Fu#k up

Recenzja „Fu#k up”
„Uwielbiałam bawić się zapałkami nad skrzynką granatów. Bo tylko do tego mogłabym porównywać mój poza świadomy przymus, żeby go prowokować.”
„Fu#k up” to powieść wydana w 2023r. jej autorką jest, dobrze znana z takich powieści jak „Paprocany” czy „Mala M.” Paulina Świst. Prywatnie adwokat prowadząca własną kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Wśród jej książek można znaleźć takie pozycje jak cykl „Prokurator” czy „Karuzela”. Ostatnio wyszła jej najnowsza powieść „Fu#k up” czyli kontynuacja cyklu „Fighter”.
Oliwia ma silny charakter i wierzy w miłość mimo, że mężczyźni ją nie raz zranili. Gdy trafia posiniaczona do lekarza nie może sama uwierzyć kogo spotyka. Przemek jest pewnym siebie, silnym mężczyzną, który chce pomagać innym. Gdy wpada na dziewczynę jest zadowolony że ją widzi, kiedyś się znali, ale sytuacja się diametralnie zmieniła gdy Wolf podjął jedyną dla niego dobrą decyzję, która niestety dla Oliwi nie była tak szczęśliwa. Na domiar złego, problemy z VeroMaxem ciągle się nie skończyły. Wśród finansowych machlojek i ciągłych przekrętów panują inne zasady. Czy wplątani we wszystko Przemek i Oliwia poradzą sobie w tej sytuacji? Czy będą mogli się dogadać?
Powiem szczerze, że „Fu#k up” czytało mi się najciężej z całego cyklu. Mimo iż książka była lekka to czegoś mi w niej brakowało. Mam wrażenie, że akcja toczyła się za szybko. Postacie jednak były super wykreowane, a historia w końcu doczekała dalszej części. Ogólnie książka lekka i przyjemna.

Informacje dodatkowe o Fu#k up:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-04-26
Dodał/a opinię: Colibri

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Fu#k up

Kup książkę Fu#k up

Nie zostałam pisarką bez powodu – każda historia, którą opowiadałam, tworzyła inny świat. Świat, w którym mogłam porozliczać swoje i cudze błędy, napiętnować zachowania, które mnie wkurwiają, śmiać się z tych, które mnie bawią, a przede wszystkim przeżyć przygodę i zabrać w nią również innych.

Oblitus
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Oblitus

Trzech to zbyt wielu, trzeci to już PRZESZKODA! Trzecia część cyklu. Trzeci element układanki. Trzeci bok trójkąta. Śmierć Kruka nie...

Chechło
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu...