Na granicy sumienia

Losy Karoliny nie były kolorowe. Nastolatka wychowywała się w rodzinie zastępczej. Pewnego feralnego wieczoru, na imprezie w lesie próbowano ją zgwałcić. Kolega Andrzej został postrzelony przez zbirów, a ona porwana trafia do domu publicznego.
Borys to gangster, który nie liczy się z nikim, dla niego najważniejsze jest bezpieczeństwo synka Miłosza.
Drogi tych dwojga zetkną się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Czy Karola będzie czuła się bezpiecznie, będąc pod skrzydłami mafiosa?

„To uczucie między nami było na tyle zawiłe, że nie potrafiłam go nazwać nawet przed samą sobą”.

Czytając „Na granicy sumienia” dowiecie się, dlaczego Borys jest taki, a nie inny, dlaczego wstąpił w szeregi mafii, co nim kieruje, dlaczego matka Miłosza ich zostawiła i kogo Karolina mu przypomina. Poznacie także biologicznych rodziców nastolatki. Kim oni są?

To historia o zagubionych duszach, które próbują zrozumieć sens życia i znaleźć tę prawdziwą, jedyną miłość. Całej tej otoczce towarzyszy niebezpieczeństwo, od którego niełatwo jest się uwolnić. Czy narastające uczucie ma szansę przetrwać w tym półświatku?

Gorąco polecam na chwile relaksu i poryw namiętności. Przyjemna i lekka w odbiorze. Z cierpliwością czekam na kontynuację. ❤️‍🔥

Informacje dodatkowe o Na granicy sumienia:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Zobacz opinie o książce Na granicy sumienia

Kup książkę Na granicy sumienia

Na granicy rozsądku
Aleksandra Palasek0
Okładka ksiązki - Na granicy rozsądku

Ciąg dalszy losów Karoliny i Borysa, które pokochały rzesze czytelniczek. Problemy Karoliny wciąż się piętrzą. Ukrywanie prawdy o swoim związku z Borysem...

Związani bólem
Aleksandra Palasek0
Okładka ksiązki - Związani bólem

Historia inspirowana prawdziwym życiem. Powieść porusza tematykę alkoholizmu i piekła, z którym muszą się mierzyć dzieci alkoholików. Joanna zamiast...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;