Prokurator

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2017-05-24
Dodał/a opinię: jusia

Kinga Błońska jest młodą, błyskotliwą adwokatką, której życie prywatne legło w gruzach, kiedy odkryła, że jej mąż dopuścił się zdrady. Postanawia odreagować i na chwilę zapomnieć o problemach, wychodząc do Gliwickiego klubu, tam poznaje przystojnego nieznajomego, po kilku drinkach udaje się do jego mieszkania. Nieświadoma konsekwencji tej upojnej nocy pani adwokat jeszcze bardziej komplikuje sobie życie.

Kinga jest obrońcą w głośnej sprawie "Szarego", który jest jej przyrodnim bratem. Jednak kobieta nie broni go z powodów rodzinnych, jest zastraszana i szantażowana. Natomiast mężczyzna na jedną noc, okazuje się być prokuratorem w sprawie "Szarego". W świecie prawniczym romans obrońcy i prokuratora jest niedopuszczalny.

Powieść czyta się bardzo szybko, jest podzielona na krótkie rozdziały, naprzemiennie poznajemy punkt widzenia obojga bohaterów. To mieszanka prawniczo-erotycznej gry.

Kup książkę Prokurator

Zobacz opinie o książce Prokurator
Karuzela
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Karuzela

Wielka kasa budzi wielkie namiętności. I wielkie pożądanie. Czasem otumania i ogłupia. Zupełnie jak seks, albo jeszcze bardziej. Dwoje młodych adwokatów...

Sitwa
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Sitwa

"Sitwa" Pauliny Świst to kolejny mocny tytuł w dorobku najgłośniejszej polskiej debiutantki ostatnich lat. Po bestsellerowej "Karuzeli" przyszedł czas...

Nie bez przesady nazywają mnie aroganckim. Jeśli czegoś byłem w życiu pewien, to
tego, że mówi o mnie. W tym momencie poczułem, że mam w dupie to, czy ma szczęśliwy
dom, miłego męża, gromadę dzieci czy puchate szczenięta. Chciałem jeszcze raz mieć ją
pod sobą.

„Udawajmy, że poprzedniego tygodnia nie było”

Więcej cytatów z tej książki