Miłość i zemsta

Avery High to amerykańskie liceum, które szczyci się renomą i brakiem skandali. Do momentu, w którym na jaw wychodzi romans dyrektora szkoły z matką jednej z uczennic, Jessiki Nelly. Dziewczyna dzień po dniu stara się znosić drwiny i upokorzenia ze strony rówieśników, w końcu jednak nie wytrzymuje i podejmuje decyzję o przeprowadzce. W nowej szkole poznaje Olivię, która została niedawno zdradzona przez chłopaka. W ramach dziewczyńskiej solidarności Jessica zgadza się wspomóc ją w zaplanowanej zemście i uwieść Braxtona. Jednak wkrótce ich wspólny scenariusz wymyka się spod kontroli, a udawane uczucia stają się niepokojąco realne… Co wybierze Jessica: lojalność wobec przyjaciółki czy miłość, która po raz kolejny skomplikuje jej życie?

Kolejna książka, której bohaterowie szybko przypadli mi do gustu i których naprawdę polubiłam. Jess to dziewczyna, która w życiu dużo przeszła, musiała zmagać się z trudnościami i na pewno nie było jej lekko, jednak w końcu trafiła na właściwą osobę. Fajna relacja między Jessicą i Braxtonem, to jak dużo się między nimi działo, sprawiały, że całość niezwykle przyjemność się czytało.

Książka porusza ważny, jednak trudny i bolesny temat nękania w szkole. Pokazuje jak słowa, na pozór zwykle słowa, mogą wpłynąć na psychikę młodej osoby. Dodatkowo natkniemy się tu na walkę z demonami przeszłości, sekrety, ból, smutek i bezradność. Miłość i przyjaźń, a także rozterki i chęć zemsty.

Książka pokazuje także, że warto jest rozmawiać i szukać pomocy. Uświadamia, że nie możemy się poddawać. Udowadnia, że przyjaźń może mieć różne oblicza i można z niej szybko przejść do nienawiści, ale także do miłości.

Książka napisana została przyjemnym językiem, a sama historia jest wciągająca i czyta się ją szybko. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki, ale na pewno nie ostatnie, bo jej styl przypadł mi do gustu.

"Miłość i zemsta" to kolejna fajna młodzieżówka, którą miałam okazję czytać. Dzięki takim historiom coraz bardziej przekonuje się do tego gatunku. Naprawdę miło spędziłam z nią czas.

Jeśli lubicie młodzieżówki, które wzbudzają dużo emocji i poruszają ważne tematy to jest to historia właśnie dla was. Ja polecam.

Dziękuję Wydawnictwu za egzemplarz 🖤

Informacje dodatkowe o Miłość i zemsta:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023-07-12
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Miłość i zemsta

Kup książkę Miłość i zemsta

Reality Fame. Walka o sławę
Maria Karnas0
Okładka ksiązki - Reality Fame. Walka o sławę

Odkryj mroczną stronę walki o sławę i fortunę Kilka tygodni w ekskluzywnej willi z basenem - brzmi kusząco, prawda? Jest jednak pewien haczyk: współlokatorami...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;