Jestem mordercą

Stoję jeszcze chwilę nad nieruchomym ciałem, dysząc i tkwiąc w tym wyjątkowym stanie między niebem a piekłem, między życiem a śmiercią. Czuję się bogiem. Zrobię wszystko by się nim stać.

Opowieść z przerażającej perspektywy mordercy.

Prawdziwa historia jednego z najbardziej bestialskich seryjnych morderców świata. Dewianta, który zadrwił z biegłych psychiatrów i wymiarów sprawiedliwości kilku państw. Uwodzicielskiego psychopaty, ulubieńca mediów oraz elit towarzyskich.

Książka bardzo specyficzna, wymagająca skupienia podczas czytania. Jak dla mnie od początku zbyt zawiła i ciężko do odnalezienia się podczas skoków czasowych. Historia ciekawa z punktu widzenia mordercy psychopaty.

Czy sięgnęłabym po nią drugi raz? Nie wiem, jak dla mnie zbyt chaotyczna. Zdecydowanie wole książki wojenne tego autora. Oceniłam książkę 7/10 ze względu, że historia ma potencjał i jest bardzo ciekawa. Być może czytałam to w nieodpowiednim czasie i nie mogłam się skupić na niej na tyle aby wydobyć z niej wszystko co najlepsze.

Autora nie skreślam i na pewno sięgnę po jego kolejną pozycję.

Informacje dodatkowe o Jestem mordercą:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 9788381955249
Dodał/a opinię: Jolanta Marciniak

Tagi: Biografie i literatura faktu bóg

Zobacz opinie o książce Jestem mordercą

Kup książkę Jestem mordercą

Jest wiek, w którym kobieta musi być piękna, by być kochana, i jest wiek, w którym kobieta musi być kochana, by być piękna

Zimny chirurg
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Zimny chirurg

Wszyscy jesteśmy niewinni. Winne naszych zbrodni są jedynie złe okoliczności. Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty...

Sezon drugi
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Sezon drugi

CHCIWOŚĆ PROWADZI PROSTO DO PIEKŁA. POWINNIŚMY TO WIEDZIEĆ. Uwaga! Takiego reality show jeszcze nie było! Premiera już w najbliższy piątek. Tego nie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;