Raw

Tom 1 cyklu Raw Family

Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach.
Niektóre kryją się w świetle dnia.
Alexa Ballentine, gdy tylko skończyła 16 lat, uciekła z domu. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz w wieku 26 lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę, którą kocha, jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ona. W jej życiu jest pewien mężczyzna. Alexa nie wie, kim on jest. Zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Dziewczyna wie, że powinna zgłosić tę sprawę policji, ale wbrew zdrowemu rozsądkowi, czuje się bezpieczna, kiedy jej stalker jest w pobliżu. Jest wręcz zafascynowana nieznajomym mężczyzną. Kiedy zostaje napadnięta, to właśnie on przychodzi jej na ratunek. W ten sposób Alexa będzie w końcu mogła dowiedzieć się kim jest nieznajomy mężczyzna w kapturze. Wkrótce dowie się również, że nie chodził za nią bez powodu i że wbrew pozorom nie jest ani bezdomny, ani nie kierują nim szlachetne pobudki. Będzie chciał, żeby Alexa zapłaciła za coś, co zrobiła w przeszłości i zrobi to na jego zasadach.

Informacje dodatkowe o Raw:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2019-07-10
Tytuł oryginału: Raw
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Tagi: rumunia seks pożądanie namiętność uczucia sekrety władza napaść obrońca opiekun obserwator ratunek zasady

Kup książkę Raw

Raw - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-07-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 2020, 52 książki 2020, E-booki, Romans,

"Raw" Aurory Belle to pierwszy tom z cyklu " Raw Family". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu. Porusza przeróżne kwestie między innymi : miłość, namiętność, pożądanie, przyjaźń, władzę, narkotyki, sekrety,rodzinę,...
Książka opowiada o demonach przeszłości. Każdy ma jakąś traumę lub coś po czym ciężko mu się pozbierać. Każdy się czegoś boi lub nie może sobie z czymś poradzić. Właśnie o tym opowiada ta książka.
Alexa Ballentine uciekła z domu kiedy skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy niż w własnym domu. Jednak mimo trudnych życiowych doświadczeń ma pracę, którą kocha i przyjaciół których darzy odwzajemnionym zaufaniem. Jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom. Poradziła sobie z ciężką przeszłością. Jednak jest też on. Alexa nie wie, kim jest. Zazwyczaj ma na głowie kapturki obserwuje ją z daleka. Dziewczyna wie, że powinna w sumie zgłosić tę sprawę na policję, ale wbrew rozsądkiem czuje się bezpiecznie, kiedy jej stalker jest w pobliżu. Jest nim wręcz zafascynowana.
Kiedy zostaje napadnięta to właśnie on przychodzi jej na ratunek. W ten sposób Alexa w końcu dowiaduje się kim jest jej tajemniczy prześladowca. Wkrótce również dowie się, że nie chodził za nią bez powodu. Będzie chciał żeby Alexa zapłaciła za coś co zrobiła w przeszłości.
Cała książka jest bardzo dobrze napisana, a historia tych dwojga całkowicie mnie poruszyła. Uważam, że zdecydowanie jest to książka godna przeczytania.
Historia dwojga ludzi okrutnie doświadczonych przez los, którzy musieli zmagać się z demonami ze swojej przeszłości.
Myślę, że książka porusza naprawdę bardzo ważną kwestię i naprawdę uważam, że warto się z nią zapoznać.

Nie mogę się doczekać kontynuacji, ponieważ książka kończy się po prostu w fatalnym momencie.

Bardzo wciągająca pozycja, jednak przewidywalna i schematyczna. Dla wielbicieli literatury erotycznej, raczej nie romantycznej. Taka średniawka dla wypchania czymś wolnego czasu. Jeśli nie będę miała nic lepszego sięgnę po część drugą.

Super romans, trochę przerażający ale jednak warty przeczytania. Alexia miała trudne dzieciństwo,  matka ciągle była w pracy, ojciec w domu i trwonil pieniądze na picie i trawkę. Znęcał się psychicznie nad dziewczyną.  Podobny Los miał chłopak z sąsiedztwa.  Tylko raz mu pomogła, kiedy ojciec to zbil.  To było ich jedyne i ostatnie spotkanie. Alexia obiecała Antoniemu że to nie zapomni. I po 20 latach wciąż o nim pamięta.  Lexi  teraz jest opiekunką społeczną i pomaga dzieciom jakim ona była kiedyś.  Kiedy wraca z pracy do domu zostaje napadnieta.  Jednak pomaga jej tajemniczy mężczyzna,  który od wielu dni ją obserwuje. Tak wiąże się między nimi dziwną więź.  Nieznajomy codziennie wieczorem do niej przychodzi spać A Lexi zamiast się go bać to czuje się przy nim bezpiecznie.  A powinna bo jak się potem okazuje to on jest bogatym bossem narkotykowym,  bardzo brutalnym i agresywnym w życiu jak i w łóżku.  Lexi boi się A zarazem jest tego ciekawa, to ją podnieca.  Zakochuje się w nim. Po kilku tygodniach związku dzieje się coś złego.  Były podopieczny jej ginie od postrzalu i obwinia o to Twitcga. Nie chce mieć z nim nic wspólnego chociaż jest z nim w ciąży.  Twitch walczy o nią bo ją kocha ale gdy kolejne nadchodzi zagrożenie rani ją żeby odeszła bo grozi jej niebezpieczeństwo.  Jest jednak za późno i dochodzi do strzelaniny w której ginie Twitch. Myślałam że się poplacze jak to przeczytałam.  Jednak ucieszyłam się dalej że on jednak żyje i będzie kolejna część.  Już nie mogę się doczekać

Ta książka zrobiła z mojego mózgu papkę. Jak inaczej nazwać to co się mną stało po jej przeczytaniu. Czuję się wyprana emocjonalnie a z drugiej strony pragnę przeczytać tę historię po raz drugi.

Lexi nie miała lekko w życiu ale w dorosłości poradziła sobie wspaniale. Ma dom, pracę i przyjaciół. Poświęca się dla innych ze względu na swoje przeżycia i dlatego, że ma dobre serce.

Ma także stalkera, który ją obserwuję ale nigdy nie próbuje zrobić jej krzywdy. W pewnym momencie ratuję ją przed gwałtem i zajmuje się nią. Lexi zaczyna czuć przerażenie i podniecenie jednocześnie. Pociąg do nie znajomego mężczyzny jest dla niej niezrozumiały lecz poddaje się swojim uczuciom. Połączył ich niewiarygodny seks lecz dzieli ich skrywana tajemnica Tonego.

Historia opisana w tej książce nie jest dla każdego. Ktoś kto jest wrażliwy na sceny mocnego seksu czy agresywnego zachowania mężczyzny w stosunku do kobiety nie powinien otwierac tej powieści. Mnie do siebie przekonała. Autorka zabiła mnie zakończeniem jakie wymyśliła. Nie mogę przeżyć tego co się wydarzyło jednaj daje mi to nadzieje na kontynuację. Czekam z niecierpliwością. Polecam!!

Avatar użytkownika - karcik2611
karcik2611
Przeczytane:2019-08-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Niezwykle mocna historia o brzydkiej , a jednocześnie pięknej miłości. Aleksa , dobra dziewczyna zakochuje się w złym chłopcu, który dla niej pragnie być tym dobrym. Oboje uczą się nowych zachowań. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło. Uronilam nawet łezkę, co zadko mi się zdarza. Polecam serdecznie fanom mocnych miłosnych wrażeń.

Lev
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Lev

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę...

Clash
Belle Aurora 0
Okładka ksiązki - Clash

Autorka bestsellerowej serii „Raw Family”! Nie zasługiwał na nią, ale jej serce już wybrało. Emily Aldrich jest zdesperowana. Musi pilnie...