Raw

Tom 1 cyklu Raw Family

"Raw" Aurory Belle to pierwszy tom z cyklu " Raw Family". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu. Porusza przeróżne kwestie między innymi : miłość, namiętność, pożądanie, przyjaźń, władzę, narkotyki, sekrety,rodzinę,...
Książka opowiada o demonach przeszłości. Każdy ma jakąś traumę lub coś po czym ciężko mu się pozbierać. Każdy się czegoś boi lub nie może sobie z czymś poradzić. Właśnie o tym opowiada ta książka.
Alexa Ballentine uciekła z domu kiedy skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy niż w własnym domu. Jednak mimo trudnych życiowych doświadczeń ma pracę, którą kocha i przyjaciół których darzy odwzajemnionym zaufaniem. Jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom. Poradziła sobie z ciężką przeszłością. Jednak jest też on. Alexa nie wie, kim jest. Zazwyczaj ma na głowie kapturki obserwuje ją z daleka. Dziewczyna wie, że powinna w sumie zgłosić tę sprawę na policję, ale wbrew rozsądkiem czuje się bezpiecznie, kiedy jej stalker jest w pobliżu. Jest nim wręcz zafascynowana.
Kiedy zostaje napadnięta to właśnie on przychodzi jej na ratunek. W ten sposób Alexa w końcu dowiaduje się kim jest jej tajemniczy prześladowca. Wkrótce również dowie się, że nie chodził za nią bez powodu. Będzie chciał żeby Alexa zapłaciła za coś co zrobiła w przeszłości.
Cała książka jest bardzo dobrze napisana, a historia tych dwojga całkowicie mnie poruszyła. Uważam, że zdecydowanie jest to książka godna przeczytania.
Historia dwojga ludzi okrutnie doświadczonych przez los, którzy musieli zmagać się z demonami ze swojej przeszłości.
Myślę, że książka porusza naprawdę bardzo ważną kwestię i naprawdę uważam, że warto się z nią zapoznać.

Nie mogę się doczekać kontynuacji, ponieważ książka kończy się po prostu w fatalnym momencie.

Informacje dodatkowe o Raw:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2019-07-10
Tytuł oryginału: Raw
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska
Dodał/a opinię: Roksana

Tagi: rumunia seks pożądanie namiętność uczucia sekrety władza napaść obrońca opiekun obserwator ratunek zasady

Zobacz opinie o książce Raw

Kup książkę Raw

Lev
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Lev

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę...

RAW: REBIRTH
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - RAW: REBIRTH

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw! Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić...