Chodź za mną

Idealne życie jest jak sen. Z czasem potrafi zamienić się w koszmar💬
Czy istnieje idealne życie? Idealny dzień. Idealny weekend. Idealny facet. Idealny profil na insta. Idealne czy na pokaz?
Pokazując w social mediach swoje idealne życie nie zatracamy się w tym swoim, realnym, prawdziwym i jakże normalnym.
________
Ewa prowadzi swój idealny profil na instagramie, jest fryzjerką prowadzącą popularny salon fryzjerski. Idealne życie i romans z mężem innej kobiety.
Druga postać, którą poznajemy to Artur, sąsiad Ewy. Niewidomy, który wbrew swojej niepełnosprawności słyszy i widzi więcej niż innym może się wydawać.
To on staje się powiernikiem Ewy, która wraz ze swoich kochankiem wracając z upojnego weekendu ma wypadek i potrąca człowieka. Będzie musiała przemyśleć swoje jak dotąd idealne życie.
Do tego wszystkiego kochanek wypina się na nią, jej mąż wraca z rejsu. Cóż. Dzieje się, a wszystko jeszcze bardziej się komplikuje biorąc pod uwagę, że mieszkają w jednej kamienicy.
Książka mimo lekkiej fabuły porusza bardzo wiele obecnych problemów społecznych. Jednym z nich jest życie na pokaz, przed innymi. Zazdrość o to co posiadamy. Brak wartości jakichkolwiek, dbanie tylko o własne ja. Nie zastanawianie się nad tym, że możemy swoim zachowaniem kogoś skrzywdzić, perfidnie dążyć do celu i nie patrzeć na innych. Skutki mogą być tragiczne o czym możemy przekonać się czytając książkę.

Informacje dodatkowe o Chodź za mną:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-14
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Chodź za mną

Kup książkę Chodź za mną

Oni
Joanna Opiat-Bojarska0
Okładka ksiązki - Oni

Joanna Opiat-Bojarska, mistrzyni wyrafinowanych thrillerów, wyborowo zwodzi czytelników i serwuje im wyjątkowe śledztwo, w którym nic nie jest oczywiste...

Słodkich snów, Anno
Joanna Opiat-Bojarska0
Okładka ksiązki - Słodkich snów, Anno

Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć...