. Byłam bardzo ciekawa jak potoczy się dalej ta historia, dlatego z dużą szybkością przewracałam kolejne strony. I znowu z satysfakcją mogę powiedzieć, że Autorka mnie nie zawiodła. Poprowadził bardzo ciekawie całą fabułę. Zapewniła nam w tej części pełen rollercoaster emocji. W pewnym momencie było mi aż żal głównej bohaterki, bo bałam się, że nie pozbiera się po tym wszystkim, co ją do tej pory minęło. Finał tego tomu wbił mnie w fotel i sprawił, że jednak się uśmiechnęłam. ;) teraz tylko z wypiekami na twarzy muszę zdobyć gdzieś 3 część i przeczytać, czym Autorka jeszcze nas zaskoczy ;) ta lektura zawiera 8 rozdziałów i jest stricte połączona z tomem 1, dlatego radzę Wam zacząć lekturę właśnie od początku ;) ogromnie się cieszę, że mogłam poznać dalsze losy bohaterów i twórczość kolejnej, polskiej autorki. Bardzo dziękuję wydawnictwu Pan Wydawca za egzemplarz do recenzji a Pani Justynie serdecznie gratuluję ;) polecam Wam tę lekturę i również przyznaję 8 ????????/10 punktów ;)

Avatar użytkownika - AniaK_ka1
AniaK_ka1
Przeczytane:2022-01-18, Ocena: 4, Przeczytałam,

Drugi tom powieści "Zlecenie 999. Rozliczenie sumienia" to dalsze losy nietypowej i nieplanowanej miłości pomiędzy bogatym, przyszłym przywódcą mafijnej rodziny a młodą i skromną studentką logistyki.
Jak można się domyśleć ta miłość nie może być prosta i szczęśliwa. Podczas, gdy w pierwszej części młodzi nie są pewni swojego uczucia, w drugim tomie zostają wystawieni na ogromną próbę.
Klara zostaje ponownie porwana. Tym razem jednak zostaje również uwikłana w ryzykowny układ pomiędzy mafiami.
Z pomocą przyszłego teścia, dziewczyna wraz z matką i siostrą rozpoczyna nowe życie. Jednak koszt tego spokoju jest nie do opisania.
Tracąc kontakt z udawanym narzeczonym, Klara zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim uczuciem obdarzyła Eduarda.
Czy rozliczenie sumienia i chęć naprawienia błędów sprawi, że zakochani będą razem? Czy od teraz będą mogli już żyć szczęśliwie?
Aż śmierć ich nie rozłączy... ?
Nie dziwne jest, że druga część, tak jak pierwsza bezsprzecznie wciąga. Kiedy podczas czytania rodzi się więcej pytań niż odpowiedzi jasne jest, że jedynie przeczytanie do ostatniej kropli może rozwiać wszystkie niepewności.
Lekka, ciekawa, idealna na długie wieczory, choć przyznam, że do połknięcia w jeden.
Czym zaskoczy autorka w trzecim tomie?
Na odpowiedź trzeba jeszcze chwilę poczekać.
Znają ją tylko wybrani... ?

Demony sukcesu
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Demony sukcesu

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje...

Zlecenie 999 #królowaserc
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #królowaserc

Było ich trzech - jedna ona...Trzy rodziny - jeden interes...Trzy historie - jeden finał... Poznaj przeszłość bohaterów serii ,,Zlecenie 999". Czas cofnie...