Czekoladowe zacisze

Tom 1 cyklu Czekoladowe zacisze

"Czekoladowe Zacisze" to pierwszy tom dylogii.
Amy Smith nie miała łatwego życia. W dzieciństwie została porzucona w londyńskiej placówce wychowawczej. Mimo przeciwności losu wyrosła na uzdolnioną kobietę. Wraz z pomocą przyjaciół stworzyła wyjątkowe miejsce, przepełnione nadzieją na lepsze jutro.
Ustabilizowane życie Amy zostaje zachwiane, kiedy w kawiarni pojawia się Jack Shron, przystojny prawnik.
Oboje są sobą oczarowani i zatracają się w rodzącym uczuciu.
Jednak czy przeszłość i ich tajemnice nie staną się przeszkodą? Czy mimo wszystko uda się ocalić uczucie?
Na wstępie chce Wam powiedzieć, że nie jest to historia świąteczna, chociaż okładka mogłaby ku takiej skłaniać.
Mamy historię miłosną, która oczywiście jest bajkowa. On bogaty, ona bidulka. Kolacje, prezenty, niespodzianki. Do tego wszystkiego oboje skrywają tajemnice.
Napewno wielu z was będzie zachwyconych tą historią miłosną.
Dla mnie była to historia jakich wiele. Oczekiwałam czegoś innego, bardziej związanego z tytułową kawiarnią. Jestem trochę zawiedziona.
Co nie znaczy, że nie sięgnę po drugi tom. Sięgnę aby zakończyć historię, być może to drugi tom skradnie moje serce.

Informacje dodatkowe o Czekoladowe zacisze:

Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Data wydania: 2021-11-24
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Czekoladowe zacisze

Kup książkę Czekoladowe zacisze

Do ostatniej kropli krwi
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Do ostatniej kropli krwi

On – wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięściami. Ona – wrażliwa i zdolna fotografka, poszukuje modela do swojego projektu...

Dziewczyna, która czuła zbyt mocno
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Dziewczyna, która czuła zbyt mocno

Miłość znajdziesz obok siebie, wystarczy tylko otworzyć się na życie. Życie London nigdy nie było usłane różami, ale mimo to nie straciła pogody ducha...