Związane dusze

"~ O, to rozumiem – cieszy się. – Podoba mi się to, tylko dlaczego uciekłeś? Trzeba było ją przytulić.

~ Czyś ty upadł na głowę? Ja nie chcę jej przytulać – upieram się.

~ A całować? Czułeś ją, przecież wiem. Więź się budzi.

~ Nic się nie budzi – zaprzeczam. – Owszem, jest piękna, ale…"

Ariana mieszka z babcią i siostrą, to młoda i zdolna kobieta, która nie boi się zawalczyć o swoje zdanie. Rozpoczyna właśnie pracę w biurze architektonicznym. Nasza bohaterka nie spodziewa się, że w miejscu pracy spotka jego — swego przeznaczonego. Połączył ich los, lecz oni nie chcą przyjąć tego daru. Postanawiają udawać, że nic się nie wydarzyło.

Czy uda im się oszukać przeznaczenie? Czy dwa silne charaktery znajdą nić porozumienia?

Książka z motywem zmiennokształtnych i wątkiem drugiej połówki — mate. Jeśli szukacie takiej pozycji to autorka, idealnie wpasuje się w Wasz klimat. To zupełnie inna odsłona naszej znanej i lubianej pisarki. Zapraszam do poznania zupełnie nieznanego oblicza Nany Bekher.

Camilo Estevez to bezwzględny samiec Alfa, nie znosi sprzeciwu i sieje postrach wśród swoich pobratymców. Miłość nie jest dla niego, nie potrafi kochać. Spotkanie z Arianą utwierdzi go tylko w przekonaniu, że nie nadaje się do roli opiekuńczego męża. Czyżby? A co jeśli mężczyzna się myli?

"Co ta dziewczyna ze mną robi? Jest piękna i uparta. Jej głos, mimo że groźny i buntowniczy, powoduje dziwne drżenie wewnątrz mnie."

Ariana na przykładzie swego ojca oraz brata kojarzy związek między przeznaczonymi tylko z wolą podporządkowania, rezygnacją z marzeń, utratą wolności i niemożnością podejmowania samodzielnych decyzji. Broni się przed tym, jak tylko może, nie chce bowiem się zatracić. To silna, uparta i niezależna kobieta, która nie da się zniewolić.

Nasi bohaterowie są bardzo różni, jak dwa silne charaktery mają się dogadać i pójść na kompromis. Nie da się, ktoś musi ustąpić. Pytanie tylko kto to będzie?

Relacja Ariany I Camilo była pełna napięć i szalejącego pożądania, któremu próbowali się oprzeć. Jakaś niewidzialna siła pchała ich ku sobie. Iskry dosłownie było czuć w powietrzu.⚡⚡⚡

Fabuła rozwija się w spokojnym tempie, lecz niech Was nie zwiedzie. Na jaw wyjdą tajemnice oraz pojawi się kilka niebezpiecznych sytuacji. Wszystko w całości tworzy historię, która otula swoim klimatem. Nie oderwiesz się, dopóki nie skończysz.🥰🥰

Mogłabym czytać i czytać tę książkę codziennie. Mam do niej wielki sentyment, bo to pierwsza historia autorki, którą przeczytałam i to na Wattpad. Od tego zaczęła się moja przygoda z jej twórczością. I trwa do dziś.❤️❤️❤️

Także nie ma co zwlekać tylko zabierać się do czytania.😁😁

Polecam ogromnie 😍😍

Informacje dodatkowe o Związane dusze:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-05-25
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Związane dusze

Kup książkę Związane dusze

Nieznośny milioner
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nieznośny milioner

Czy miłość naprawdę istnieje? Czy za pieniądze można kupić wszystko? Alexander Powell, to młody, bogaty przedsiębiorca. Życie nauczyło go, że najważniejsze...

Nie uciekniesz
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nie uciekniesz

Nie może się zatrzymać. Nie może nikomu zaufać. Nie wierzy już w miłość. Laura przeszła w życiu wiele. Udało się jej uciec od prześladowców, ale...