Spowiedź

💔🔥❣️ RECENZJA ❣️🔥💔

Autor: @gabrielalorione
Wydawnictwo: @wydawnictwo_novaeres

Spowiedź

Książka jest kontynuacją pierwszego tomu „Grzech". Opisuje ona dalsze losy pary.

Simone postanawia zabrać Olivię, na górski maraton biegowy. Na miejscu decyduje się opowiedzieć dziewczynie, o swojej bolesnej przeszłości. O tym, że był policjantem, że miał za zadanie dostać się, do kalabryjskiego bossa, i rozpracować jego organizację mafijną. Simone był osadzony w albańskim więzieniu, jeszcze wtedy pod swoim dawnym nazwiskiem Arber Abedini. I to właśnie wtedy miał wkupić się w łaski, Antonia Matrangi. Arber staje się częścią gangsterskiego środowiska. Szybko odkrywa, że to nie jest zwykła organizacja, jest to stan umysłu. Jak na całą prawdę zareaguje Olivia? 🤔
Czy dalej będzie chciała być z Simonem? 🤔
Czy może nie udźwignie takich informacji? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź, w książce 📙.

Ja zaczęłam czytać tą serię właśnie od „Spowiedzi". Niedługo planuję, sięgnąć po tom pierwszy „Grzech". Obie pozycje można czytać, w dowolnej kolejności. Moją uwagę przykuła okładka.
Na początku książka była nudna, ale im dalej w las, tym bardziej się rozkręcała. I cieszę się, że jej nie porzuciłam w trakcie czytania. To była moja druga pozycja, od tej autorki.

Polecam Wam tę pozycję 📖📙.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów 📚 ♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Spowiedź :

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-11-29
ISBN: 9788382195910
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Spowiedź

Kup książkę Spowiedź

Budziło się we mnie poczucie, jakbyśmy faktycznie podążali w stronę końca. W stronę diabelskich wrót, które za chwilę się przed nami otworzą. Buchną żywym ogniem i pochłoną nas bezpowrotnie, w nicość, w stronę której biegliśmy.

Grzech
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki -  Grzech

Świat wielkich pieniędzy, erotycznych ekscesów i mężczyzn, z którymi nie ma żartów. Olivia poznaje Salvatore przy drinku w nocnym...

Any Border tom 2
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border tom 2

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic. A co się wydarzy, jeśli życie napisze scenariusz, w którym to my sami znajdziemy się na granicy? Anastazja...