Niełatwe powroty

Tom 1 cyklu Pensjonat na wzgórzu

Patrycja, Martyna i Klaudia spotykają się po latach kiedy ich ojciec dostaje zawału i walczy o życie. Relacje między siostrami są oziębłe i żadna z nich nie potrafi zapomnieć o przeszłości, która je podzieliła.
Czy w obliczu dramatu zjednoczą swoje siły i uratują podupadający pensjonat ojca?
Czy o każdą miłość warto walczyć?
"Najpierw postaraj się nie stracić tego, co kochasz, a później próbuj odzyskać to, co straciłaś już dawno."
"Niełatwe powroty" to powieść obyczajowa o trudnych relacjach rodzinnych. Historia wciąga od pierwszych stron. Fabuła prowadzona jest gładko, a lekki styl pisania autorki sprawia, że książkę czyta się lekko i przyjemnie, z nieustającym zaciekawieniem. Jest to jedna z tych nieodkładalnych książek. Bohaterowie to zwykli ludzie, z którymi możemy się utożsamić, zrozumieć ich problemy i mierzyć się z sytuacjami, w których się znaleźli. Bardzo łatwo jest Czytelnikowi zrozumieć emocje, które władają bohaterami. Świetnie napisane dialogi, bardzo realne. Nic tu nie jest przesadzone. Autorka stopniowo przedstawia nam życie każdej z sióstr, które na pozór jest poukładane. Poznajemy ich tajemnice i żale do rodziców i siebie nawzajem.
Jest to niezwykle wzruszająca powieść, wywołująca ogrom emocji i pokazująca jak ważne w życiu są relacje rodzinne.

Polecam

Informacje dodatkowe o Niełatwe powroty:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2021-04-14
Dodał/a opinię: Justtinazet

Tagi: Beletrystyka spekulatywna bóg

Zobacz opinie o książce Niełatwe powroty

Kup książkę Niełatwe powroty

Dziewczyna ze słonecznikiem
Aleksandra Rak0
Okładka ksiązki - Dziewczyna ze słonecznikiem

Łucja ma 25 lat i prowadzi warsztaty artystyczne w domu kultury. Poznaje tam Kacpra, który jest malarzem i jego przyjaciela - Bonia, muzyka. Zauroczony...

Nowe początki. Pensjonat na wzgórzu. Tom 3
Aleksandra Rak0
Okładka ksiązki -  Nowe początki. Pensjonat na wzgórzu. Tom 3

Trzecia część serii obyczajowej Pensjonat na wzgórzu. W pensjonacie na wzgórzu znów wiele się dzieje. Patrycja i Martyna spotykają się z rodzicami, jednak...