Potknięcia miłości

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-09-06

Hania Trzcińska to początkująca pisarka bezskutecznie szukająca pracy. Mieszka z rodzicami i rodziną brata, w wolnych chwilach biega. Piotr Konarski jest aktorem, który w tajemniczych okolicznościach wycofał się z zawodu. Zamieszkał z dala od ludzi, przygarniając bezdomne rodzeństwo – Dorotę i Marka Aureliusza. Pierwsze spotkanie Hani i Piotra, niefortunne i zakończone kłótnią, wydaje się ostatnim.

Czy Hania pozna tajemnicę Piotra?

Dlaczego musi zamieszkać w jego domu?

Czy dwoje samotnych poranionych ludzi zdecyduje się iść tą samą drogą i kogo w nią zabiorą?

Tagi: obyczajowe

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Potknięcia miłości

Opinie o książce - Potknięcia miłości

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-09-24, Przeczytałem,

💕Historia bohaterów od pierwszych stron jest owiana tajemnicami i momentami w których pojawiły mi się łzy.Najbardziej poruszyła mnie niezrozumiała i raniąca relacja mamy Hani w stosunku do niej…dodając do tego samotność dziewczyny i brak wsparcia ze strony najbliższych raniły nie tylko jej,ale także moje serce.
W życiu brak wsparcia ze strony najbliższych jest bardzo trudne,ponieważ człowiek czuje się mało ważny a czasem mniej warty niż inni.

Kolejną kwestią jest skrywana prawda przez Piotra.Czekałam na moment,aby ja poznać.
Mogę Was zapewnić,że jest zaskakujaca i takich informacji nigdy bym nie przewidziała!!!To mocna strona fabuły a zarazem całej historii!!!

Poznana powieści poruszyła mnie dogłębnie powodując moje wielokrotne wzruszenie i zadumę.Jest niezwykle prawdziwą historią,która mogłaby przydarzyć się każdemu z nas.Ogrom emocji towarzyszy czytelnikowi przez cała lekturę.Dzięki temu czyta się bardzo przyjemnie i lekko.

Jeśli szukacie książki,która zaskoczy Was swoją treścią i odkrywaną przeszłością bohaterów to,ta lektura jest właśnie dla Ciebie.Koniecznie poznajcie i ja przeczytajcie👉Polecam gorąco 👈

Basia Urwiska
Anna Wojtkowska-Witala0
Okładka ksiązki - Basia Urwiska

Basia Urwiska to debiut książkowy Anny Wojtkowskiej-Witali, ale nie debiut literacki. W 1995 roku na łamach miesięcznika ?Gospodyni? (nr 9, s. 29) opublikowano...

Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala0
Okładka ksiązki - Zapach makadamii

Matylda jest bardzo atrakcyjną trzydziestokilkuletnią prawniczką. Prowadzi z narzeczonym kancelarię prawniczą. Jej dzieciństwo kryje jednak dramatyczną...

Więcej niż zło
Ewelina Stefańska