Fighter

Autorka zaczęła książkę z dość dużym przytupem. Na samym wstępie raczy nas ciętym i zabawnym językiem bohaterów, których po dłuższym poznaniu nie da się nie lubić. Ksenia i Patryk zostali wykreowani fantastycznie. Bije od nich taka swoboda, normalność, która bardzo mnie przyciągała do siebie. Bo kto nie lubi bohaterów, z którymi jesteśmy w stanie się utożsamić?

Czytając, praktycznie cały czas miałam banana na buzi! W sumie to za mało powiedziane, ja nie mogłam przestać się śmiać! Takie poczucie humoru z wplecionymi w to docinkami wręcz uwielbiam. Przyznam się, że to moja pierwsza styczność z piórem Autorki, która od samego początku wróżyła dobrze. Już dłuższy czas jej książki chodziły za mną, a Fighter aż prosił o to, bym po niego sięgnęła. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Wystarczyły pierwsze rozdziały, bym pokochała styl pisarki. Jest lekki i przyjemny w odbiorze, a zarazem dynamiczny. Akcja cały czas gna na przód, przyprawiając tym o szybsze bicie serca.

Motyw walk MMA bardzo mi się spodobał, gdyż ostatnimi czasy te, oraz freakfightowe walki oglądam z wielkim zainteresowaniem. Także to był jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Czytając, czułam się tak, jakby Autorka tą powieścią chciała nam pokazać kawałek siebie. A może faktycznie tak było? Za dużo zbieżności, bo Paulina Świst również jest Autorką i pisze pod pseudonimem, także kto wie? Może chciała nam tą powieścią przybliżyć swoje życie, to, że sama skrywa się za maską? Jednak później jakby ten schemat nam się urwał, a zaczęła się jazda bez trzymanki. Intryga, którą uknuła Autorka, nabierała coraz szybszego tempa i dzięki temu fabuła coraz bardziej mnie intrygowała. Dodatkowym atutem książki były iście gorące sceny seksu, które rozpalały moje policzki. Emocje, które towarzyszyły mi podczas lektury, są nie do opisania. Czytając, czułam się jak w jakimś transie, z którego nikt nie mógł mnie wyrwać.

Elektryzująca, pociągająca, niebanalna, z dużą dozą humoru - te słowa zdecydowanie pasują do książki. Książki przez którą się płynie, zapominając przy tym o wszystkim wokoło. Jestem pewna, że niejednemu czytelnikowi skradnie ona serce, dlatego gorąco ją polecam!

Dziękuję pięknie wydawnictwu Muza oraz Autorce za możliwość przeczytania tej cudownej książki!

Informacje dodatkowe o Fighter:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Patrycja Obycz

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Fighter

Kup książkę Fighter

Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.

Całkiem niezłe to są schabowe w barze mlecznym. Ty jesteś, niunia, wyjątkowa.

Przekręt
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Przekręt

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie...

Sztauwajery
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Sztauwajery

Po bestsellerowych ,,Paprocanach" i ,,Chechle" intrygująca prawniczka prezentuje kolejny tom serii - ,,Sztauwajery". Na czytelników czekają bezbłędne dialogi...