Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny

Przedstawienie historii z filmu jako scenariusza, jest świetnym i zdecydowanie ciekawym pomysłem. Przyznać trzeba, że jest to oryginalne rozwiązanie.

Miałam okazję obejrzeć film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" i nie byłam nim zadowolona, niemniej jednak chciałam poznać scenariusz i przekonać się czy będzie lepszy i pokaże mi film z innej perspektywy. I przyznać muszę, że książka jest o wiele lepsza.

Bardzo lubię uniwersum Harry'ego Pottera i wszystko co jest z nim związane. Dlatego też chętnie sięgam po wszystkie książki powiązane z tym światem. Na początku było mi ciężko przestawić się na taką formę czytania, jednak po kilku stronach problem zniknął i bez większego problemu poznawałam historię.

Scenariusz bardzo szybko i sprawnie się poznaje, jednak brakuje w nim jakichkolwiek emocji, bo nie jest to powieść. Mamy tutaj po prostu przedstawione kwestie, które powiązane są z różnymi bohaterami. Są to czyste, proste i trochę bezbarwne teksty. Niemniej jednak w połączeniu z filmem jest to ciekawy duet.

Na uznanie zasługuje również wykonanie, które jest niesamowite. Okładka przykuwa wzrok i zachęca do sięgnięcia po książkę. Widać, że wydawnictwo przywiązało dużą wagę do wydania i efekty ich pracy są zdecydowanie zauważalne.

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Oryginalny scenariusz" nie jest wybitnym dziełem, jednak wartym poznania i fani uniwersum Harry'ego Pottera będą zadowoleni. Warto sięgnąć po książkę i poznać inną formę przedstawienia historii, bo jest to ciekawe doświadczenie.

Informacje dodatkowe o Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Dodał/a opinię: Natalia Zaczkiewicz

Zobacz opinie o książce Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny

Kup książkę Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny

The Tales of Beedle the Bard
J.K. Rowling (Robert Galbraith)0
Okładka ksiązki - The Tales of Beedle the Bard

The Tales of Beedle the bard contains five richly diverse fairy tales, each with its own magical character, that will variously bring delight, laughter...

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
J.K. Rowling (Robert Galbraith)0
Okładka ksiązki - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nowe wydanie leksykonu towarzyszącego serii o Harrym Potterze z przedmową J.K. Rowling (występującej jako Newt Skamander), zawierające sześć nieznanych...