Fighter

”Fighter”

Czy jest tu ktoś kto jeszcze nie zna książek Pauliny Świst ? Długo czekaliśmy na kolejną ale było warto . I przyznam, że czytając ją miałam wrażenie, że autorka tłumaczy czemu czekaliśmy tyle czasu i też daje nam się bliżej poznać. Ale może to tylko tak miało się wydawać 🤔 nie mam pojęcia, prawdę zna już tylko ona.

Ale ! Oczywiście po raz kolejny nie zawiodła. Tak jak obiecywały zapowiedzi - książka jest pełna ciętych ripost i humoru. Tego wyjątkowego humoru, który jest wręcz charakterystyczny dla naszej Pauliny. Czytając mam wrażenie, że te książki powinny być jakby podręcznikiem dla osób, które chcą nauczyć się pyskować i to wręcz w sposób spektakularny 😁

Bohaterką książki jest Kinga Wernerowska pseudonim Pola Werner tzn autorka książek kryminalnych z wątkiem erotycznym. Kobieta współpracuje z Wydawnictwem Azum i chyba nie trzeba być Sherlockiem Holmesem żeby załapać , że to lustrzane odbicie nazwy Wydawnictwa Muza. Dlatego też właśnie tym bardziej zaczęłam się zastanawiać jak wiele wspólnego ma nasza Paulina z Polą Werner. Czy też ma takie problemy z dotrzymaniem terminu oddania skończonej książki? I słabość do złych chłopców ? I czy i jej tak żal tego, że pisząc pod pseudonimem nie ma bezpośredniego kontaktu z fanami ?

No właśnie. Jest ONA to i powinien być ON. I mamy Patryka Cebulskiego vel Cwibla. Kontuzjowanego gwiazdora MMA i właściciela firmy ochroniarskiej, który przez wzgląd na to, przy czym węszy Kinga , zgadza się zostać jej ochroniarzem.

Niestety Kinga dostaje anonimy , groźby i robi się coraz niebezpieczniej. Czy tak jak im się wydaje, wszystko ma związek z firmą , którą oboje mają na celowniku z przyczyn osobistych ? Oboje szukają dowodów na to, że VeroMax ma wiele za uszami i niejedno życie na sumieniu. Czy będą współpracować i pomogą sobie nawzajem ? Na pewno w jednej kwestii mogą sobie pomóc - rozładować napięcie seksualne 😁 ale jak z resztą ?

Jakie to było dobre ! Kocham książki Pauliny za to jak płacze przy nich ze śmiechu. Tu humoru nie brakowało, wątek kryminalny był solidnie rozbudowany i ten erotyczny dodawał ognia ale nie dominował.

Atmosfera była gorąca zarówno przez zagrożenie jakie wciąż wisiało już nad obojgiem bohaterów jak i przez to co działo się między nimi. Dwoje dorosłych, dojrzałych ludzi, których niesamowicie do siebie ciągnie lecz boją się, że to za mało, że nic prócz gorącego seksu z tego nie będzie. Ale może warto zaryzykować? No chyba, że jednak Samantha wygra 😅 Tu nie da się nudzić nawet przez chwilę. Naprawdę warto dać się porwać tej historii. I mam szczerą nadzieję, że na kolejną aż tyle czekać nie będzie trzeba. Mam po niej wielką ochotę by nadrobić wcześniejszą serię autorki, do której tu wielokrotnie nawiązuje. Aż wstyd mieć takie zaległości. Dziękuję bardzo Wydawnictwu Akurat za to, że mogłam tak przyjemnie spędzić czas z tą książką oraz autorce za kolejną rewelacyjną historię. Polecam !!!

Informacje dodatkowe o Fighter:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Fighter

Kup książkę Fighter

Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.

Całkiem niezłe to są schabowe w barze mlecznym. Ty jesteś, niunia, wyjątkowa.

Oblitus
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Oblitus

Trzech to zbyt wielu, trzeci to już PRZESZKODA! Trzecia część cyklu. Trzeci element układanki. Trzeci bok trójkąta. Śmierć Kruka nie...

Sztauwajery
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Sztauwajery

Po bestsellerowych ,,Paprocanach" i ,,Chechle" intrygująca prawniczka prezentuje kolejny tom serii - ,,Sztauwajery". Na czytelników czekają bezbłędne dialogi...