Diabeł na Hawajach

Tom 2 cyklu Nie taki diabeł straszny

Jak najlepiej sprawdzić faceta? Pojechać z nim na wakacje!

Przekonała się o tym główna bohaterka książki - Drew. Gdy były chłopak zaproponował jej wyjazd na Hawaje nie spodziewała się rodzinnych wakacji z udziałem rodziców, brata i jego dziewczyny. Wakacje marzeń zamieniły się w prawdziwy tor przeszkód. Drew utknęła w raju z dwójką emerytów i dwiema osobami, których delikatnie mówiąc nie znosiła. W dodatku jak ma się skupić na naprawieniu swojego związku, gdy Joshua - brat jej byłego chłopaka ciągle wchodzi jej w drogę. Ten nadęty i złośliwy lekarz sprawia, że złamane serce Drew zaczyna bić szybciej. Ale zaraz, zaraz… Przecież to nie z tym Baileyem miała spędzić gorące wakacje…

🤍 ODURZAJĄCO PIĘKNE HAWAJE, DWÓCH ZUPEŁNIE RÓŻNYCH BRACI I JEDEN WYJAZD, BY ULECZYĆ ZŁAMANE SERCE. 🤍

Dosłownie czytając tę książkę czułam promienie słońca muskające moją twarz, podziwiałam piękne widoki i oglądałam wschód słońca razem z Drew i Joshuą. 🥰

Autorka w przepiękny i malowniczy sposób przedstawiła opisy krajobrazów. Sprawiła, że poczułam się tak, jakbym dosłownie uczestniczyła z bohaterami w wycieczce po Hawajach! 🏝 To było niesamowite przeżycie!

Przygotujcie się na recenzje pełną ochów i achów, ponieważ ta książka tak mi się spodobała, że będę ją polecać dosłownie każdemu! 💙 Już dawno nie czytałam tak świetnego, a zarazem bardzo zabawnego romansu. I ani trochę nie żałuję tego, że ją przeczytałam, bo historia okazała się być zabawna, intrygująca i taka prawdziwa.

Nie spodziewałam się, że fabuła książki będzie taka rozbudowana. Działo się naprawdę dużo, przez co nie mogłam się oderwać od lektury. „Diabeł na hawajach” naprawdę przypadł mi do gustu. Polubiłam bohaterów, zżyłam się z nimi i nie chciałam opuszczać tego świata. W dodatku autorka posługuje się lekkim językiem, dlatego też książkę czyta się błyskawicznie. Pochłonęłam ją w kilka godzin.

„Diabeł na Hawajach” to perfekcyjna lektura. Dla fanów tego gatunku będzie jak znalazł, ale i nie tylko dla nich. Książka dostarczy wam mnóstwo śmiechu i niezapomnianych wrażeń. W dodatku sprawi, że czytając perypetie bohaterów poczujecie się tak jakbyście byli razem z nimi na Hawajach! 🏝🤭

Informacje dodatkowe o Diabeł na Hawajach:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-03-08
ISBN: 9788383211930
Tytuł oryginału: The devil and the deep blue sea
Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Zobacz opinie o książce Diabeł na Hawajach

Kup książkę Diabeł na Hawajach

Diabeł z Hollywood
Elizabeth Oroark0
Okładka ksiązki - Diabeł z Hollywood

,,Diabeł z Hollywood" to romans, w którym pewien szef z piekła rodem spotyka asystentkę obdarzoną wyjątkowo ciętym językiem. Co z tego wyniknie? Płomienny...