Długa droga do domu

Tom 1 cyklu Długa droga do domu

Kobieta, która właśnie wprowadziła się do swojego nowego domu na strychu znajduje stare pamiętniki Antoniny Tańskiej, które przedstawiają historię jej skomplikowanego życia.

Antonina od najmłodszych lat życia nie mogła narzekać na nudę. Matka śpiewaczka operowa oraz ojciec malarz, którzy mieli dusze artystów. Niemniej jednak matka była rozważną kobietą, która zdawała sobie sprawę, że rodzinę trzeba z czegoś utrzymać.

Niejednokrotna zmiana miejsca zamieszkania oraz już skomplikowana sytuacja rodzinna, która z czasem komplikuje się jeszcze bardziej. Miłość w rodzinie Tańskich często staje się powodem zgrzytów i na długie lata skłóca rodzinę.

Antosia wiele w życiu doświadczyła, chciała wieść spokojne życie, ale serce jej na to nie pozwoliło. Wychodzi za mąż za miłość swojej siostry, co powoduje, że rodzina nie chce jej  znać.

Młoda, zdana wyłącznie na siebie Antosia, która spodziewa się dziecka mężczyzny, który w efekcie końcowym okazuje się zupełnie inną osobą niż ta, którą ona znała. Skomplikowane i niezwykle trudne życie dodatkowo komplikuje się, gdy mąż i syn kobiety pewnego dnia znikają. Antosia postanawia ich odnaleźć i odzyskać za wszelką cenę.

Bardzo ciekawie napisana książka, która ukazuje jak wiele matka jest w stanie poświęcić dla swojego dziecka. Jak potrafi o nie i o jego miłość walczyć do ostatnich sił.

„Długa droga do domu” to opowieść o tragicznych losach kobiety, której życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby nie podjęła jednej, złej i przykrej w skutkach decyzji. Kierowana siłą namiętności i pragnienia, odrzuciła kochających ją ludzi, by znaleźć się w ramionach kłamcy skrywanego pod piękną skorupą i talentem uwodziciela.

„Długa droga do domu” to niezwykle emocjonująca i wciągająca powieść.

Informacje dodatkowe o Długa droga do domu:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2015-06-30
ISBN: 978-83-7835-406-2
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Zobacz opinie o książce Długa droga do domu

Kup książkę Długa droga do domu

Masz rację, architekt tego przybytku musiał mieć
wyjątkowo parszywe życie

Ludziska łazili do
niej ciągle, chociaż dobrze przepowiadała jedynie
pogodę i to tylko dlatego, że cierpiała na
reumatyzm i łupało ją w kościach przed deszczem

Bliski koniec
Joanna Jax0
Okładka ksiązki - Bliski koniec

W trudnych czasach zawsze można liczyć na rodzinę! Losy Gustawa, Wiktorii i Fryderyka nie należą do najłatwiejszych. Gustaw musi zmierzyć się z chorobą...

Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści
Joanna Jax0
Okładka ksiązki - Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści

Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów Narodzin gniewu. Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie...