Black roses

Tom 1 cyklu Black (Żynda)

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Aubree Sullivan.
Eleganckie wesele, piękna suknia, cudowne miejsce i przystojny narzeczony.
Wszystko się zgadzało.
Z wyjątkiem jednego szczegółu: to nie Aubree szła do ołtarza, ale jej siostra.
Dziewczyna w tym dniu najchętniej stałaby się niewidzialna. Jednak to na nią spadały spojrzenia wszystkich gości. W końcu to był skandal. Jej eksnarzeczony zostanie ojcem dziecka jej siostry.
Ktoś jednak odwrócił uwagę zebranych od plotek. To Axel Murphy, starszy brat jej byłego narzeczonego, który w dodatku niedawno wyszedł z więzienia. Wkroczył na ceremonię jak chmura gradowa, uniemożliwiając Aubree ucieczkę.
Teraz dziewczyna nie może tak łatwo zniknąć. Chyba że uda jej się wymknąć z pokoju Axela. Potrzebuje tylko swojej bielizny… i odrobiny szczęścia.

Brakowało mi dobrego, rasowego romansidła. Jestem fanką motywu 'przyjaciele bez zobowiązań'. Już na samym początku powieści dowiaduję się, że wesele zorganizowane jest ślą panny Sullivan. A... że nie ta siostra szła do ołtarz co początkowo miała iść? Trudno. Ważne, że wesele się odbyło.

Aubree doświadczyłam najgorszej z możliwych zdrad. Jej własna siostra jest w ciąży z jej narzeczonym. Sądzę, że każdy by się załamał.nie łatwo jest więc pozbierać się z takiego obrotu spraw. Jednak... na jej horyzoncie pojawił się czarujący ale pełen tajemnic i niebezpieczeństw brat pana młodego - Axel.

Podoba mi się zmiana jaka zachodzi w sposobie myślenia i postępowania Aubree. Z każdą chwilą stara się odkryć siebie i swoje potrzeby.

Autorka wprowadza nas do jednej z piękniejszych i jeszcze bardziej skomplikowanej fabuły. Podoba mi się, że wszystko było z umiarem. Nie czułam nadmiaru bodźców ani wątków. Bardzo dobra kreacja bohaterów. Mam wrażenie, jakbym ich znała od dłuższego czasu. Historia pełna emocji, wzruszeń ale również wielka dawka humoru.

Jestem ogromnie ciekawa, co się wydarzy w kolejnej części. Książka zdecydowanie warta polecenia.

Zlosnica_czyta

Informacje dodatkowe o Black roses:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-03-08
ISBN: 9788383204796
Dodał/a opinię: zlosnica_czyta

Zobacz opinie o książce Black roses

Kup książkę Black roses

Zamiana. Oszukać Brama Larsena
Karolina Żynda0
Okładka ksiązki - Zamiana. Oszukać Brama Larsena

Wren Collins czuje ogromne podekscytowanie. Po raz pierwszy spotka swoją siostrę bliźniaczkę. Kobiety zostały rozdzielone jako niemowlęta i nigdy nie miały...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis